The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Vízhiány

• édes eper illat
  • könnyű és üde
  • használd az egész testedre
  • eper kivonatot tartalmaz

The Body Shop Epres és Mangós Testpermet
Ár: 4000 Ft 2db , Eladó: duchess_g
Állapot: Képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel

honeymilkshakee

2020. augusztus 16.

Az illata, mikor magamra fújtam nagyon alkoholos volt. De azon kívül édes epres illata van. Nem tart sokáig, max a ruhán lehet érezni (a pasim megérzi hogy nem sima ruha illata van), de ennyi, A végén úgyis beazonositattlan illata lesz. Nekem csak annyira volt jó, hogy amikor utazom a ruháimnak legyen valami illata. Amúgy a csomagolás átlagos, jól oszlatja el a folyadékot, kellő mennyiség. Viszont üvegben van, így pl. elvinni napközben nem éri meg. De mivel ajándékba kaptam, ezért nem bántam elhasznáni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Krisztaaaa231

2020. augusztus 6.

A leirás igaz rá, mivel tényleg jó eper illata van, könnyű és üde.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

A leirás igaz rá, mivel tényleg jó eper illata van, könnyű és üde.

Babooca

2019. augusztus 21.

2015.április 14.
Ma reggel hozta a futár a szettet, ez is benne volt. Eléggé eperszörp illatú, de lehet csak a ruhára fújás miatt ilyen. Még tesztelgetem, de eddig tetszik, bár elég édes. Hosszan tartónak hosszan tartó, úgyhogy ezzel szerintem később sem lesz gond. Nyáron biztosan jó hasznát veszem :)

2019. 08.21.

Nem szerettem meg, nincs olyan kellemes, igazi friss eper illata, mint a testvajnak. Elajándékoztam, és nem is szándékozom újravenni. Elég mű, köptető illata van. Csalódtam, mert azt reméltem, hogy majd lehűtés után reggelente kikapom a hűtőből és boldogan használom, de nem így lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

2015.április 14.

2019. 08.21.

Reni92

2019. május 28.

Annyira, de annyira szerettem volna szeretni, évekig vágytam rá, de sajnos nem tudjuk egymást szeretni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Banszky

2019. május 24.

Testjoghurtjával együtt használva nyáron valami isteni. Nyilván ez csak egy testpermet,csodát tartósságban és erősségben ne várjon senki. Én nem szeretek nyáron fulladozni nehéz parfümökben,így nekem tökéleted választás. Ahogy a bőrömre fújom a nagy nyári hőségben,még hűsít is. Drágállom,ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

CeCeDrake

2019. február 7.

Update: este fújkálom testápoló után, ha nem az epres testvajat használom. Tetszik. Ha nem marad belőle tavaszra, akkor lehet, hogy megveszem. Emlékeztet egy régebbi testpermetemre, amit nagyon szerettem.

Az epres gondoskodó fantázianevű csomagban ez is volt. Szeretem az epret, de ha tetőtől talpig eper illatú termékeket használok, ez a permet már sok(k).
Konkrétan úgy éreztem magam reggel, mint egy friss szem eper, most meg úgy érzem magam, mint egy főzött eperdarab a dzsemben.
Szerintem elég tartós. Oké, használtam mellette epres edt-t is, de érzem a bőrömön az illatát.
Jók az összetevői és ami pozitív nagyon, hogy nincs nettó alkohol szaga.
Tavaszra elteszem, ha nem lesz eperundorom addig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Jók az összetevői és ami pozitív nagyon, hogy nincs nettó alkohol szaga.
Tavaszra elteszem, ha nem lesz eperundorom addig.

fanni06

2018. július 27.

A hozzá tartozó tusfürdővel együtt kaptam ajándékba. Rettentően imádtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

A hozzá tartozó tusfürdővel együtt kaptam ajándékba. Rettentően imádtam.

wildrose

2018. május 26.

Kellemes, édeskés gyümölcsillat, és bár nem kifejezetten epres, nagyon szerethető. Elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Hétköznapokra használom, nagyon kellemes illata van. Lehetne tartósabb is, de nagyon tetszenek az összetevői. Más illatokban is szeretném mindenképpen kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

cserpesreka

2018. január 13.

Nagyon szeretem, nem túl tartós az illata, de valahogy nem tudom megunni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Nagyon szeretem, nem túl tartós az illata, de valahogy nem tudom megunni. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Citral, Linalool