The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. március 12.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A selymes textúrájú és kényeztető Mandulatej & Méz testvaj hosszan hidratálja és védi az érzékeny, száraz bőrt. A gazdagon tápláló organikus mandulaolajjal és mézzel gazdagított testvaj nyugtatja, regenerálja és védi a bőröd, miközben mesés - és hipoallergén - illatot varázsol köréd."

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szuleildi

2018. augusztus 8.

isteni az illata, és jól hidratál. Nagyon sokáig elég, így az ára is elfogadható

szuleildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Panni43

2018. július 27.

Imádom! Az illata nagyon finom és kellemes érzés a bőrön. Főleg télen használom mivel engem mindig a hóesésre emlékeztet.😊

Panni43
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

Baagnes

2018. július 6.

Nagyon nagyon jónak találom ezt a testvajat. Finomaz illata, jol hidratal es nagyon konnyen beszivodik, egyaltalan nem hagy ragacsos erzetet maga utan. Kicsit lehetne olvsobb.

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Sancsa

2018. július 2.

Alapvetően nem vagyok oda a mézes kozmetikumok ért, de épp kismama testápoló kár nézegettem, mikor jött KM Évi kismama krémekről szóló bejegyzése, S dicsérte ezt a terméket. Gondoltam teszek egy próbát. Nagyon finom, visszafogott illata van, sűrű, krémes állag, ami ugyanakkor hamar beszívódik. Bár nyár van, nem bántam meg a választásom. Ilyenkor különösen fontos a hidratálás, amire ez a krém most tökéletesnek tűnik. (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy felváltva használom egy másik márka krémjével.)

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

andrej

2018. június 30.

Nagyon kellemes illatú, gazdagon hidratáló igazi téli testvaj, szerettem használni. Gyorsan beszívódik, nagyon jó az állaga, és mint a többi TBS gyümölcsös testvajnak, ennek sem marad meg az illata (ami nem negatívum).

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lulley93

2018. június 29.

Elég nagy TBS rajongó vagyok, van vagy 10-15 féle testvajam tőlük, de mikor ez megjelent, azonnal ez lett a kedvencem, letaszítva a trónról olyan klasszikusokat, mint moringa, mangó, barack, stb. Számomra tisztaság illata van. Kicsit édeskés, kicsit luxusos, tisztaságillat. Nagyon jó az állaga, tartós és fantasztikus a hidratáló hatása.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

estagnus

2018. június 23.

A hőn szeretett brazildiós testvaj kivonása után erre váltottam a szintén visszafogott, kellemes illata miatt, melyet egyaránt jól esik használni télen, nyáron. Az állaga valamivel könnyedebb, kevésbé vajszerű, de könnyen eloszlatható és gyorsan be is szívódik anélkül, hogy ragacsos lenne vagy zavaró téreget hagyna maga után. A hidratáló hatásával elégedett vagyok, mint általában a TBS testvajakkal. Azt hiszem, ennél maradok egy darabig :)

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

VargaViktoria

2018. június 20.

A paromtol kaptam egy mandulatej-mez kombinacioju csomagot, amiben ez is benne volt. Szeretem, hogy sűrű ès hidtatal. Az illata is nagyon finom, sokaig erzodik.

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

clover12

2018. április 14.

Ősszel és főleg télen iszonyatosan kiszáradt a lábamon a bőr. Pár hónapja vettem és nagyon megszerettem. Nagyon jól hidratál, nagyon finom az illata és gyorsan beszívódik.
Jó szívvel ajánlom!

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Jó szívvel ajánlom!

tymty

2018. április 13.

Imádtam, illata szuper, a hidratáló hatása nagyon jó, ősszel újravevős:)

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Imádtam, illata szuper, a hidratáló hatása nagyon jó, ősszel újravevős:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak