The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

nbd

2021. május 14.

Az illata nem a kedvencem, de jol hidratál és gyorsan beszivodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Az illata nem a kedvencem, de jol hidratál és gyorsan beszivodik.

TimiK

2021. április 26.

Nekem az illata nem igazán jött be, de jól ápol ez is, mint a legtöbb TBS társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Eszoka

2021. március 22.

Legjobb testápoló ever!!! Úgy hidratál, mint semmi más. Gyorsan beszívódik, pihepuha tőle a bőröm, az illata pedig valami csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Biancah

2021. január 9.

Letaszította a Moringásat a trónról, azt kell mondjam. Azt vettem észre, hogy az állaga más, nem olyan "vajas", viszont testes, kiadós krém és tökéletes pont erre a fázósfűtős időszakra. Az illata krémes mandulás melengető, hatásában hozza, amit ígér. 48 órás hidratálás, nyugtatás érzékeny és száraz bőrre. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

ViktoriaVrd

2020. december 27.

Ajándékba kaptam egy kia kiszerelésű csomagot ebbol a mézes kollekcióból, eddig engem nem szippantott be a TBS mánia. Hát most már.... :) szuper illata van, testes, jó állagú, jól esik a kezemre kenni. Hidratál, tökéletes a téli időszakra, fűtésszezonra. Be is rendeltem egy sheásat is :D az ára tényleg drága ahhoz képest, de néha jól esik a kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Bubucim

2020. december 26.

Nekem nagyon nem vált be. Már-már émelyítően édes illata van, pedig én nagy rajongója vagyok úgy általánosságban az édes illatoknak. Nagyon kerestem a sima mandulás testvajat, de azt a választ kaptam, hogy már nem gyártják. Eddig nagyon bejöttek a Body Shop testvajak, de valahogy ezt alig tudom elhasználni az erős édes illata miatt. A hidratáló hatásával nincs baj, ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Nymphea

2020. december 19.

Hatalmas kedvencem ez a vaj, akár ha az egész TBS kínálatot nézem, akár ha a valaha használt összes testápolási terméket. Tisztaság, ápoltság, otthon meleg illata van számomra, mely a hideg időben a kuckózós esték szereplője nálam lefekvés előtt. A bőröm puha, és az illata még az ágyneműmben, pizsiben is benne marad. Vaj ellenére sem sűrű, nagyon hamar beszívódik. Mindig vissza-visszatérek majd hozzá.
Most is megvettem az ünnepekre, továbbra is imádom, nagyon jót tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Most is megvettem az ünnepekre, továbbra is imádom, nagyon jót tesz a bőrömmel.

AngelHeart80s

2020. december 5.

Mini tégely van meg, állaga, illata is tetszik, de ami a legfontosabb: hamar felszívódik! Lehet, hogy ezentúl testápolók helyett, testvajakat fogok inkább venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Ancsussz

2020. október 19.

Kellemes illatú és jó állagú krém, jól hidratál. Ennyi pénzért a drogériában 2 terméket is lehet venni, ami ugyanezt tudja....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Agnes91P

2020. október 17.

Kis kiszerelés van meg belőle, finom, mézes illata van (igazából lehetne egy kicsit mandulásabb is), de nagyon tetszik. A hidratálása is jó, de valljuk be, leginkább az illatok miatt vásároljuk ezeket a termékeket:) Legalábbis ha a hidratálás a fő szempont, akkor én a drogériában, harmad ennyi pénzért is találok a száraz bőrömre testápolót, de néha elcsábulok ezekre az illatokra. Valahogy olyan ápoltnak, bekuckózósnak, nyugodtnak érzem magam tőlük.Nekem mindig fontosak voltak az illatok, hangulatokat testesítenek meg, emlékeket hoznak vissza. Szóval tetszik,könnyen be is szívódik, esti lefekvéshez készülődésnél megadja a hangulatot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak