The Body Shop

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Különleges, por állagú gyengéd arctisztító, amelyet a Kínai rizs és ginzeng arcmaszk ihletett. A 100% vegán, radírozó, bőrtónus kiegyenlítő és bőrpuhító arctisztítót langyos vízzel habosítsd fel a kezeddel és gyengéd körkörös mozdulatokkal masszírozd a bőrödbe, majd öblítsd le! Kínai ginzenget és rizst tartalmaz, amelyek híresek revitalizáló és bőrtónuskiegyenlítő hatásukról. Közösségi Kereskedelmből származó nicaraguai szezámolajjal puhítja a bőrt."

ZsofiaLoren

2020. június 18.

A legfurább arctisztító, amit valaha próbáltam. Kezembe szórók egy kis port, rá pár csepp víz és már lehet is tisztítani vele az arcot. Vannak benne radírozó szemcsék, de nagyon kíméletesen radíroznak, a bőröm teljesen jól bírja. Azt kell mondjam, hogy működik. A tonikjával együtt használva látványosan javítja a bőröm kinézetét. Tényleg aprócska a kiszerelés, de porról van szó, így valóban kevés elég belőle. Szerintem utazáshoz ez a legjobb formula.Én féláron vettem, teljes áron azért kissé drága, de őszíntén mondom, hogy hatásos. Ajánlom azoknak, akiknek zsíros a bőre és tág pórusokkal szenvednek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.