The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pont

2021. november 30.

egy időben szerettem és párszor újravettem, mert nem nehezítette el a hajam, jó illata volt és tetszett a kiszerelése is. igazából tömény szilikon, már találtam jobb (és olcsóbb terméket), de nem szeretném lehúzni, mert nincs ezzel sem gond. nyilván önmagában csodát nem fog tenni annak, aki agyonnyúzza a haját, de kiegészítésként egy jó rutinba okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Glyptotek

2021. november 14.

Hajmosás végén, még nedves hajra szoktam felvinni 3-4 pumpálásnyit. Finom illata van, és a gubancaimat rendre megszűnteti. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

boni04

2021. szeptember 10.

2021.04.30 Nagyon szeretem, a látszat ellenére nagyon sokáig elég!
Imádom az illatát, és szerintem a hatása is szuper!

UP: Most kezd elfogyni, így szembesültem a kérdéssel: Újraveszem-e.
Gondolkodnom kellett rajta, de végül a nem mellett szavaztam. A sima mezei kókuszolaj minimál mennyiségben tökéletesen helyettesíti nekem. :( -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

2021.04.30 Nagyon szeretem, a látszat ellenére nagyon sokáig elég!
Imádom az illatát, és szerintem a hatása is szuper!

UP: Most kezd elfogyni, így szembesültem a kérdéssel: Újraveszem-e.

SoLy

2020. március 9.

Olajos löttymötty jó sok szilikonnal dúsítva. Inkább kevesebb kell, könnyen eloszlik a hajadon és a kezeden egyaránt. Én inkább citromosnak érzem, mint szőlősnek, de ez a hajszárítás után teljesen elillan. Az én hajamon, ami a tövénél zsírosabb, végén száraz típus nem sokat dobott sajnos. Ha elfogy, akkor kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Nikki1202

2020. február 24.

Hajvégeimre használom hajmosás után, kellemes szőlő illata van,de nem sokáig lehet érezni, bár ez engem nem zavar. Kevésbé törik a hajam, nagyon sokaig elég, mert kevés kell belőle, nem szabad sokat nyomni,mert zsíros hatást kelt. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Elcsábított az illata, és amúgy is minden "szart" megveszek, amit hajra lehet kenni. Első pár alkalom rendben is volt. Jól megtuningolta a hajam. Ésszel kell fújni, a kevesebb itt több. Aztán már azt éreztem, hogy a hajam csak súlyos tőle. Persze, mert full szilikon az egész. Félretettem egy jó időre, később majd kap esélyt, úgy tavasszal kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

tzs

2019. október 18.

Kb. öt éve használom. Igaz, hogy a Milk Shake olajával keverem, de a majdnem derékig érő, festett hajam egészséges és egy töredezett szálam sincs. Nem tudom, hogy ez minek köszönhető, de nem fogom elhagyni ezt az olajat. Hajmosás után, hajszárítás előtt teszek a hajvégekre belőle, és a fésülködéssel nyilván kerül a teljes hosszra is, de nem zsírosít egyáltalán, a fésülködés pedig sokkal gördülékenyebben megy.
Lehet, hogy butaság, de van egy elméletem a hajvégápolókba tett szilikonról: ha már kettévált a hajszál vége, csak érzéki csalódást okoz azzal, hogy "összeragasztja", ugyanakkor azt gondolom, hogy így kevésbé törik, hasad tovább. A hajszál maga pedig nem él, így szerintem nem árthat olyan nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Noemyy

2019. július 2.

Tényleg jó sokáig elég vagy fél évig így az ára nem húzós,de én semmilyen változást nem tapasztaltam pedig vagy 3 szor vettem újra mert sokáig elég,de bármelyik hajszérum tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

liv22

2018. július 8.

Imádom! A hajam nagyon macerás, vékony szálú, száraz végű és a korábbi világosítás is rendesen betett neki. Ez a termék viszont csodákat művel. Könnyű, nem okoz gondot a mindennapi használat mellett sem. Valóban hatásos, a lestrapált hajamon már néhány nap múlva érezhető, látható volt a különbség. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

lhi

2018. június 18.

Nekem nagyon bejött, volt, hogy nagyon kiszáradt bőrre is ezt használtam (a L'Occitane-os kence mellett), nemcsak hajra. Meglehetősen kiadós, szerintem felesleges a pumpa rajta, mivel nekem rövid a hajam, nehéz úgy kezelni, hogy ne túl sok jöjjön ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol