The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a zamatos szappan természetes rózsaszín grapefruit magolajt tartalmaz. Tisztítja a bőrödet érzékeidet pedig felfrissíti.

• gazdagon habzik
  • friss rózsaszín grapefruit illattal

bernadettu

2020. június 3.

Ajándékba kaptam, jól habzik, de elég gyorsan fogy és kicsit szárít is. Az illat nem a kedvencem, egynek jó, de nem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

roseanne

2019. január 1.

Mint minden TBS szappan, ez is jó, nem szárít, kellemes a használata. Az illat egyénfüggő, mi szeretjük a grapefruitos termékeket. Fincsi illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Chootie

2014. június 24.

Szeretem a márka grapefruit illatát, szappanban is megvettem. Sima szappan hatást tapasztaltam, de pozitív, hogy az illat megmarad a bőrön. :) Biztosan veszem még a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1