The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   the-body-shop.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reszter, Módosítva: 2016. május 13.

Kiszerelés:   2ml
Lelőhely:   the-body-shop.hu

Készíts kreatív sminket ezzel az innovatív gél állagú szemhéjtussal! Kettő az egyben, hiszen nem csak a szemedre használhatod, hanem a szemöldöködre is. A Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó selymes marulaolaj és az extra sötét pigmentek gondoskodni fognak az intenzív színhatásért.

• Szemre és szemöldökre
  • 12 órán át tartó viselet
  • Intenzív színhatás
  • Barna és fekete színben

CsiccaG

2018. március 19.

Tökéletes szemhéjtus! Általában csak tust és szempillaspirált szoktam használni sminkként. Ennek a színével, tartósságával egyaránt meg vagyok elégedve. A nap végére, ha elfelejtkeztem róla, hogy fent van és kicsit dörgöltem a szemem, akkor sem mászik el a tusvonal, vagy csak minimális mértékben. Ami pedig plusz pont, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem. Az ecsetje pedig nagyon praktikus és szépen lehet vele dolgozni. Mindenképpen megéri az árát és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

tothbarbara74

2016. július 20.

Pontosan olyan sötét, matt barna, amit már régóta keresek. Nem bonz, nem csillámos, csak simán sötétbarna. The Balm alappal használom, ami nekem még a ceruzát is szinte nap végéig megtartotta, ha kicsit porral fixáltam, de őt este hibátlanul mosom le a szemhéjamról. Az előttem szóló véleménye alapján gondolom az alapnak is köszönhetem ezt, plusz a spirálon kívül nem igazán szoktak rajtam kenődni a dolgok, csak ha nagyon gyatra, úgyhogy talán ebben nem én vagyok a legjobb tesztalany, de azt hiszem, hogy én soha többet más tust nem használok már :)
Ezen kívül ez a legtökéletesebb ecset, amit tus mellé kaptam, sokkal-sokkal jobb, mint a Maybelline ecsete. A formája olyan mint annak, de ez keskenyebb és a vége felé elvékonyodnak és pont kellően rugalmasak a szálai, reggel pofon egyszerűen rajzolom életem legszebb cicaszemeit vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

reszter

2016. június 27.

Nos, nem túl meleg napokon is elmászik a tusvonal, de a szemöldök formázására tökéletes. Nem kell belőle sok, szóval sokáig is elég. Talán valamilyen fixáló termékkel maradásra lehet bírni a szemhéjon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.