The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Pikáns és csábító aroma, melyben szantálfa, ibolyalevél és narancsvirág olvad egybe az Indiai jázmin illatával.

bogca93

2016. május 31.

Imádom :). Furcsa kis történetünk van és ezért is áll olyan közel a szívemhez. Barátnőmmel bementünk nézelődni és valamilyen ötlettől vezérelve kipróbáltam ezt az illatot magamon. Emlékeztet valakire, vagy valamire a gyermekkoromból ez az illat, mondjuk ez már két éve volt és azóta sem jöttem rá, mire is emlékeztet pontosan :). Édeskés, jázminos illat, de kicsit púderes is és ettől lesz igazán viselhető. Egyáltalán nem bántja az ember orrát, éppen eléggé feltűnő. A tartóssága az emlékek keltette érzet miatt nem is érdekel, szívesen fújkálom magamra naponta akár többször is. Mondjuk nekem a testpermet van meg és azt lehet bő kézzel adagolni. Örök kedvenc és talán majd egyszer rá is jövök, mire emlékeztet :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

senskin

2014. október 28.

Sajnos, annyira erősnek éreztem, hogy nem tudtunk összebarátkozni. Egyszerűen nem tudtam magamon elviselni. Pedig picit fújtam ki belőle. Lehetne édesebb, nekem kicsit fanyar és a púderesség keveredésével émelyítő...
Szóval meg kellett válnom tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Szóval meg kellett válnom tőle...

emagdi

2013. november 5.

Hirtelen ötlettől vezérelve vásároltam meg a boltban (nem ezért mentem), de azóta imádom ezt az illatot!!!! Diszkrét, nem tolakodó, nappali viseletre teljesen ideális. A tartóssága közepes, kb 4-5 órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 5.

annapanni

2013. július 17.

Kifejezetten kellemes édeskés illat, nyárra elég is. Nem tart annyi ideig mint egy felsőkategóriás kölni v parfüm, de ennyiért talán estére megteszi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate