KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Használható napozás előtt és napozás után is. Egész napon át tart, de mégsem nehezíti el a bőrt. Minden bőrtípusra használható.

The Body Shop Honey Bronzing Powder
Ár: 2500 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után postázom, automatába is

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

k96great

2017. november 13.

Nagyon világos bőrűeknek tényleg ez a legjobb bronzosító.Nem narancssárgás, szépen pigmentált és nagyon nehéz túlzásba esni vele.

k96great
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

Summer39

2017. október 26.

Első matt bronzosítóm, előtte csak szatén-csillámos ilyen-olyat használtam. Aztán rámtört, hogy akkor én most valami mást akarok. Fontos volt, hogy ne legyen komedogén, hiszen naponta használom. Az eladó lány segített is kiválasztani a megfelelő árnyalatot, és hogy matt legyen (mert persze mellényúltam). Órák múlva is rajtam marad, szépen tudom építeni, és nem narancssárga. Ennyi.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Kedi81

2017. július 24.

02-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok,ami tökéletesen passzol a világos bőrömhöz,finom krémes állagú,könnyű eloszlatni,nincs narancsos beütése,mint sok bronzosítónak,és nehéz túlzásba esni vele,mivel nem sötét szín,de mégis látszik,szép természetes hatást lehet vele elérni,tartóssága is jó,egész nap kitart,nincs tele csillámokkal,inkább matt,mindennapokra is tökéletes,de könnyen lehet építeni a hatásosabb színért,nagyon megszerettem,megérdemli a maximális csillagot:-))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

rockroka

2017. június 13.

A legsötétebb árnyalat tulajdonosa vagyok, bár elég világos a bőröm. Sokan írták, hogy a világos árnyalatok alig látszódnak, én pedig kontúrozáshoz is használni akartam, így esett a 06-os árnyalatra a választásom. Szépen mutat a bőrön, építhető, nem kell belőle sok. A MAC bronzosítóm (Matte bronze) kifogyóban volt, és egy olcsóbb alternatívát kerestem (plusz összegyűlt a 30 Body Shop pontom és 3000Ft-ot levásárolhattam, és 1900Ft-ért nem volt rossz vétel ez a bronzosító :) még többért sem lett volna). Nem olyan, mint a MAC volt, elég más, a MAC ennél visszafogottabb, a Body Shop kicsit narancssárgásabb (legalábbis a 06-os), viszont kellemes napbarnította arcbőrt kölcsönöz. Nekem tetszik, nagyon sok jót olvastam róla külföldi oldalakon is, ezért esett rá a választásom az ára mellett. Remélem hosszú távon is jól teljesít és a doboza sem esik szét, mint másoknak.

UPDATE: továbbra is szeretem a bronzosítót, lassan fogy, jó minőségű, viszont elég hamar szétesett a csomagolása, konkrétan letörött a teteje. Ez elég bosszantó, viszont rá lehet pattintani, szóval tudom hurcolni magammal. Ennyi rosszat tudok mondani róla összességében.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

natulcien

2017. május 29.

Még a legvilágosabb árnyalatát is sötétnek találom, így csak nyáron tudom viselni, de akkor tökéletes. Kifogástalan összetevőlistája van és szépen lehet vele dolgozni. A hatalmas kiszerelés pedig tuti jó pár nyárra elég lesz. Elégedett vagyok vele, és jó szívvel ajánlanám bárkinek. Sokáig kerestem a a tökéletes darabot. Ha lenne világosabb a télre időszakra, tuti beszerezném azt is.

Update: Beköszöntött a jó idő, hamar bebarnultam, köszönhetően a kerti munkáknak, és sötétíteni kellett a bronzosítómon is. Még mindig nagyon szeretem ezt a terméket, pedig nem vagyok The body Shop rajongó. Ez a sminkcucc leginkább az Urban Decay Beach Bronzerjéhez hasonlít, ha össze kellene vetnem a konkurenciával. Felváltva használok több bronzosítót, árnyalat, elérni kívánt hatás, és állag szempontjából is, és ez az egyik stabil darabom. Nagyon sokáig elég lesz a kiszerelése miatt, és ha váltanék csakis a Shiseido jöhetne szóba. Az említett termékek alá tutit nem mennék drogériás kategóriában, mert nem hiszem, hogy találnék jobbat. Felesleges pénzkidobás lenne. Inkább egy drágább darab, amiből viszont egy elég és minden nap használom, mint a tucatnyi kísérletezés, és pocséklás a kihasználatlan termékek miatt.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Zsusci

2017. május 14.

Nagyon szeretem, szépen építhető, tartós, szép természetes napbarnította hatást lehet vele elérni. Árnyalata 03-as,tökéletes nekem, matt, nem sárga, nem csillámos, nem porol, könnyű eloszlatni.Szuper.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 14.

evatakacs

2017. április 12.

Szépen pigmentált. A világos bőrömön is jól mutat. Szépen el lehet dolgozni, egészen tartós ( primer nélkül is).

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

barbidu

2017. március 27.

A legvilágosabb 01 light matte árnyalat boldog tulajdonosa vagyok lassan 3 hónapja. Remekül mutat a világos bőrömön, s mivel matt púderről van szó, jól lehet vele kontúrozni is, csak természetes eredményt tudok vele elérni. Egyáltalán nem porol, nem narancssárgás tónusú. Kissé kopik, de nap végén is látszódik, így a tartósságával sincs problémám. Csomagolása masszív, így bátran dobom be olykor-olykor a táskámba is, a TBS logó már szinte lekopott róla, de ez legyen a legkevesebb szerintem. Bátran ajánlom mindenkinek, aki eddig szenvedett, hogy répa lett a feje helyén.

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Rendoca

2017. március 15.

A legsötétebb, a 06-os árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem ezt a bronzosítót.. tartós, szépen építhető és valóban napbarnította hatást kölcsönöz az arcomnak. :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Ladybrown

2017. február 17.

Az itteni vélemények és a blogok által írtak alapján újítottam be ezt a bronzosítót. Színválasztásban egyedül nem vagyok olyan ügyes, így az eladó hölgyet kértem meg (nem is kellett kérni, mert nagyon segítőkészen jött), hogy segítsen a színválasztásban. Fel is tette az arcomra, az ottani fények mellett tök szépen mutatott az arcomon. Viszont amikor magamnak teszem fel, nagyon nehezen tudom eldolgozni (sokszor nem is sikerült és nem gondolom, hogy ecset probléma) és természetes fényben borzasztóan narancssárgás az arcomon, de annyira, hogy a nyáron a lebarnult bőrömön sem tökéletes. Egyébként ez a 03-as szín. Nyilván a szín az én választásom is volt, de azért akkor is, egy majdnem 5000 ft-os terméknél nagyon bosszantó, ha nem sikerül a tökéletes árnyalatot megtalálni még segítséggel sem... Külsőre nagyon szép, igényes, kompakt, strapabíró. Az ára és a satírozás miatt vonok le pontot, mert nem tudom eldönteni, hogy csak a rossz szín miatt érzem azt, hogy nem tudom eldolgozni, vagy az állaga nem a legmegfelelőbb az én bőrömön, alapozómon, ecsetemen.

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Benzyl PCA, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.