KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2014. március 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a könnyed olajos állagú hajvégápoló finoman hidratálja és táplálja a hajad miközben ragyogó fényt kölcsönöz neki.

• hidratál - selymessé tesz
  • fényt ad
  • könnyen kimosható

Szilikon- és színezékmentes

Alkalmazható hajmosás előtt száraz hajra pakolásként, vagy hajmosás után a hajvégekbe dörzsölve.

Kiszerelés: 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszterker

2017. november 1.

Soha nem kellett extra kondicionáló a hajamnak, de nyáron egy balayage melír után - Olaplex-kezelés ide vagy oda - eléggé vízhiányosak lettek a festett részek, szinte megakadt benne a fésű. Még mielőtt elkezdett volna töredezni, az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt az olajat, általában hajmosás előtt, pakolásként használom, a Body Shop szőlőmagolajos hajvégápolóját pedig mosás után, törölközőszáraz hajon. A kettő együtt nagyszerűen bevált, 2-3 használat után szép sima lett újra a hajam. Kevés is elég, 3 hónapja használom, de még alig fogyott belőle.

eszterker

Nur

2016. augusztus 28.

Kitűnő olaj hajápolásra nem bántam meg, hogy megvettem. Használtam hajmosás előtt, és után is, mindkét funkcióban megállta a helyét. Azonban egy új funkciót is találtam számára: a kétfázisú hajfestékembe, minden festéskor kevertem egy keveset az olajból, mára már csak erre használom. Ami miatt, négy csillagot adtam, az az, hogy amikor elfogy, helyettesíteni tudom egyszerű, hidegen sajtolt olívaolajjal,emiatt és az ára miatt nem veszem újra.Ettől függetlenül, jó szívvel ajánlom kipróbálásra nagyon száraz hajú sorstársaimnak!

Nur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Soleil

2016. április 27.

Egyszerűen fantasztikus.

Nagy tapasztalatom van hajpakolások, olajok használatában: bio termékek, natúr és indiai olajok, vagy pl. ricinus, kókusz hatásával
kapcs. Nekem eddig ez vált be a legjobban, valahogy azt tapasztalom, a hajam jobban és tartósabban be tudja így szívni a hatóanyagokat, ebben a formában.

Mostanában többször volt melírozva, festve a hajam, és az az igazság, hogy hosszú idő után megint tönkrement sajnos. Nem menthetetlenül, de eléggé....Le is vágattam belőle kb. 3-4 cm-t, úgy éreztem, elkerülhetetlen, mert folyton összeragadt, gubancolódott a hossza, töredezett végeket is láttam, és összességében véve is száraz, erőtlen volt az egész. Egyszer régen már használtam ilyen olajat, néhányszor magában, +pakolásokba, de akkor a full egészséges + nagyon sötét barnás-vöröses hajamon nem volt olyan látványos hatása.

Itt olvastam, hogy valakinek sokat segített vki-nek, az agyonfestett haját rendbetenni. Nos, gondoltam, teszek egy próbát, hiszen az illatát imádtam, és egyébként a kókuszolajban még nem csalódtam...(de a szűz kókuszolajat szívesebben eszem egyébként, meg kenem inkább az arcbőrömre)

Tapasztalat:

Először másfél napig volt a hajamon egy bőséges mennyiség+ fejbőrbe is masszíroztam. Aztán persze hajmosás, és amikor már csak félig volt száraz a hajam, még kentem a hajhosszra, néhány cseppet, többször is, mert elég hosszú még így is a hajam, és nagyon dús.
Ezután szárítottam rajta hajszárítóval, aztán lefeküdtem.

Másnap reggel: picit összeáll tincsekbe a hajam, legközelebb lehet, kevesebbet rakok rá és csak szárazon...de!!!! - csodálatos fénye van. Most szőkésbarna vagyok, a világos részek gyönyörűen csillognak a hajamban, mintha szőkítene is!!! A hidratáltságról nem is beszélve!!! Puha, selymes, erős, rugalmas a hajam!!! Egyszeri használat után!!!
Már alig várom, hogy használjam másodjára is.:)

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Egyszerűen fantasztikus.

Tapasztalat:

Ezután szárítottam rajta hajszárítóval, aztán lefeküdtem.

Már alig várom, hogy használjam másodjára is.:)

Kinguci123

2015. október 7.

Én imádom a TBS termékeket, eddig egyikben sem kellett csalódnom. Az illatuk elvarázsol és hatásosak is! Mikor a terméket a kezembe vettem az illata meggyőzött, gondoltam ez is hasonlóan jó lesz mint a többi, nem okozhat csalódást. Sajnos tévednem kellett. Először hajmosás és szárítás után, tettem egy kicsit a hajvégeimre. A gond ott kezdődött, hogy(csak pár cseppet tettem) nem szívta be a hajam, a hajvégeim elnehezültek és zsíros hatást keltett. Gondoltam, akkor pakolásként próbálom ki, úgy biztosan hatásosabb lesz. Felkentem, hagytam hatni, majd szépen hajat mostam és megszárítottam. Sajnos nekem nem lett sem puhább tőle a hajam, sem fényesebb, sem kifésülhetőbb. Nálam sajnos nem érte el a kívánt hatást. :(

Kinguci123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

theo

2015. július 1.

Én hajpakolásként használom hetente,pár órán át hagyom a hajamon. Utána sokkal puhább lesz a hajam és egy fényt is ad, az amúgy elég kis fakó hajamnak!

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Nagydia

2015. február 23.

Ez maga a csoda :-) Pakolásként használom hajmosás előtt, majd megmosom a hajam TBS Shine samponnal, használom még a TBS banános balzsamot. Ez a 3 termék gyönyörűen rendben tartja a frizurám, állandóan kérdezik, mivel festetem, mert úgy csillog :-)

Nagydia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

e.m.e.s.e

2014. november 28.

Csillagos ötös!!
Általában egész éjszaka hagyom hatni a hajam teljes hosszán, de az is előfordul, hogy csak hajmosás előtt 1-2 órával teszem fel. Az eredmény ugyanaz: puha, jól hidratált, selymes haj.
Nem szükséges nagy mennyiséget eloszlatni a hajon, 2-3 löttyintés bőven elég a hátközépig érő hajamra.
Eddig olíva- és avokádó olajjal próbálkoztam, azokhoz képest ez az olaj sokkal könnyebben mosható ki a hajból.
Hajszárítás után is szoktam alkalmazni, ekkor viszont nagyon kell figyelni a mennyiségre. Épp csak 1-2 cseppet oszlatok el a hajvégeimen.
Amit a legjobban szeretek benne, hogy hidratáló hatása egészen a következő hajmosásig tart, amit eddig még sosem tapasztaltam.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Csillagos ötös!!

reri93

2014. október 22.

mennyei az illata.. és a hatása is fantasztikus!
én is este szoktam rátenni a hajamra és másnap reggel jó alaposan megmosom. sokkal szebb a frizurám így, csillog-villog, jól kifésülhető, puha tapintású.. kell ennél több?:)

reri93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

mennyei az illata.. és a hatása is fantasztikus!

CandyCurses

2014. június 7.

Úgy használom, hogy hajmosás után megvárom, amíg félig megszárad a hajam. Ez egy nagyon fontos lépés, és nagyon nehéz beidőzíteni, de ha túl vizes a hajra rakom, akkor nagyon szálkás lesz, ha megszárad; ha meg túl szárazra, akkor zsíros hatású lesz.

Pont be kell lőnöm a félidőt. Ketté választom a hajam, és csak a fülemtől lefele kenek el oldalanként 2 cseppet.

CandyCurses
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

BubuMaczko

2014. március 17.

Ugyanúgy használom, mint a natúr kókuszolajat: Kb. két hetente hajmosás előtti este hajfestő kefével eloszlatom a hajamon, törölközőbe csavarom, és lefekszem aludni. Kevés is elég belőle, nem kell tocsognia. Így nézve nem találom drágának. Másnap reggel hajmosás, csak samponnal, kondicionáló nélkül. Könnyebb kifésülni a hajam, ami puhább, selymesebb lesz. A natúr kókuszolajjal ellentétben ezzel könnyebb bánni, mert nem kell felmelegíteni minden alkalommal, mikor használni szeretném. Az illata viszont ugyanaz, nagyon szeretem! Mindenképp érdemes megpróbálni, ha festés, igénybevétel miatt kár érte a hajat vagy ha növeszteni szeretnénk.
Többen írták, hogy nem jó. Szerintem, lehet, hogy nem jól alkalmazták. Hajmosás után feltéve, el is hiszem, hogy zsíros hatást kelt, hiszen olaj...

BubuMaczko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.