The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 29.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamilla és levendula tartalmú, nyugtató hatású masszázsolaj, mely segít ellazulni.

RrekaG

2018. július 31.

Finom illata van és nagyon kevés elég belőle, így sokáig eltart egy üvegcse, jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Powderpuff Girl

2014. május 18.

Nem is értem, hogy hogyhogy nem született előttem már sok pozitív vélemény!? Azért vettem meg, mert a párom imádja a levendula illatát és gondoltam, hogy ennyivel igazán ösztönözhetném arra, hogy megmasszírozza a talpamat. Jelentem bevált!
Nagyon kellemes, igazi levendula illata van, az állaga masszázsolajos. Szerintem nyugodtan lehet egy natúr testápolóhoz is keverni. 100 ml-es az űrtartalma, ami igen kiadós, mert elég kevéssel is jól lehet masszírozni. Az ára 4.000 Ft volt, kicsit drágállom, de az "ingyen" masszázsért megérte. Nagyon szeretem és jól ellazít, levendulás teával teljes az esti kikapcsolódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil