The Body Shop

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Ez a különleges kamillás sminklemosó balzsam hatékonyan mégis kíméletesen távolítja el a sminket. A kamilla nyugtató hatása miatt minden bőrtípusra ajánljuk, kontaktlencsét viselők is bátran használhatják."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rrituss

2022. december 1.

Már jóideje dupla tisztítással szabadulok meg esténként a fényvédő maradékától, a kosztól, és néha napján a sminktől, de évekig olajos lemosó volt az első lépés. Nyár végén egy random döntés alapján nem az addigi olajos lemosót vettem meg, hanem beugrottam egy Body shop üzletbe, hogy kipróbáljam őt. Első nekifutásra is már a nagy kiszerelést vettem meg, bízva a jó véleményekben, és szerencsére nem kellett csalódnom. Nagyon szépen feloldja a szennyeződéseket, kb mogyoró(szem)nyi mennyiséget használok arca + nyakra, nem is kell túl sokáig masszírozni, majd vízzel átöblítem/masszírozom még az arcom, és jöhet a vizes bázisú lemosó. Teszi a dolgát, nagyon kellemes az állaga és külön szeretem, hogy újrahasznosítható alumínium csomagolásban kapható. Az illata elsőre sok volt, amiatt majdnem meginogtam, de aztán kikísérleteztem a megfelelő mennyiséget, és nyilván hozzá is szoktam, már egyáltalán nem zavar. Más illatos terméket egyébként sem használok a bőrömre, ez az egy, amit aztán alaposan le is mosok, így nem okozott eddig gondot. 1x már újravásároltam, de szerintem nem utoljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Fruzso_k

2022. október 15.

Már 3x újravettem. Az illata kicsit erős de nagyon jól lehozza a sminket. Kellemes állaga van, jó érzés használni és a tubus nagyon sokáig elég. Az én bőrömön nem hagy idegesítő filmréteget, nem szárít. Kíváncsiságból kipróbáltam más olajos lemosókat is de még semmi sem ért a nyomába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 15.

Teokleia

2022. szeptember 20.

Body Shopos leárazásnál, kuponnal vettük be magunkat anyukámmal az egyik üzletbe. Ő egy télre való kézkrém mellett döntött, én pedig ennek a balzsamnak a 20ml-s kiszerelését választottam.
Fantasztikus kamillás, lágy, nyugtató illata van, pedig én nem vagyok gyógynövényes illat-párti. A balzsam állagra könnyem kenhető, nem kell hosszan melengetni a kézben. Szépen eloszlik az arcon, és azonnal látszik, érződik, ahogy tisztít, leszedi a fényvédőt, oldja a sminket. Az egyedüli kifogásom, hogy vízzel nem volt könnyű leszedi, és utána a géles lemosóval együtt is az az érzésem volt hogy valami még maradt a fejemen. Amíg ez csak gyanakvó érzés és nem nyer bizonyítást, nem vonok le csillagot - csak az áráért.
...mármint, egyszerűen nem tudtam rávenni magam a teljes kiszerelése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

...mármint, egyszerűen nem tudtam rávenni magam a teljes kiszerelése.

norisz

2022. augusztus 28.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, nem csak mert kiváló, hanem mert a környezet tudatos sminklemosásban is nagy partner. Szuperül leszedi a fixált sminket is, utána arctörlő kendővel szoktam befejezni, nem kell többé 3-4 vattát elhasználnom egy este. Valóban nem olcsó, de kevés is elég belőle az egész arcra, plusz semmilyen irritációt nem okozott. Lehet kapni egy stiftes verzióját is, vigyázni kell mert egyáltalán nem ugyanez! (Alig lehet lemosni és totál zsíros érzést hagy maga után, ellentétben ezzel.) Az jóindulattal is csak 2*-ot érdemel, ez viszont megérdemelt az 5-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

Tabita

2022. július 21.

Nagyon, nagyon nem szeretem, alig vártam, hogy elfogyjon. Első lépésként használva szépen elmaszatolja a spirált, a szemhéjfestéket, de legalább alig lehet lemosni az arcról, azután viszont ismét jöhetnek a jól bevált koreai sminkeltávolító olajok, amikkel tökéletesen leszedek mindent, az olajat könnyen lemosom, majd egy habzó géllel, ami szintén koreai, a harmadik lépésben tökéletesen megtisztítom az arcom. De ehhez miért is kell ez a drága (ahhoz képest, hogy mit tud, aranyáras) termék? Alsó hangon kuka lett volna, ha nem sajnáltam volna a pénzt, amit kidobtam rá.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 21.

Lina14

2022. július 15.

Mindent le tud szedni, és sok szempillaspirált használok, szóval azzal megküzd, de azt is szépen lebontja és utána nem kell mást használni. Nagyon kevés is elég belőle, sokáig lehet használni 1 tégelyt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 15.

Isabell

2022. április 25.

Anyukámnak vettem, de neki más lemosó jobban bevált. Nagyon szeretem, az egyik legjobb sminklemosó amit idáig használtam. Nagyon szépen eltávolítja a sminket maradéktalanul, nem irritálja a bőröm. Az ára kicsit húzós, de abszolút megéri, mert nagyon kevés is elég belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

somebodyfromthemoon

2022. április 18.

Dupla tisztítás első lépéseként használom mindent nap, egyszerűen imádom!!! Első balzsamos tisztitóm, hihetetlen krémes es kíméletes a pillaimhoz is, es amint langyos vízzel érintkezik le is olvad az arcról, ezután szoktam meg egy víz bázisú lemosot is használni. Engem meg a parfüm sem zavar, annak ellenére, hogy ki szoktam hagyni az életemből. Nem is értem miért szorakoztam eddig a babaolajjal:) az ára egyébként húzós, de ha a többi balzsamos lemosohoz képest nézem, akkor meg mindig olcsobb. Számomra abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

dunaimano

2022. március 29.

Ez az első balzsamos sminklemosóm, és kifejezetten tetszik ez a műfaj. Vajas érzete van számomra. Nedves arcbőrre viszek fel egy kicsikét, legtöbbet a szememre. Ha szükséges, akkor lemosás után még egyszer végigmegyek vele a szemkörnyékemen. Tökéletesen le tudom vele mosni a sminket. Utána jöhet a lemosás második lépése - kell is, mert ezt a lemosót sima vízzel én nem tudom leszedni teljesen, zsíros érzete van a bőrömön. Kis kiszerelést vettem csak, de ez is sokáig tartott, szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

HoViktoria

2022. március 6.

Nagyon sokáig kerestem egy olyan sminklemosót, amihez nem kell vattakorong. Végre megtaláltam! Fürdés közben szoktam egy borsónyit az arcomon eloszlatni, aztán vízzel illetve utána arclemosóval áttörlöm még. Maradéktalanul leszed minden sminket a szememről, nem csípi (pedig nekem nagyon érzékeny a szemem).
Imádom!! Biztos, hogy sokáig elég lesz!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Imádom!! Biztos, hogy sokáig elég lesz!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol