KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2017. november 15.

az illata tényleg jó, de ez is csak olajos szilikon, persze, hogy puhák és csillogók lesznek tőle a hajvégek. az árát semmiképp sem éri meg.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

cinicini

2017. november 15.

Két hónapja hennáztam a hajam, amit azóta sem bántam meg, viszont azt éreztem, hogy a hajam vége kissé szárazabb a kelleténél, plusz mivel ritkás, vékony szálú a hajam, ezért sajnos nem voltam elégedett a látvánnyal, a tökéletes szín ellenére. Majdnem levágattam félhosszúra, mikor rátaláltam erre csodára. Gyakorlatilag 2 hete használom, minden hajmosás után vizesen viszem fel a hajamra (a banános body shop sampont használom mellé), és először mindig kicsit száraz érzetű a hajam, de miután kifésültem meg megszárítottam, olyan mint a selyem, és sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, hajvasalóra szükségem sincs, annyira szép egyenes tőle. Az illata isteni, nekem eddig ez a szérum vált be a legjobban, jobb mint bármelyik másik drogériákban beszerezhető olaj.

cinicini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

eszterker

2017. november 1.

Soha nem kellett extra kondicionáló a hajamnak, de nyáron egy balayage melír után - Olaplex-kezelés ide vagy oda - eléggé vízhiányosak lettek a festett részek, szinte megakadt benne a fésű. Még mielőtt elkezdett volna töredezni, az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a márka kókuszos olaját, amit általában hajmosás előtt, pakolásként használok, ezt a szőlőmagolajos hajvégápolót pedig mosás után, törölközőszáraz hajon. A kettő együtt nagyszerűen bevált, 2-3 használat után szép sima lett újra a hajam. Kevés is elég, 3 hónapja használom, de még alig fogyott belőle.

eszterker

delima

2017. július 1.

Három csillag, nekem se nem oszt, se nem szoroz. Használom ugyan, de valódi változást nem tapasztalok. Igaz, legalább ártani sem árt.Könnyű friss illata van, ami gyorsan elillan. Ez nálam pozitívum.

delima
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

pem93

2017. június 8.

Nagyon jó illata van és nagyon selymes lesz a hajam tőle. Minden hajmosás után használom, bár elvileg akármikor tehetnék rá, csak mindig elfelejtem :P de eddig nagyon szupi :)

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

svdori

2017. április 14.

Hajmosás után használom, nedves hajon. Nagyon puhává, egészségessé varázsolja a hajam.

svdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

szilvasitimea

2017. március 7.

Elso hasznalat utan azt mondom, h egy csoda!! Az van rairva, h torolkozoszaraz v szaraz hajra. Gondoltam hajmosas elott kiprobalom szaraz hajra, de termeszetesen nagyon latszodott, egybol csimbokos lett. Igy ugy gondoltam, hajszaritas elott vegigmegyek rajta. Tettem egy kicsit a balzsamba is, majd szaritas elott egy par cseppet vegigsimitottam a hajamon. Leszivatott, toredezett hajvegem van, igy mondanom sem kell, h mindent bevetek, h egeszsegesebb legyen, amig ra nem szanom magam a drasztikus hajvagasra:))) egy szo mint 100, csodasan kisimitotta a hajamat, a toredezettseget es a sprodseget nagyon szepen lesimitotta.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Zsofi55

2017. március 5.

Tényleg egy csodaszer! Nem gondoltam volna, hogy használ, eddig csak párszor használtam, de amit a hajvégeimmel tett, az hihetetlen! :) ajánlom mindenkinek, nem hagy zsíros érzetet a hajon és kevés is elég belőle :)

Zsofi55
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Sophieb

2017. március 1.

Imádom! Ajándékba kaptam, és kb. minden nap használom! Tényleg mintha egészségesebb lenne a hajam vége. De lehet, hogy csak beflesselem! 😂 Az illata sem túl erős, pont jó! És naaagyon sokáig elég :)

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Aspartia

2016. december 29.

Imádom a szőlőmagolajos termékeket. Ez is nagyon bevált, bár nekem az Inecto-s olaj is megteszi ugyanezt a hatást féláron.
Azért ha tehetem újravásárolom.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Azért ha tehetem újravásárolom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol