The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Friss,izgalmas illat, melynek főbb jegyei: fehér virágok, zöld chili, cédrusfa.

Donna

2018. május 18.

2011-ben vettem, szép emlékek fűződnek hozzá. Nagyon jó kis friss tavaszi- nyári illat volt. Itt megmarad az emléke, a parfüm már megromlott, az üvegéről lekopott a festék, ma megváltam tőle fájó szívvel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Argold

2016. március 20.

Igazi nyárias illat volt. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Igazi nyárias illat volt. Nagyon szerettem.

csipita

2014. december 10.

Sajnálom, hogy megszűnt! Még időben beszereztem az utánpótlást, spórolok vele. Nagyon jó érzés nekem ez az illat. Nyári estékre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

adrica

2013. szeptember 19.

Dinnyés, zöldteás, friss illat, de mint a testvérét, ezt sem sikerült megszeretnem. Valahogy olyan tucat illat. Olyan Celvin Kline-os beütése van. Nem rossz, de nem az én illatom, túl gyümölcsös. De a tartósságával nincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citral, Methyl 2-Octynoate