The Body Shop

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2024. március 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Ez a különleges kamillás sminklemosó balzsam hatékonyan mégis kíméletesen távolítja el a sminket. A kamilla nyugtató hatása miatt minden bőrtípusra ajánljuk, kontaktlencsét viselők is bátran használhatják."

1000 Ft The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam 20 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost és postai feladás előreutalás után a vevő költségére. Személyes átvétel a 16. kerületben a lakásomnál lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2024. március 26.

Könnyen leszedi a sminket, meggyorsítja az arctisztítás folyamatát évekkel :D a csomagolása nekem sem a kedvencem, az ilyen kis konténereket mindig félretekerem és utána nehéz kinyitni.
De magát a terméket nagyon szeretem, biztos újra fogom venni később is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

De magát a terméket nagyon szeretem, biztos újra fogom venni később is.

klaudiapanczel

2024. február 22.

Kellemes illat és balzsamos állag jellemzi ezt a terméket - könnyű vele dolgozni, szinte leolvasztja a sminket az ember arcáról és utána nagyon hidratált, puha érzést hagy a bőrön. Számomra azonban nagy negatívuma az, hogy a szemen használva "homályos látást" idéz elő, valamint a csomagolás sem a legpraktikusabb. Nekem sosincs higiénikus érzésem az ilyen belenyúlos termékek esetén, sokkal praktikusabbak szerintem az olajos, pumpás lemosók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Lilla1117

2024. február 6.

Ez az első olajos típusú lemosó amit valaha próbáltam, így még nincs viszonyítási alapom. Az illata nekem nem tetszik sajnos, ami miatt valószínűleg amúgy sem lesz a kedvenc termékem de emellett nehezen tudom lemosni az arcomról és irritálja a szememet. Az arcomra szoktam használni a micellás vizes sminklemosás után, erre viszont remekül bevált, tisztábbnak és puhábbnak érzem utána. Összességében még kísérletezem egy kicsit más lemosókkal, egyelőre semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 6.

Soso3034

2024. január 15.

Dupla tisztítás első lépéseként használom (utána G&G Jelly Joker), és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ritkán sminkelek, de mindent szépen leszed, a vízálló spirált is, és egyáltalán nem csípi az érzékeny szememet. Először ajándékba kaptam egy kis kiszerelést, nagyon megszerettem, úgyhogy amint elfogyott, rögtön mentem nagyot venni. Elsőre lesokkolt az ára, de úgy látom elég sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

Teokleia

2023. augusztus 17.

Body Shopos leárazásnál, kuponnal vettük be magunkat anyukámmal az egyik üzletbe. Ő egy télre való kézkrém mellett döntött, én pedig ennek a balzsamnak a 20ml-s kiszerelését választottam.
Fantasztikus kamillás, lágy, nyugtató illata van, pedig én nem vagyok gyógynövényes illat-párti. A balzsam állagra könnyem kenhető, nem kell hosszan melengetni a kézben. Szépen eloszlik az arcon, és azonnal látszik, érződik, ahogy tisztít, leszedi a fényvédőt, oldja a sminket. Az egyedüli kifogásom, hogy vízzel nem volt könnyű leszedi, és utána a géles lemosóval együtt is az az érzésem volt hogy valami még maradt a fejemen. Amíg ez csak gyanakvó érzés és nem nyer bizonyítást, nem vonok le csillagot - csak az áráért.
...mármint, egyszerűen nem tudtam rávenni magam a teljes kiszerelése.
Update: még két mini kiszerelést vettem belőle... oops. Az illata még mindig zseniális, időközben alaposan lemosni is megtanultam. Egyfajta guilty pleasure lett ő, mert utálom az árát, de a termék maga szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 17.

...mármint, egyszerűen nem tudtam rávenni magam a teljes kiszerelése.

IldikoBeatrix19

2023. május 27.

Tényleg kíméletesen távolítja el a sminket, a szem környékén sem irrátlja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 27.

angyalka1225

2022. december 10.

Tavaly a Clinique adventi naptárának köszönhetően már megismerkedtem ezzel az állaggal, amúgy magamtól sose váltottam volna a lemosótejekről/"vizekről" ilyesmire. Pedig nagyon praktikus, ha csak a szennyeződéseket akarom leszedni; zuhany alatt gyorsan megvan, nem kell vattakorongot pazarolni. Az illata nagyon tetszik. Én azt se bánnám, ha masszívan kamilla illata van, de ebben még valami mást is érzek. Biztos veszek majd nagy kiszerelést (ugyanis ez is egy adventi naptárban volt), ha elfogy, amit pont nem rég vettem az említett márkától. Mivel annál hiányoltam az illatot, ez lesz a kedvenc. Sminket még nem próbáltam vele leszedni, de érzékeny szemmel és lencsét hordva arra nekem maradnak a folyékony lemosók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 10.

rrituss

2022. december 1.

Már jóideje dupla tisztítással szabadulok meg esténként a fényvédő maradékától, a kosztól, és néha napján a sminktől, de évekig olajos lemosó volt az első lépés. Nyár végén egy random döntés alapján nem az addigi olajos lemosót vettem meg, hanem beugrottam egy Body shop üzletbe, hogy kipróbáljam őt. Első nekifutásra is már a nagy kiszerelést vettem meg, bízva a jó véleményekben, és szerencsére nem kellett csalódnom. Nagyon szépen feloldja a szennyeződéseket, kb mogyoró(szem)nyi mennyiséget használok arca + nyakra, nem is kell túl sokáig masszírozni, majd vízzel átöblítem/masszírozom még az arcom, és jöhet a vizes bázisú lemosó. Teszi a dolgát, nagyon kellemes az állaga és külön szeretem, hogy újrahasznosítható alumínium csomagolásban kapható. Az illata elsőre sok volt, amiatt majdnem meginogtam, de aztán kikísérleteztem a megfelelő mennyiséget, és nyilván hozzá is szoktam, már egyáltalán nem zavar. Más illatos terméket egyébként sem használok a bőrömre, ez az egy, amit aztán alaposan le is mosok, így nem okozott eddig gondot. 1x már újravásároltam, de szerintem nem utoljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Fruzso_k

2022. október 15.

Már 3x újravettem. Az illata kicsit erős de nagyon jól lehozza a sminket. Kellemes állaga van, jó érzés használni és a tubus nagyon sokáig elég. Az én bőrömön nem hagy idegesítő filmréteget, nem szárít. Kíváncsiságból kipróbáltam más olajos lemosókat is de még semmi sem ért a nyomába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 15.

norisz

2022. augusztus 28.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, nem csak mert kiváló, hanem mert a környezet tudatos sminklemosásban is nagy partner. Szuperül leszedi a fixált sminket is, utána arctörlő kendővel szoktam befejezni, nem kell többé 3-4 vattát elhasználnom egy este. Valóban nem olcsó, de kevés is elég belőle az egész arcra, plusz semmilyen irritációt nem okozott. Lehet kapni egy stiftes verzióját is, vigyázni kell mert egyáltalán nem ugyanez! (Alig lehet lemosni és totál zsíros érzést hagy maga után, ellentétben ezzel.) Az jóindulattal is csak 2*-ot érdemel, ez viszont megérdemelt az 5-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.