The Body Shop

Ár:   6990 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   6990 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Pihekönnyű, tejből vízzé alakuló textúrája széles spektrumú UV-fényvédelemmel, világosító vörös alga-kivonattal és stabilizált C-vitaminnal nyújt védelmet a bőrnek, miközben a lehető legnagyobb kényelmet biztosítja számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szamelin

2020. október 26.

Kb. másfél hónapja használom. Az én bőrömnek nagyon nehéz. Ennyi erővel kenhetnék rá egy drágább, sima naptejet is. Fényes, ragacsos réteg marad tőle az arcomon. Egyáltalán nem jó érzés. Az enyémen is rajta van a "New improved formula" felirat. Ennyi pénzért csalódás. Sajnos egyből a nagy kiszerelésre ruháztam be. Biztosan nem veszem újra. Két csillag, mert a funkcióját azért ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

zsuzsoka0925

2020. május 22.

2017. június: Nagyon érezhető a benne lévő alkohol használatkor (meglepő,mert kézfejen próbáltam a boltban és akkor nem tűnt fel). Egyébként hamar elillan, de erre érzékenyeknek nem ajánlom.

Update: az első tubust 2 év alatt használtam el és nagyon szerettem, hogy folyékony, tejszerű volt az állaga. Most újravettem (online) és amikor az első adagot kinyomtam, megdöbbenve konstatáltam, hogy sokkal sűrűbb krémszerű állaga lett (akkor vettem észre a "New formula" feliratot is). Sokkal zsírosabb és vaskosabb lett az egész, számomra ezzel elvesztette a többi fényvédővel szembeni előnyét. Pont ugyanolyan ragacsos, mint minden más hasonló termék, amit próbáltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Missglamorazzi

2019. augusztus 25.

Valóban nem égtem le vele , viszont az én arcom nagyon-nagyon- nagyoon kiszárította, pedig alapból inkább olajosabb bőröm van. Sajnos több esélyt is adtam neki, próbálgattam, nem-e valamelyik más termék miatt hámlik a bőröm. Imádom a Body Shop termékeit, ez az első , ami számomra nem vált be. A textúrája egyébként tényleg nagyon könnyed , jól eloszlatható, sminkelni is jó rá... ahhh

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Noemyy

2019. július 2.

Hamar kijönnek a pigment foltjaim így kell egy fényvédő krém nyárra,ennek az 50 es faktora nagyon jó,bár erre még egy hidratálót kenni kell,de így is teszi a dolgát! Nekem kb 2 hónapig bírta a nagyobb kiszerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

GyDorka

2019. május 2.

Nagyon könnyed, gyorsan beszívódik, egyáltalán nem hagy semmilyen ragacsos, réteges érzést a bőrömön. Smink alá is nagyon jól működik. Engem az illata egy kicsit zavar, nekem túl erős, jobban örültem volna egy semlegesebb illatnak. Ráadásul már megszoktam, hogy a body shopos termékek illatai mindig nagyon tetszenek, úgyhogy ez a többihez képest, ebből a szempontból csalódás volt. Az illatán kívül, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

vitezjulia

2019. február 27.

Az első olyan fényvédő arckrémem, amitől nincs koszos érzete az arcomnak. Nagyon könnyed, nem marad filmréteg az arcomon. Januárban vettem, minden nap használom, remélem a nyári napsütéssel is megbirkózik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

blue_violet

2018. augusztus 3.

Megadom az 5 *-ot, mert ez az első olyan nappali arckrém, amit szívesen kenek fel reggel, és várom is, hogy használhassam :) Nagyon gyorsan beszívódik, és írtó puha lesz tőle az arcbőröm. Egyetlen hátrány, hogy a Body Shop-ban azt "ígérték", ez a krém a napozással megjelenő barna foltokat rendbe teszi/halványítja. Hát ez sajnos nem igaz, de még mindig az eddigi legjobb arckrémem nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

liv22

2018. július 8.

Nyárra kerestem egy erősebb fényvédőt, nem bántam meg, hogy ezt választottam. Nagyon könnyed, szinte folyós állaga van, azonnal beszívódik. Az illata kellemes, jl hidratálja a bőrömet és szépen véd leégés ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

0bikbik0

2018. július 1.

Fényvédőként szerettem volna használni. Láttam, hogy alkoholos, de eddig ez illatban ritkán zavart. Na, ennek a krémnek nagyon durván alkoholos illata van, amit sokáig érzek...
Fényvédőhöz képest tényleg könnyed, de nem eléggé. Nyáron nekem ez az állag is sok.
A mattitó púderem rendesen beleragad, beleül a pórusaimba.

És a legnagyobb gondom: eleget kenek fel, mégis előjöttek a barna foltok az arcomon...mintha nem védene a napsugárzástól. Pedig fényvédő nélkül nem nagyon járok ki a lakásból.

Nekem nagyon nem vált be, és még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

A mattitó púderem rendesen beleragad, beleül a pórusaimba.

Nekem nagyon nem vált be, és még drága is.

mart

2018. július 1.

A fényvédő hatás miatt vettem meg, és mert nyárra szerettem volna egy könnyű, de tápláló krémet. Nekem bevált. Kicsit furcsa, túlságosan könnyű állagú, de nem válik a hátrányára. Mintha lenne benne egy kis highlighter, nekem üdévé, ragyogóvá teszi a bőröm, így ha kicsit fáradtabb, fénytelenebb az arcom, akkor is előszeretettel használom. Mivel folyósabb az állaga, hamarabb fogy (nekem), ezért ár-érték miatt egy csillag levonás jár. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak