The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Illatmentes masszázsolajunk nyírfa kivonatot tartalmaz. Minden bőrtípusra alkalmas, a svéd masszázs elengedhetetlen kelléke.

faragoanita10

2013. október 1.

A legjobb masszázsolaj amit eddig próbáltam. Sokat olvastam már a Body Shopról, többek közt negatívumot és én sem esküszöm minden termékükre, de ez bevált! 1. nem szívódik fel túl gyorsan, így kényelmesen lehet vele masszírozni. 2. nem irritál 3. nem ragad. 4. nincs illata, ami nekem elengedhetetlen egy masszázsolajnál, mert sokáig kitart egy üveg és a végére mindig megutáltam akármilyen semlegeset is vettem. 5. színtelen, így a ruhán sem hagy nyomot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol