KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ild89, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Rózsaszín grapefruit illatú kézfertőtlenítő a The Body Shoptól. Praktikus kis kiszerelés, ami könnyedén elfér a táskádban. Nagyon jó illatot hagy maga után, és jól fertőtlenít.

Kiszerelés: 60 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivcsusz

2017. augusztus 14.

Megfelelő kiszerelés: kicsi, mégis sokáig elég.
Kevés is elég belőle, nagyon hamar elpárolog isteni, intenzív grapefruit illatot hátrahagyva.

vivcsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Megfelelő kiszerelés: kicsi, mégis sokáig elég.

PastelGuppie

2017. július 5.

Nem maradsz ragacsos utána, csak a Bodyshopos kézfertőtlenítők voltak eddig képesek erre, már ami a gél állagúakra vonatkozik. Belefér a neszesszerembe,sokszor jól jött hogy beszereztem és megéri a pénzért mert lehet picit drágább mint a DMes ,de nem is szárad olyan lassan és sokáig bírja. Kb. nekem egy évig simán kihúzza egy Body shopos kézfertőtlenítő.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Regina2222222

2017. június 7.

Jó illata van, csak egy idő után, már kicsit sok volt, ezért újra már nem venném.. A kezeim nem ragadtak utána. Szerettem.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Nymphae

2017. május 27.

Vizesebb állagú gél. Az első kézfertőtlenítő, ami egyáltalán nem hagy ragacsos és semmilyen más zavaró érzetet maga után esetemben. Emiatt megéri az árát számomra.
Az illata nagyon intenzív(de nem mű) és kevés is elég belőle használatkor.

Nymphae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Az illata nagyon intenzív(de nem mű) és kevés is elég belőle használatkor.

danyadi77

2017. április 21.

Szuper kis termék és Body Shophoz képest nem is drága. A drogériában is hasonló áron vettem hasonló mennyiséget egy átlagos kézfertőtlenítőből. Ennek viszont szuper az illata, messziről érezni. Máskor is újraveszem, ezt vagy másik illatú társát.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

meekoflit

2017. április 4.

Kedvenc kézfertőtlenítőm annyira jó illata van. Mindig van egy a táskámban. Többször újra vettem. Ha nem ezt akkor az epreset. Az is nagyon jó!!!

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

fairyqueen

2017. március 20.

Mennyei illata van, olyan intenzív, hogy még a szoba túloldalán is lehet érezni, ha használom. Nem csípi a bőröm, ezért kifejezetten szeretem. Sajnos elég húzós árban van, de egyszer újravettem már, mert nem tudtam elszakadni az illatától.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kisu

2016. szeptember 11.

Nagyon jó az illata,sokáig elég és nem lesz ragacsos tőle a kezem,imádtam :)

Kisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Nagyon jó az illata,sokáig elég és nem lesz ragacsos tőle a kezem,imádtam :)

eniko04

2016. augusztus 3.

A pink grapefruit családból ezt szerettem eddig a legjobban, nagyon finom friss illatú!

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Isilrian

2016. július 28.

Amíg egyszer egy ilyet nem vettem, addig kézfertőtlenítőt nem használtam. Praktikus, az illata szuper (a megszokott grapefruit ebből a családból), könnyen beszívódik. Sokat utazom tömegközlekedési eszközökön, így elengedhetetlen a használata. Mindig velem van és lesz is!

Isilrian
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Hidratálók: Betaine, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.