The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: kocsita, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. Kend be este és reggelre nyoma se marad. Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki.

anikokovacs

2020. május 26.

jól működik és nem szárítja a börömet, de ár érték arányban szerintem drága

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

jól működik és nem szárítja a börömet, de ár érték arányban szerintem drága

EBoglarka

2018. november 17.

Nedves vattával teljes arcra, vagy az ujjammal csak a problémás részre pöttyözve szoktam felvinni. Jól működik a pattanásokra, de nem jobban, mint a gyógyszertárban kapható 100% teafa olaj, ami ráadásul harmad áron elérhető. Szeretem a body shopot, de ez fölösleges lehúzás. Mikor megvettem, sajnos nem ellenőriztem az összetevőket sem. Miért kell ebbe ennyi minden?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

markkatalinanna

2018. szeptember 7.

Legjobb termék a világon, ez mentette meg az arcbőröm. Illata elsőre borzalmasnak tűnt, már hozzászoktam, így nem olyan rossz már.
Kozmetikusom ajánlotta. Bőröm egyáltalán nem szárítja, kb. 1 éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Kozmetikusom ajánlotta. Bőröm egyáltalán nem szárítja, kb. 1 éve használom.

Gerrardfan

2017. július 4.

A teafaolaj egy csodaszer. Pattanásokra szuper, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő. Kicsit drágának találom de mire van a pontgyűjtő kártya ha nem erre... Én általában csak helyi "tűzoltásra" használom, ha éppen van vmi előjön a bőrömön, így eléggé sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

svdori

2017. április 14.

Termékmintát kaptam egyik vásárlásom alkalmával, de szerintem fogok venni belőle, mert nagyon jó gyulladáscsökkentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

erika81

2017. március 31.

Nagyon jó!
Szülés után megbolondult a bőröm egy csomó dologra pattanásokkal reagál. Végső elkeseredésemben vettem meg ezt az olajat.
Reggel és este arctisztítás után/krémezés előtt használom. Az illatával nincs gondom. Zöld! :)
Szépen összehúzza a pattanásokat és gyorsabban gyógyulnak.
Azt nem mondom, hogy amióta használom egy pattanásom sincs, de igazán nagy nem alakult ki, illetve a kialakultak gyorsabban gyógyulnak.
Nagyon sokáig elég lesz a 10 ml, de ha ilyen hatásos marad miután egyszer elfogy biztos hogy újra fogom venni. Inkább ez, mint egy gyógyszertári krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Nagyon jó!
Szépen összehúzza a pattanásokat és gyorsabban gyógyulnak.

dbsdn

2017. március 10.

Amikor pattanás van az arcunkon, mi nők képesek vagyunk bármit elkövetni - és megvenni, hogy elmúljanak az éktelenkedő csúnyaságok.
Így tettem én is; ráadásul volt levásárolható összeg a kártyámon, így kvázi "ingyen" vettem meg a teafa olajat. Mindent, amit ígér, be is tart; a pattanások reggelre visszahúzódnak, a pirosság lejjebb megy, és azt már én teszem hozzá, hogy az antibakteriális hatásának köszönhetően még fertőtlenít is.
Próbáltam nedves vattapamaccsal felvinni, ill. nedves/száraz fülpiszkálóval, de minden esetben a felületek beszívják az értékes olajat, így inkább tiszta ujjbeggyel érdemes felvinni az adott pontokra.
Kiváló termék, de valóban nagyon drága. Nem találtam a tisztaságára vonatkozó leírást, de ha egy olcsóbb teafa olajat találok, azt is ki fogom próbálni; a teafa tisztasága és fertőtlenítő ereje magáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

elliehrt

2017. február 9.

Csodát művelt a bőrömmel! Nagyon elszaporodtak egyik napról a másikra a pattanások a bőrömön. Mondjuk inkább gyulladt pattanások amik hetekig nem múltak el. Mindent kiprobáltam már, ezért ez a teafa olaj volt az utolsó reményem. Most már nem vagyok hajlandó semmi mást használni, annyire bevált. Mindenkinek ajánlom! Egy próbát megért mindenképpen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

eiola

2017. január 17.

Jó termék valóban hatásos a gyulladásokra, de kicsit drágának tartottam. A piacon pillantottam meg, hogy egy hölgy olajokat es illóolajaokat árult, oda mentem bámészkodni, erre látom, hogy a teafaolaj pár száz forintba kerül. Gondoltam ennyiért kipróbálom van-e olyan jó mint a drága body shop-os és jelentem a hatásuk egy az egyben ugyanaz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

ErdelyiDiana

2016. október 20.

Evek ota rendszeres kelleke furdoszobai polcunknak. Nagyon bevalt, ha kibirom h nem nyulok a pattanasaimhoz nagyon szepen nyom nelkul lehuzza.Gyulladt kis dolgokon is szepen segit. Nekem nem szarit sot van, hogy vattakorongra csepegtetve kritikus reszeket attorlom vele es jol is esik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.