The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• könnyű és üde
  • használható az egész testedre
  • kókusz kivonattal

Ár: 1800 , Eladó: tothliv
Állapot: Körülbelül 3/4-ig van , Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
tothliv

2019. október 25.

Szerintem nagyon kellemes Kókusz illata van, a nyári hónapokra nagyon jó választás. igazi nyaralós illat 🙂. ami miatt tőlem három csillagot kap az az hogy valamelyik összetevőjére allergiás lehetek mert használat után mindig csalánkiütések jelentkeznek a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

petrakauth

2019. január 17.

Én szeretem az illatát habár nem mondanám teljesen kókusz illatú, annál jóval édesebb. Nagyon tartós illata van, de azért van a Body Shopnak ennél jobb illatú parfüme/permeta... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

CintiaKalman

2018. augusztus 9.

Felettébb érdekes, hogy a napokkal ezelőtt írt, 1 csillagos véleményemet nem hagyták jóvá a moderátorok a The Body Shop oldalán, míg a napokkal később, egy másik termékről írt, 5 csillagos véleményem már aznap az oldalon virított. :)
Ez roppant ellenszenvessé teszi a szememben az egész márkát, és kétszer is meggondolom, hogy ezentúl rendelek-e valamit onnan, ha ennyire megbízhatatlanok.
A termék nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Habár imádom a kókuszos dolgokat, ettől egyenesen rosszul vagyok. Szerintem gusztustalan szaga van. Nagyon mű, és gyomorforgató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

BernhardtLora

2018. július 20.

Naptejre emlékeztető illata van, ami nekem kimondottan tetszik. Reggel fújok magamra kettőt és (bár nem annyira intenzíven) egész nap érzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Mintia

2017. szeptember 27.

Nagyon mű kókuszillata van sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nagyon mű kókuszillata van sajnos.

boltkoros

2017. június 1.

Én nagyon szeretem a kókusz illatát. Évek óta használom és nem tudom megunni. Nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

cattitude

2017. április 15.

egy év alatt csak a fele fogyott el (mondjuk nem használom mindennap...), még mindig ugyanolyan, mint amikor megvettem. szerintem nem annyira nagyon kókuszos, az én bőrömön kicsit tompább és egy picit naptejre emlékeztet. őszintén szólva kicsit meguntam a használatát, ezért adok csak 4 csillagot, de aki _nagyon_ szereti a kókuszt és nem unna rá, annak melegen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

AnnaZsB

2017. január 6.

Leárazáskor vettem, 2 fújás bőven elég hogy kellemes illatom legyen, szerintem sokáig elég lesz, nagyon erős az illata.Szerintem jó kis termék ha az ember szereti a kókusz illatot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Eszter98

2016. augusztus 1.

Nagyon sokáig elég egy üveggel, azt hiszem, már negyedik éve használom. Ilyen sok idő elteltével sem veszek észre rajta minőségromlást. Amikor megvettem, teljesen odavoltam az illatáért. Még most is használom alkalmanként, de mostanában már kicsit soknak találom az illatát. Elég erős, csak annak ajánlom, aki tényleg szereti a kókusz illatot. Tartós, szinte egész nap érzem a bőrömön. Nagyon szerettem, de nem veszem újra, legközelebb más Body Shop testpermetet próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

petrikszani

2016. június 29.

Akkor rendeltem, amikor a Fruttini beszüntette a kókuszos testpermet gyártását. Nekem nem jött be annyira, túl erős illata van, túlságosan émelyítő és mű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Hidratálók: Propylene Glycol