The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Nikki1202

2020. február 24.

Hajvégeimre használom hajmosás után, kellemes szőlő illata van,de nem sokáig lehet érezni, bár ez engem nem zavar. Kevésbé törik a hajam, nagyon sokaig elég, mert kevés kell belőle, nem szabad sokat nyomni,mert zsíros hatást kelt. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elcsábított az illata, és amúgy is minden "szart" megveszek, amit hajra lehet kenni. Első pár alkalom rendben is volt. Jól megtuningolta a hajam. Ésszel kell fújni, a kevesebb itt több. Aztán már azt éreztem, hogy a hajam csak súlyos tőle. Persze, mert full szilikon az egész. Félretettem egy jó időre, később majd kap esélyt, úgy tavasszal kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

tzs

2019. október 18.

Kb. öt éve használom. Igaz, hogy a Milk Shake olajával keverem, de a majdnem derékig érő, festett hajam egészséges és egy töredezett szálam sincs. Nem tudom, hogy ez minek köszönhető, de nem fogom elhagyni ezt az olajat. Hajmosás után, hajszárítás előtt teszek a hajvégekre belőle, és a fésülködéssel nyilván kerül a teljes hosszra is, de nem zsírosít egyáltalán, a fésülködés pedig sokkal gördülékenyebben megy.
Lehet, hogy butaság, de van egy elméletem a hajvégápolókba tett szilikonról: ha már kettévált a hajszál vége, csak érzéki csalódást okoz azzal, hogy "összeragasztja", ugyanakkor azt gondolom, hogy így kevésbé törik, hasad tovább. A hajszál maga pedig nem él, így szerintem nem árthat olyan nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Noemyy

2019. július 2.

Tényleg jó sokáig elég vagy fél évig így az ára nem húzós,de én semmilyen változást nem tapasztaltam pedig vagy 3 szor vettem újra mert sokáig elég,de bármelyik hajszérum tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

liv22

2018. július 8.

Imádom! A hajam nagyon macerás, vékony szálú, száraz végű és a korábbi világosítás is rendesen betett neki. Ez a termék viszont csodákat művel. Könnyű, nem okoz gondot a mindennapi használat mellett sem. Valóban hatásos, a lestrapált hajamon már néhány nap múlva érezhető, látható volt a különbség. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

lhi

2018. június 18.

Nekem nagyon bejött, volt, hogy nagyon kiszáradt bőrre is ezt használtam (a L'Occitane-os kence mellett), nemcsak hajra. Meglehetősen kiadós, szerintem felesleges a pumpa rajta, mivel nekem rövid a hajam, nehéz úgy kezelni, hogy ne túl sok jöjjön ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

cattitude

2017. november 15.

az illata tényleg jó, de ez is csak olajos szilikon, persze, hogy puhák és csillogók lesznek tőle a hajvégek. az árát semmiképp sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

cinicini

2017. november 15.

Két hónapja hennáztam a hajam, amit azóta sem bántam meg, viszont azt éreztem, hogy a hajam vége kissé szárazabb a kelleténél, plusz mivel ritkás, vékony szálú a hajam, ezért sajnos nem voltam elégedett a látvánnyal, a tökéletes szín ellenére. Majdnem levágattam félhosszúra, mikor rátaláltam erre csodára. Gyakorlatilag 2 hete használom, minden hajmosás után vizesen viszem fel a hajamra (a banános body shop sampont használom mellé), és először mindig kicsit száraz érzetű a hajam, de miután kifésültem meg megszárítottam, olyan mint a selyem, és sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, hajvasalóra szükségem sincs, annyira szép egyenes tőle. Az illata isteni, nekem eddig ez a szérum vált be a legjobban, jobb mint bármelyik másik drogériákban beszerezhető olaj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

eszterker

2017. november 1.

Soha nem kellett extra kondicionáló a hajamnak, de nyáron egy balayage melír után - Olaplex-kezelés ide vagy oda - eléggé vízhiányosak lettek a festett részek, szinte megakadt benne a fésű. Még mielőtt elkezdett volna töredezni, az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a márka kókuszos olaját, amit általában hajmosás előtt, pakolásként használok, ezt a szőlőmagolajos hajvégápolót pedig mosás után, törölközőszáraz hajon. A kettő együtt nagyszerűen bevált, 2-3 használat után szép sima lett újra a hajam. Kevés is elég, 3 hónapja használom, de még alig fogyott belőle.

delima

2017. július 1.

Három csillag, nekem se nem oszt, se nem szoroz. Használom ugyan, de valódi változást nem tapasztalok. Igaz, legalább ártani sem árt.Könnyű friss illata van, ami gyorsan elillan. Ez nálam pozitívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol