The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek

Filces szemhéjtus, könnyű felvinni. Hamar szárad, száradás után nem maszatolódik. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag is tesztelt.

The Body Shop Folyékony Tus Szemhéjtus + Ajándék olcsón!
Ár: 499 , Eladó: cseri88
Állapot: 2x ecsettel, Helyszín: Miskolc, fizetés: banki előreutalás, banki befizetés számlára, személyes átvétel
PSz

2018. szeptember 26.

Update: talán megszoktam, vagy nem ez volt a probléma eleve, de nincsen semmi bajom végül a tussal, nem okoz égő érzést, amiről korábban írtam. Sőt, kifejezetten kedvelem, elég tartós, jól lehet használni, abszolút bevált végül.

Nemrég bontottam fel, négy-ötször használtam eddig. Sötétbarna van, de nagyon szép sötét a színe, szinte fekete. Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen és pontosan fog. Elég nedvesnek tűnik, kicsit furcsa érzés, amíg szárad. Egész jó tartós is, kicsit kopik csak. Viszont valahogy mindegyik alkalommal úgy jártam, hogy a nap végére a szemeim fáradtak voltak, és kissé égtek. Úgy gondolom, valahogy a tus tehet róla, mert minden mást, ami a szememen volt, máskor is szoktam használni gond nélkül. Még adok neki esélyt, hátha csak tényleg véletlen az egybeesés, és ha nem igazolódik be a gyanúm, korrigálom majd az értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

eayolee

2018. február 14.

Nekem a fekete árnyalat van meg, mindennap használom és így is sokáig kitart, könnyű felvinni, pontosan lehet dolgozni vele, szép vékony csíkot tudok húzni vele és a nap végéig simán kitart. Valóban kicsit nedves mikor húzom, de mire visszacsavarom és beteszem a fiókomba, addigra már meg is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

deezsina

2017. május 19.

Teljesen véletlenül vettem meg (nyári akció volt) egy barnás árnyalatot, mivel világos a bőrom/szemem/hajam, így a fekete szemsmink nagyon agresszíven néz ki rajtam. Nagyon megszerettem azóta, épp most kb 2 év használat után kezd el beszáradni, szóval lassan illene újat venni. Nagyon könnyen kezelhető, ha 1-2 vonal félremegy, teljesen jól javítható, gyorsan szárad és a helyén marad végig. Általában esti sminkhez használom, vagy akkor ha tudom, egész nap talpon kell lenni és nem tudok frissíteni a sminkemen az esti programom előtt, mivel tutira nem kopik le és a szemsminkem erős marad késő estig.
Nálam semmilyen irritációt nem okoz, tényleg nagyon kellemes terméknek találom. Drámai tusvonalakhoz nem biztos, hogy ez a legjobb, de finom kontúrozáshoz szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Victory86

2016. október 1.

Nagyon szeretem. Tartós, nem szaggat miközben húzom a tusvonalat, szép egyenletesen viszi a festéket, nem irritálja a szemet. Szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Ezt a tust szerettem, mert megbízható volt, és tetszett a félig matt finishe és igazán szép csokibarna színe volt. Nem bántotta a szememet sem.
Amiért szerethető+++:
+ szín +tartósság (6-7 óra) + gyors száradás + könnyen kezelhető + javítható/építhető

Amiben nem jeleskedik: picit vizes a festék, ezért könnyezést alig bírja, néha karcol az ecset, filces szivacsos jellege ellenére is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Amiért szerethető+++:

pono

2016. augusztus 27.

Tartos, telt szinu, konnyu hasznalni. Nekem barna van de ez is majdnem fekete, csak termeszetesebb a hatasa, nagyon szepen mutat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

ebabucci

2015. június 24.

két éve használom szinte folyamatosan minden nap. Egy pici szemhéj alapozással tényleg csodákat lehet vele művelni, ha csupasz tiszta bőrre viszed fel, kicsit hamarabb (6 óra múlva) kopik a széle. Zsírosabb bőrre nem szeret csík nélkül felmenni, de két rétegben már fedhető.
Nagyon szeretem, viszont volt rossz tapasztalatom vele, valószínűleg megromolhatott, és két hétig tartó pöttyöket duzzanatot okozott viszketés kíséretében.
Tehát vigyázzatok, ha nem használjátok, tegyétek be hűtőbe, úgy sokáig eláll. Én már háromszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

wifey

2015. május 11.

Egészen jó, szép a színe, de picit hamar megkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Egészen jó, szép a színe, de picit hamar megkopik.

szanaci

2013. november 18.

Nagy szép, tartós, könnyű használni, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nagy szép, tartós, könnyű használni, imádom!

Finci

2013. április 12.

Nagyon szeretem, bár nincs türelmem minden reggel kivárni hogy megszáradjon, így csak ritkábban használom. Gyönyörű eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol