The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

• Használható az egész testen
  • Vanillia kivonatot tartalmaz

Lilium

2019. szeptember 16.

Szerelem ez az illat! Füstös meleg vanília, ősszel erősen ajánlott! Tartós is és elég intenzív, nem kell 2 fújásnál több egyszerre. Körülbelül fél napot bír, tekintve, hogy ez nem egy parfüm eléggé szép teljesítmény. Pozitív csalódás, lehet valakinek sok, de én imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

livtyke91

2019. június 14.

Nagyon jó az illata, szeretem használni. Felfrissít, nagyon kellemes nőies, igazi vanília illata van, ráadásul tartós is az illata, nagyon bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Mandulaszem

2018. november 1.

Faaaantasztikus vanília illat.😍 Anyukámmal hatalmas vanília-fanok vagyunk, mondanom sem kell, hogy néztünk össze mikor a boltban megszagiztuk.😄 Mennyei! Nem ez a bődület édesre kreált mű-vanília illat. Ez az az igazi fűszeres, füstösen édes fajta! Rajtam a tartóssága is rendben van. Imádjuk mindketten. Nálunk ez ilyen Anya-Lánya illat lett. Valamint most jöttem rá, hogy a vanília illat mennyire érzékien nőies. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

liv17

2015. június 17.

Tényleg először kicsit füstös, de utána szépen letisztul és kellemes meleg vanília illata van. Rajtam elég tartós viszont csúnyák az összetevői amiért -1-et érdemel :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Pearl

2013. október 4.

A sheavajas testpermetet picit meguntam, ezért vettem meg ezt a vanília illatot:) Először nekem picit füstös illata van, de mikor letisztul már csak a finom vaníliát lehet érezni a bőrömön:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

fausztdori

2013. május 5.

Akárcsak a testvajról, erről is pozitívan tudok nyilatkozni. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, viszont mínusz pont, hogy nem igazán tartós. Nyárra frissítőként kiválóan fog működni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.