The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Könnyed pafrüm az érzéki virágos-pézsmás white musk illatával.

Fej jegyek: grapefruit virág, turkish delight és pézsma

Szív jegyek: baba orchidea, tiara virág és pézsma

Alap jegyek: chantilly krém, borostyán és pézsma

The Body Shop White Musk Libertine EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

DeNoirChristine

2016. február 12.

Érdekes illat,szerintem abszolúte kellemes,púderes,tündérlányos-nyárestis illat. Télen is működőképes,de nyár estéken valami varázslatossá tudja varázsolni az ember éjszakáját. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

hulcsi

2015. július 2.

meg kell védjem...nagyon érdekes illat. Üveges maradékot vásároltam, ami sajnos kicsit kifolyt a postázáskor. 2 napig lengte be a lakást, és mióta "kiszellőzött" hiányzik. Óránként megyek megszagolgatni. oké, magamra még nem fújtam, nem jött el az ideje, de a hétvégén kipróbálom. Nekem nagyon varázslatos, tündéres illat, én semmi nyanyásat nem érzek benne. Inkább megnyugtótő és tényleg, olyan, hiányzik, ha nincs kategória. Na már csak ez miatt sem érdemel ilyen kevés pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Scilc

2014. október 25.

Nem tudok újat mondani, ez az illat nekem nagyon nem tetszik. Nagyon szeretem a tiszta és púderes illatokat, de ez nem az. Mindenképp javaslom, hogy szagoljátok meg mielőtt megveszitek (én nem tettem, sose fogom elhasználni), nagyon erőteljes benne a tiszta pézsma illatt, de tényleg "nyanyásan". Kicsit hasonló számomra azzal az illattal, ami kifejezetten idős emberek lakásában szokott lenni, a "kor szaga". Ami lehet nosztalgikus is, de számomra semmiképp sem parfüm illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

skin

2014. február 11.

Nem tetszik ez az illat, mert van benne valami kommersz,amit nem vártam a márkától. Amikor az elsőt szippantottam belőle nagyon tetszett ,de pár perc elteltével eltűnik ez a finom illat és valami olcsó szappanos utóhang veszi át a helyét.Persze ízlések és pofonok,nekem két csillagnál nem ér meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

Sheila

2013. november 11.

Nagyon szerettem volna szeretni, de még szerencse, hogy vakon nem rendeltem meg...Nem szívesen mondok ilyet egy illatra, de sajnos ezúttal volt szerencsém megtapasztalni, hogy mit is értünk "nyanyás" alatt. :-( Ugyanis számomra tökéletes pontossággal reprodukálta az idős dámák illatát, de nem a jó értelemben. (és akkor igen finoman fogalmaztam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 11.

2013. október 16.

Az alap White Musk kedvencem, ez a flanker sajnos nem jött be, egyszerűen nyanyás lesz rajtam. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

annapanni

2013. május 19.

Tetszik, de probléma az ár-érték-tartósság:( Nem gondoltam volna, hogy bejön, elsőre nem fogott meg. Meglepődtem magamon, mikor elirigyeltem a kolléganőtől. Tartóssága/ára miatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Eugenol, Citronellol, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.