The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• finom diós illat
  • könnyű és üde
  • használható az egész testre

saladhunter

2017. február 22.

Lehet kicsit elfogult vagyok a The Body Shoppal, persze pozitív irányban. Alapvetően nincs olyan termék ami nem vált volna be. Az illatuk nagyon finom és természetes semmi erőteljesség nincsen, finom lágy nőies illatok. A shea vajas termékeik illata nálam TOP TOP TOP. Ez az én illatom. Nem túl zavaró, könnyed, nőies. Én testpermeteket csak nyáron használok és imádom. Nincsenek rá szavak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Detty0701

2015. július 28.

Születésnapomra kaptam ezt a csodát, nagyon finom és könnyű illata van szerintem, igazi nyári és friss. Az illat valóban hamar elszáll, így csak 4*, de megéri mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Garu

2014. szeptember 22.

Jó illata van, egész tartós is ez az illat, de brutálisan hamar elfogyott. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Jó illata van, egész tartós is ez az illat, de brutálisan hamar elfogyott. :(

annapanni

2013. május 3.

Nem túl tartós, viszont markáns illata van, el tudom képzelni a nagy melegben is. Ahhoz képest, hogy egy éve még kirázott a sheától a hideg, ma már vágyom rá. Kár, hogy sokszor kell fújni belőle, hogy maradjon valami a bőrön belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-75 Shea Butter Glycerides
Tisztítószerek: PEG-75 Shea Butter Glycerides
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene