The Body Shop

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rockroka, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Szemöldök formázó és hangsúlyozó ceruza.

rockroka

2015. június 18.

Sokáig használtam, aztán Astorra váltottam és rájöttem, hogy ahhoz képest mennyire kellemetlenül puha is volt a body shopos. Túl kenődősen puha. Aki szereti ha egy szemöldök ceruza puha, az szeretni fogja. A színe rendben volt, jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.