The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakbalzsam táplálja és védi az ajkakat a napfénytől és a hidegtől. 15-ös napfaktorral.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

orsheee

2020. november 11.

Sajnos csalódás lett. Az előző hemp-es krém után, gondoltam kipróbálom ezt. Abban a pillanatban enyhülést hoz, amikor felkenem, de ha már 1 napig csak ezt használom, szárít. Allergiás vagyok és emiatt cserepesedik ki a szám sokszor, így sajnos fontos, hogy sokáig és jól hidratáljon az ajakápolóm. Ezt ettől nem fogom megkapni, elhasználom, napi 1-1 alkalommal, mellette másik krémet használva, de tuti nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

LadyMarga

2019. július 3.

Sajnos csalodott vagyok, a kedvenc rendelos ajakapolom kifogyott, igy hat gondoltam keresek egy alternativ megoldast! Az e vitaminos csalad alapjan jutottam erre a dontesre hiszen azokat szeretem, de ennek az illata, allaga es hatasa elkeseritett ennyi penzert! A fenye szep es viszonylag sokaig fenntmarad de azt hiszem ezt joval olcsobb tarsai is tudjak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

ennancsi

2018. március 1.

Egészen addig jó amíg a számra van kenve, de ezen kívül nem csinál semmit, főleg nem a kicserepesedett ajkakkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

GSz

2017. március 9.

Paula Choice-on olvastam róla nagyon jókat. Megvettem, és nekem tökéletes! És az illata is finom. Napi kétszer kenem csak, szépen lehet rá sminkelni, Mac rúzsokkal barátságban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Aimet

2015. március 22.

nem szerettem, sokat kellett kenni, nem hidratált megfelelően

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

nem szerettem, sokat kellett kenni, nem hidratált megfelelően

kesha420

2015. január 7.

Tavaly kaptam ajándékba egy vásárláshoz. Most vettem elő, mert elfogyott az ajakápolóm és így télen muszáj kennem valamivel a szám, hogy ne száradjon ki. Gondoltam, ha már van, használom. Sajnos nem csinál semmit. Nem cserepes a szám, az előző ajakbalzsamomnak hála, így csak annyi lenne a dolga, hogy óvjon a kiszáradástól, nem kell semmit helyretennie, csak fenntartania a mostani állapotot, de már most érzem, hogy erre képtelen.
Hagy egy viaszos réteget ugyan a számon, amiért nem vagyok oda, de meg tudnám szokni, ha használna, de nem. Semmit, de semmit nem produkál ezen a rétegen kívül, se nem véd a kiszáradástól, se nem hidratál csak van de fogalmam sincs minek. Megnéztem, ugyan mégis mennyiért árulják a kis aranyost, azóta is nevetek. Biztos, hogy soha nem venném meg és senkinek nem is ajánlom, hogy ennyi pénzt kidobjon érte, mert nála a drogériák polcain ezerszer jobb termékeket lehet találni, negyed ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

gjohi

2014. június 1.

vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban
Amit szeretek: színtelen, szagtalan, van benne fényvédő
Amit nem szeretek: a rákkeltő összetevője (Benzophenone-3), hogy nem javít a száj állapotán csak rövidtávon ápolja...
Tudom a Benzophenone-3 az az UV sugárzás ellen van, meg fontos a védelem de akkor is!!! A TBS kezdi elvesziteni nálam a csodalatot, mert 1: nem tesztel állatokon szépésjó DE a Loreal tulajdonában van tesztel állatokon, ergo ha tőlük veszek vmit akkor a loreal is jól jár?!!! meg h "természetes összetevők" akkor mi ez a veszélyes összetevő?
maga a termék nem rossz de nem érdemel 3-nál jobbat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban
Amit szeretek: színtelen, szagtalan, van benne fényvédő
maga a termék nem rossz de nem érdemel 3-nál jobbat

vagner.bernadett

2014. március 27.

Tetszik, csak elég gyakran kell kenegetni... (az én ajkaim nagyon szárazak, és téli-tavaszi szelek nem segítenek a helyzeten, szóval nem panaszkodom...)
Elég lassan fogy, így tulajdonképpen nem sokkal drágább, mint egy másik ajakápoló. Szóval szerintem megéri! (legszívesebben 4,5 pontot adnék, mert azért nem tökéletes...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

veravera

2013. szeptember 23.

Teljesen jól és megbízhatóan működik, visszafogott (szinte semmi) illat, jó állag. Az a pirospöttyös fényvédő azért zavar egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.