Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lylli, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hab állagú arctisztító, problémás bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges olajat és a sminket.

flooatth

2017. augusztus 25.

Testvérem használta ezt a terméket és az ő unszolására vettem meg ezt a terméket mert neki nagyon szép tiszta lett tőle az arca. Nekem alapjáraton nem pattanásos az arcbőröm, csak azok a bizonyos napok előtt jön elő egy kettő ,de amióta ezt az arctisztítót használom egyik pattanás jött a másik után. Csak rá tudok gyanakodni mert rajta kívűl nincs új termék az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

sophieeny

2017. május 16.

Eleinte tartottam tőle,mert sokan írták, hogy szárít, alapvetően nem problémás a bőröm (néha kijön egy-egy pati )viszont könnyen zsírosodik, a tonikkal együtt használom , reggel és este, az illatát nehezen viselem, de kompromisszum képes vagyok :) Egyáltalán nem szárítja a bőröm, mondhatni csodát tett a bőrömmel. A pórusokat összehúzta, nagyon selymes-sima az arcom, olyan mintha új arcot kaptam volna és sokkal kevésbé zsírosodik , mióta használom a TBS termékeket, az alapozót is többet iktatom ki a reggeli rutinból :) Az arclemosó friss üde érzést ad, a tonik az első 10mpben, mintha égetne, de el is múlik :) Mostanában többet simogatom az arcom, mint a párom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

CandyPop

2017. április 28.

Majdnem 1 hónapja használom mindennap a sminkeltávolítás után,és őszintén megvallva nem okozott változást a bőrömön. Jól habzik,az illata nem olyan rossz,és lemosás után kellemes nyugtató érzést ad,de ennél többet nem okozott sajnos. Nagy reményeket fűztem hozzá,de sajnos nem hozta azt a szintet,amit elvártam volna egy TBS terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Paloma

2017. április 17.

A kis kiszerelést vettem meg először és bár nagyon jó az illata és érzem ahogy hat a teafaolaj az arcomon, nagyon nagyon nagyon szárit. A képen látom, hogy a nagyobb kiszerelés pumpás, míg a kicsit szinte alig lehet kinyitni, többször is megsértettem magamat vele. Amikor nagyon problémás a bőröm, néha bevetem, de mindennapi használatra szerintem nagyon szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

tothnono

2017. április 9.

Az esti rutinom része, arctisztító készülékkel együtt használom. Szépen megtisztítja minden sminkmaradványtól az arcom, és tényleg eltávolítja a felesleges olajat is. Az illata a teafaolaj miatt nem olyan finom. Elégedett vagyok, de legközelebb nem biztos, hogy újravásárolnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

hamcsi

2016. december 17.

Nagyon szeretem. A teafás BBvel használom. Az arclemosót habzás után még 2 percig a bőrömön hagyom és így még hatékonyabb a bőrhibák ellen. Nekem ez a kombináció hozta rendbe az arcomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Gloriaaaaaaaaa

2016. november 12.

Imadom!!!! Hidratalja a borom es nagyon jol tisztit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Imadom!!!! Hidratalja a borom es nagyon jol tisztit

VidamRt

2016. augusztus 29.

Délutáni, meló utáni arclemosó rutin része. Nem szárít, viszont így csak napi 1* használom.
Elég sokáig elég viszont, gazdaságos kiszerelés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Elég sokáig elég viszont, gazdaságos kiszerelés:)

ildinyo

2016. július 18.

Reggel-este használom az arcomra, így elég gyorsan fogy. Egész jó tőle a arcbőröm, de nem egy csodaszer. Az illata lehetne kellemesebb. A kezemet nagyon kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

dorcmorc

2016. április 27.

Gyorsan fogy, bár én csak reggelente használom (2 nyomás) hogy az esti zsírt leszedje és felfrissítse az arcom. Úgy érzem kezd hozzászokni a bőröm és már nem az a hatás mint az első 2-3 hétben, bár még a reggeli frissítő mosakodásra megfelel. Az esti rituálénak biztosan nem tudná részét képezni. Nekem a teafa illatával nincs bajom, bár ennél a terméknél kicsit furábbnak érzem, mint amúgy az illóolajat. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.