The Body Shop

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parsley, az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Eper illatú kézfertőtlenítő

Praktikus kis kiszerelés, ami könnyedén elfér a táskádban. Nagyon jó illatot hagy maga után, és jól fertőtlenít.

gomoripetra

2022. május 31.

Nagyon szuper, kompakt kis mérete van, ilyen gyors táskába bedobós. Célja alapján teljesen szuper termék, emellett fincsi epres illata van. A kezeimet szépen kímélte, nem szárította agyon. A pandémia alatt hű társam volt a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

dreammiyss

2021. április 7.

Imádtam ezt a terméket, szerintem nem spóroltam soha semmivel annyit, mint ezzel. 5 csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

kincsokinga

2020. november 16.

tartós illat, alkoholos, szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

tartós illat, alkoholos, szuper

fanni06

2020. július 2.

Még februárban a pandemic előtt vásároltam. Az illata sokkal jobb, mint az átlagos kézfertőtlenítőké, én nem találtam émelyítőnek. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

bugeyes

2020. július 1.

Tényleg kellemesebb illata van, mint az átlag fertőtlenítőknek, de azért némileg érezni az alkohol szagot is, de ezzel nincs is semmi gond. Hosszútávon azért elég émelyítő, pláne, ha többet sikerül kinyomni belőle a kezekre. A célnak tökéletesen megfelel, viszont nem dobtam hátast tőle, mert ez is csak egy kézfertőtlenítő. Már elhasználtam belőle egyet, ami negatívum még számomra, hogy a kiszerelés miatt az aljáról nehezen lehet kinyerni a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

eszti0607

2019. november 22.

Nagyon jó eper illata van és egyáltalán nincsen alkohol szaga, mint a legtöbb más kézfertőtlenítőnek. Egyszerűen imádom ezt a kézfertőtlenítőt, szívesen vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

TheGirl

2019. március 19.

Nagyon finom illata van,pláne kézfertőtlenítőhöz képest. És elég tartós is ez az illat, amit én nem bánok. Egyedül amivel nem vagyok olyan elégedett, hogy a kis henger alakú tégelyét viszonylag nehéz összenyomni, és így kipréselni belőle a kézfertőtlenítőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

roseanne

2019. január 1.

Kislányomnak vettem a suliba, szerette az illatát. Elhasználta, utána másik illatot vettünk, és így tovább. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

bellah

2018. november 27.

Amikor megvettem, még tetszett az illata. Így hosszabb használat után viszont már émelyítő. A narancsos jobban bejött, ezt biztos nem fogom újra venni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Andrea1198

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Nem ragad, nem szárít és tényleg tisztít. Illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Nem ragad, nem szárít és tényleg tisztít. Illata nagyon jó.

Hidratálók: Betaine, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.