The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

lucanagy018

2019. április 11.

Az illata nálam közepes, illetve nem is vettem észre hogy annyira nagyon hidratálna. Az árát szerintem nem nagyon éri meg, vannak olcsóbb és hatékonyabb termékek is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

pamacska6

2019. február 27.

Egy bizonyos összeg feletti vásárlás során kaptam ajándékba. Nagyon finom illata van, ez tény. Biztosan hidratál is valamit, de nekem kiütéses lett tőle a kézfejem az első kipróbáláskor :( Hatalmas csalódás, mert nem szoktak allergiás reakcióim lenni semmitől. Szerencsére csak a kezemen próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szivecske

2019. február 21.

Igazi édeskés tisztaság illat, rajtam még napvégén is kicsit érezni, ha reggel/délelőtt bekenem magam vele és nagyon jó az állaga, szépen beszívódik rajtam és nem is kell sok belőle, eléggé kiadós. Félévente beruházok 1-1 TBS vajra, szerintem így megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

MissL

2019. február 9.

Télre szerettem volna valami kuckózós,bújós illatot.Kellemes,esti illat,jól táplál,beszívódik,nem ragad.Körbeölel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Annath

2019. január 30.

Szerettem, de egynek elég volt. Kicsit magaslom az árát 50 ml-ért, de mivel tudjuk, milyen sok mindenre odafigyel a TBS, így ezért nem vonok le pontot.
Az illata kellemes, mézes, bár aki nem szereti a mézet, az utálni fogja. Szépen puhít, könnyen beszívódik, nekem nem hagyott zsíros nyomokat a papíron se használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nymphea

2018. december 20.

Hatalmas kedvencem ez a vaj, akár ha az egész TBS kínálatot nézem, akár ha a valaha használt összes testápolási terméket. Tisztaság, ápoltság, otthon meleg illata van számomra, mely a hideg időben a kuckózós esték szereplője nálam lefekvés előtt. A bőröm puha, és az illata még az ágyneműmben, pizsiben is benne marad. Vaj ellenére sem sűrű, nagyon hamar beszívódik. Mindig vissza-visszatérek majd hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

szucsnikky

2018. december 18.

Nagyon kellemes az illata és jól hidratál ebben a téli időben. Még az én érzékeny bőröm is jól bírja, ami általában mindentől kipirosodik/kiütéses lesz/viszket stb, szóval nálam abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

ANDREAA

2018. december 8.

Csillagos ötös!! Az illata mennyei, egyszerűen nem lehet megunni és helyettesíteni semmivel, nagyon szeretem! Jah és természetesen a hatása is nagyon jó, a hedigtől rögtön kirepedezik a kézfejem, ez a testvaj rá ajándèk komolyan mondom. Sűrű, mégis egész gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

dda

2018. december 2.

az illata nem mindig a zsánetem, de a texturája és a hatása kiváló! édeskés, tejes illat, ha valakinek pont ez a gyengéje, akkor szerintem örökké fogja használni. elég érzékeny a bőröm, és ez a testvaj tökéletesen bánik vele, télen is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

svekits

2018. november 24.

Nekem nem minden testvaj jön be a márkától, de ez abszolút a legeslegjobb. Nagyon könnyen beszívódik, nem ragacsos, de kellően hidratál, kellemes, selymes állagú, emiatt eloszlatni is könnyű a bőrön. Nekem elég gyorsan fogynak ezek a tégelyes kiszerelések, de ajándékba szoktam ezeket kapni, szóval annyira nem visel meg. Pihe puha bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak