The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2 az 1-ben arctisztító és radírozó párnáink segítségével könnyedén eltávolíthatod a sminkedet és a felesleges szennyeződéseket a bőrödről. Tamanu olajat és méltányos közösségi kereskedelemből származó teafa olajat használtunk hozzá.

etoc

2017. január 7.

Nagyon szerettem, esténként használtam lemosó tonik gyanánt. Valóban egyenletesen át vannak itatva a korongok, nem tocsognak és nem száradnak ki. Én egy darabbal még másnap is letöröltem az arcom, mert még nedves volt. Szerettem, hogy picit csípi, fertőtleníti a bőrt, én tapasztaltam némi hámlasztó hatását a durvább oldala után, de egymaga bőrradírként nem ajánlatos, de egy tonikot szerintem simán kivált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

buttercup

2013. április 2.

Nagyon szeretem a teafás maszkot, gondoltam megér ez is egy próbát. A kis vattakorongok nagyon jól át vannak itatva ezzel a teafaolajos tonikkal,még a legalsó is nedves,egyáltalán nincs kiszáradva, de mégsem tocsognak a tonikban. Nagyon kellemes emiatt a használata. Én sminklemosásra nem használnám, max utána áttörölni vele az arcot. Ha kijön egy pattanásom akkor ezt vagy a maszkot vetem be és rögtön enyhíti, másnapra pedig le is viszi a kis duzzanatokat. A radírozó hatása annyiban merül ki, hogy jobban tisztít,de az tuti hogy egymaga nem váltja ki a bőrradírt. 40 darab korong van benne, szóval ár- érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.