The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Peppermint Candy Cane kollekció tusfürdőjének friss és édes illata a legnagyobb különlegesség az idei szezonban. Az illatos, ünnepi fürdők egyik sztárja ez szappanmentes, krémes tusfürdő, ráadásul a bőr puhaságáról való gondoskodásba is besegít.

• Krémes, szappanmentes formula
  • Borsmentás sorbet, a jeges narancs, a fehér liliom és az édes tonkabab illatjegyeivel

Kitty9526

2020. március 29.

Az összes eddig próbált téli tusfürdők közül ez a kedvencem. Mentás illata van, de mégis kellemesen édes. Sokáig elég volt, jól hidratált és bár nekem ez nem szempont de egész sokáig érződött a bőrőmön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

mafalda

2019. december 21.

Szerettem, frissítő de mégis édes illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Szerettem, frissítő de mégis édes illata volt.

silence

2019. november 29.

Sajnos ezzel a tusfürdővel is ugyanúgy jártam, mint az ugyanebből a kollekcióból való testápolóval: cidriztem tőle is rendesen 🥶
Amúgy iszonyatosan finom az illata, és tökéletes az állaga és a hatása is, csak ne lennék ilyen fázós 😕
Csupán ezért nem vásárolnám újra még akkor sem, ha állandó termék lenne....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Csupán ezért nem vásárolnám újra még akkor sem, ha állandó termék lenne....

Isabell

2019. október 20.

Ugyan már elfogyott sajnos ez a tusfürdőm de imádtam. Annyira finom illata volt, hogy a testvajat is beszereztem belőle. Kár, hogy már nem kapható, biztosan újra vásároltam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

tzs

2019. október 18.

Na ezt az illatot sikerült megunnom, mielőtt elfogyott volna a tusfürdő.
Amúgy nem rossz, nem a szokásos mentolos illat, hanem annál édesebb. Nem is szárított különösebben, korrekt darab, de azt hiszem, legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Na ezt az illatot sikerült megunnom, mielőtt elfogyott volna a tusfürdő.

Black Fairy

2019. június 15.

Kellemes az illat, jól habzik, nem szárít, nagyon kedvelem használni, bőrön is egészen tartós - azonban bőrön van egy fura mellékillata, amit csak utólag lehet érezni, és amit nem különösebben kedvelek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Sisszy

2019. május 10.

Egyszerűen fantasztikus ez az illat. Állaga kicsit folyékonyabb, mint amint megszoktam, de nem zavaró, jól habzik. A kollekció többi darabját is megvettem, annyira bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

pannisimko

2019. április 5.

Az illatát imádtam (tiszta After Eight), az állaga is szuper (nem túl sűrű, így tovább bírja). Viszont be kell vallanom, némelyik helyen zuhanyzás közben irritált, amit egy leginkább természetes anyagokra épülő cég termékétől nem várnék. Nem venném újra, de azért panasz nélkül elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

dodett

2019. március 29.

Kedvencem volt a karácsonyi kollekcióból és sajnos a napokban fogyott el a tusfürdő :( Az illata nagyon finom, a mentol nem erőteljes benne, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

pannab

2019. február 18.

A karácsonyi utáni leárazások vettem meg, mert nekem ez sokkal inkább egy nyári, tavaszi illat. Tényleg olyan mint az eredeti mentolos candy cane. Hozta a szokásos TBS tusik minőségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.