The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Fújd be a hajad és bőröd finom, vanília illatú csillámmal és élvezd a különleges, ünnepi ragyogást. Irizáló csillogás, édes vaníliaillat, elegáns csomagolás.

hermelinke7

2015. április 14.

A szülinapi wishlistemen volt, meg is leptek vele, nagyon szeretem! A csomagolás csillagos hatos, kellemes illat. Először testápoló és utána fújom a bőrömre, ha a hajamra is teszek, akkor előtte fújok rá egy kis lakkot, hogy meg tudjanak tapadni a csillámok. Télen a karácsonyi hangulat miatt használtam egy csomót, de biztos vagyok benne, hogy nyáron is használni fogom! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

zsooofi

2014. december 26.

Nem tudtam ellenállni a kísértésnek... nagyon kis nőies, elegáns csillámok vannak benne, nem brutál nagy, tinicsillámok. Krém tetejére fújva szépen megragad a bőrön, krém nélkül lepereg. A hajba közelről kell fújni, hogy látszódjon valami hatása. A csomagolása nagyon tetszik szintén, olyan régies, elegáns a kis fújókával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492