The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juticicu, Módosítva: 2012. május 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

floravanda

2017. június 12.

Az egyik legjobb arclemosó amivel találkoztam. Ár érték arányban tökéletes. Minden nap használom felkelés után ezzel mosom meg az arcom mivel gyengédek benne a radírozó szemcsék ezért az én érzékeny bőrömnek is kifejezetten jó minden napi használatra alkalmas az egyik legjobb a body shop termékei közül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Az egyik legjobb bőrradír, amit eddig használtam. A teafaolajat amúgy is nagyon szeretem, meg szokott menteni, ha kipattogni készül az arcom. Az illata is szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Dea

2016. július 17.

Vásárláshoz kaptam egy mintát ajándékba, így sajna annyira sokat nem tudok róla írni, mert egy használatra volt elég. De erős teafás illata volt, nem húzódott utána a bőröm, a sminket is jól levitte, nem hiszem, hogy megvenném a teljes kiszerelést, mert nekem annyira nem volt különleges, de nem is volt rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

nesteaallday

2016. május 20.

Pattanások ellen vettem, de számomra hatalmas csalódás volt. Aznap este amikor használom, közvetlen utána fantasztikus mert olyan a bőröm mintha 3 órát ültem volt a kozmetikusnál és kitisztított volna mindent. Azonban eltelik az este és reggel arra kelek, hogy újabb pattanások vannak az arcomon. Egy kicsit szárazabb a bőröm, de jókat olvastam róla a pattanásokkal kapcsolatban. Na hát az én arcom úgy reagált, hogy pánikba esett és ő nem akar kiszáradni, szóval iszonyatosan elkezd utána mindig zsírosodni, nagyon sokszor megfigyeltem már, biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

dorotii

2015. december 10.

Kombinált és rettentően érzékeny a bőröm. Pattanások inkább ciklustól függően jönnek ki rajtam, akkor ez a radír szokott megmenteni. Amikor nagyon durva a helyzet akkor használom reggel és este is pár napig. Utána irtó puha lesz az arcbőr, de ez ne tévesszen meg senkit,számolni kell azzal, hogy nagyon kiszárít, úgyhogy inkább a napi egyszeri alkalmazást ajánlom. Emellett ilyenkor napközben néha teafaolajat kenek fel, ami szintén szárít picit, viszont nagyon jó gyulladáscsökkentő. Ezzel a kombinációval pár nap alatt helyrepofozom magam mindig :) megkapja az 5 csillagot mert a szárazság ellenére tényleg csodaszer, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 10.

Zafír

2015. május 4.

Mivel időről-időre apróbb és nagyobb pattanások jelennek meg az arcomon, kipróbáltam az egész teafaolajos kollekciót. Az eladó mindennapos használatra ajánlotta, de én inkább heti 3-4x használom, mert nekem úgy nem vált be, valahogy soknak éreztem. Nem igazán tapasztaltam pozitív változást, pedig kombináltam a teafaolajos arckrémmel is. Kb. úgy vagyok vele, mint nagygabyca, nem árt, de nem is használ. Vannak ennél jobb lemosók is. Egyébként a hab állagú teafaolajos lemosó sokkal jobb!

Update: szerencsére már csak kevés van belőle, de reggel nem ajánlatos használni, mert kipirosítja a bőrt. Úgyhogy levonok egy csillagot a 3-ból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.

peto.kittus

2015. január 1.

Az illatát szeretem, igazi friss illata van. A szemcséi nekem pont jók, mert nem túl durvák (nem olyan mint az avonos) de nem is olyan gyengéd, hogy nem érzel semmit. Az arcot felfrissíti, megtisztítja de a pattanásokkal szemben nem nyújtott semmit. Nem lett több tőle (hálistennek, már ez is pozitívum a mostani kozmetikumoknál) de nem is lett tőle kevesebb. Összességében az elhalt bőrt szépen letisztítja, utána friss és matt a bőröd, de a pattanásokkal szemben nálam nem segített. (Egy teljes tubus elhasználása után.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

vbernii94

2014. szeptember 25.

Ez volt számomra is az első Body Shoppos termék, és egyszerűen beleszerettem :) Nagyon zsíros a bőröm, de pár használat után sokkal kevésbé tűnt annak, a pattanásaim is elkezdtek múlni. Viszont én se ajánlanám mindennapi használatra, heti párszor elég, úgy is kifejti hatását. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, mindenkinél más a fogadtatás, szerintem egy próbát mindenképpen megér. Ha elfogy, biztosan újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

nagygabyca

2014. március 15.

Én nem szeretem,semmit nem csinált az arcommal.De legalább ha nem használt,nem is ártott,mert gyakran vagyok allergiás a különböző készítményekre.De az árát tuti nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

caroline tt

2013. december 1.

na nekem eddig ez volt a legjobb arclemosóm, nem mondom, hogy csodát tett (mitesszerek a fő problémám) de éreztem, hogy jó az arcomnak, volt hogy kicsit rajta is hagytam és így sem szárított ki ami a legnagyobb előny nekem! biztosan újra fogom még venni! csak nagyon gyorsan fogy szinte egy használat is meglátszik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.