Clarins

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6225 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: GSz, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 6225 Ft

Ár: 6225 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

ciseklusek

2017. június 17.

A legjobb kor rektor, amit eddig használtam, Tartós, nem ül bele a szem alatti ráncokba, Üdévé varázsolja a tekintetet. Nem a legolcsóbb, de gazdaságos, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

-Agi-

2017. március 6.

Nagy csalódás :( A sok jó vélemény hatására vettem meg, pedig elég húzós az ára, reméltem, hogy megéri.
Az előnyei: a barackos színe szuper a szem alatti sötétebb karikákra, nagyon jó, krémes az állaga, nagy mennyiség, könnyű eloszlatni, cseppet sem szárít, sőt!
Hátrányai: alig fed, nem tartós és púder nélkül elmászik a helyéről, beleül a redőkbe, ráncokba.
(A szemem környéke nagyon száraz, reggel-este alaposan hidratálom és vagy egy órát várok, míg rásminkelek.)
Ha valakinek szép bőre van, és csak egy kis tuningra vágyik, annak tökéletes lehet, nem csak a szem alá, de ha én ebbe a kategóriába esnék, szerintem egy olcsóbb korrektor vagy bb krém is elérné ugyanezt a hatást.
Ősszel vettem, időről-időre újra tesztelem, aztán egy nap után visszatérek az erősebb fedésű, tartósabb korrektorokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

timilla

2017. január 23.

Nagyon imádom ezt a korrektort, tökéletes kis darab a könnyen kiszáradó szemkörnyékemre. 01-es árnyalatot használok, gyönyörűen élénkíti a bőrömet, szinte láthatatlan, a karikáimat mégis elfedi, és a nap végére sem gyűlik össze a ráncokban. Nem mattra szárad, hanem van egy kis fénye, amit nem szoktam púderrel elrontani. Az öt csillag ki sem tudja fejezni, mennyire jó, well done Clarins!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

lauran

2016. május 26.

Nagyon elégedett vagyok. Én nem csak a szem alatti karikákra, hanem más sötétebb zónákra is használom, és apró egyenlőtlenségekre is. Nagyon jól fed, tartós, és igazából az összhatás remek, amit a fényeffektjével az egész bőrön el lehet érni. És a 15 ml termékért rendkívül jó az ára, nekem többet tud, mint az YSL pár millije az ár duplájáért. Hármas árnyalatom van, kezdetben sötétnek, sárgának találtam, többszöri próba után viszont remek választásnak bizonyult. Már csak azt kell tudnia, hogy harminc fokban ne folyjon le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Pötyi

2016. március 26.

Nagyon sok termékkel próbálkoztam már a szemem alatti karikák elfedésére (Estee Lauder, NARS, Chanel, MAC, Bobbi Brown és jópár drogériás termék), de egyikkel sem voltam közel sem olyan elégedett, mint ezzel a termékkel. Száraz a bőröm, szerintem relatív sötétek a karikáim, és 39 évesen, ha meg is teszek mindent ellenük, természetesen vannak már ránco(cská)k a szemem alatt. Erre a "bőrállapotra" kitűnő megoldás ez a Clarins termék. Ára szerintem az általam kipróbált egyéb high-end termékekhez képest baráti, és nagyon-nagyon sokáig elég egy kics tubuska. Abszolút kedvenc, nálam max a Chanel közelíti meg. (Clarins-t inkább télen, Chanel-t inkább nyáron használom.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

azutatir

2015. szeptember 10.

Annak, akinek száraz a bőre a szeme alatt igazi megváltás lesz ez a concealer! Nem ül bele a ráncokba, felfrissíti a tekintet, szépen fed. Majdnem tökéletes. Egyetlen probléma van vele, az, hogy a nap során hajlamos elmozdulni és lefolyni, ha nincs fixálva púderrel. Én ez utóbbit viszont mellőzni szoktam, hiszen az a célom, hogy ne szárítsam a szemem alatti érzékeny bőrt. Ennek következtében a nap folyamén újra kell építeni, de még így is jobb, mintha szárítaná a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

GSz

2015. február 12.

A legjobb korrektor, amit eddig használtam!!!
Természetes, nem ül bele a ráncokba, közepes, de lehet rétegezni a teljes fedésért.
Kontaktlencséseknek is bátran ajánlom, semmilyen allergiát nem okoz.
Praktikus a kis csőrős nyílása, nagyon kevés kell belőle, hosszú ideig bőven elég lesz. Drága, de abszolút megéri.
Először csak az egyik szemem alatt próbáltam ki, leesett az állam, hogy mekkora különbség van a másik, ki nem festett szememmel.
02 színárnyalatot használom, a legtöbb embernek megfelelő ez a szín. Paulaschoice-on is nagyon dicsérik, ezért is vettem meg.

Itt van egy részletes leírás, amit találtam:

És itt vettem:
http://glamourbeauty.hu/clarinsklub/instant-concealer-01-yellowy-beige Velük is megvagyok elégedve, pár napon beül kiszállították, és olcsóbban jutottam hozzá, mint a boltban.

Tehát aki kiváló minőségű korrektort keres az feltétlenül próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

A legjobb korrektor, amit eddig használtam!!!
Kontaktlencséseknek is bátran ajánlom, semmilyen allergiát nem okoz.

Itt van egy részletes leírás, amit találtam:

És itt vettem:

Tehát aki kiváló minőségű korrektort keres az feltétlenül próbálja ki.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.