The Body Shop

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Az illat bergamot narancs, rózsaszín bors és feketeribizli fúziójával kezdődik, majd édes-keserű dohány virág és füstös fekete rózsa akkordokat lehet felfedezni narancsvirággal megfűszerezve, végül érzéki pézsma, immortelle virág és Boswellia mazsola adja az illat alapjait.

Tallis

2019. szeptember 11.

Igazi nagy kedvencem volt.

Amig meg nem változtatták az összetételét. Ha jól tudom, vegán lett ez is, azóta más az illata, nem olyan kellemes.

Nagy kár érte. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Igazi nagy kedvencem volt.

Nagy kár érte. :'(

roseanne

2019. január 1.

Nagy kedvencem! Nem szeretem, ha egy illat úton-útfélen szembejön, ami mindig előfordul a divatos illatok esetében, ez nem ilyen. Illata egy virágos illathoz képest mélyebb, nőiesebb (nem a kislányos vonalat képviseli), tényleg amolyan füstös. A rózsát én nem érzem benne túlzottan, nagyon finom összhatású a kompozíció. Sajnos, mint a testpermetek általában, hamar elillan, de mindig lehet újra fújni, nemde?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

juditfoldesi

2018. október 30.

Imádom az illatát, nekem valamiért tényleg füstös hatást kelt. Ahhoz képest, hogy testpermetről van szó, a bőrömön elég tartós. Szeretném beszerezni majd a parfümolajat is, hogy a hajamra is használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

aranybarack

2017. október 10.

Nos, ez egyszerűen hibátlan rajtam, az én bőrömön. Nekem a testpermet van meg, esti illatnak használom, zuhanyzás után. A fejjegyek kellemesek, frissek, virágos jellegű már kifújáskor is. Könnyeden indul, szeretik rajtam a fiaim is, bordó (bordó!- jó a dizájn!) színű rózsa, friss narancsvirág, bár már ekkor is van egy kis dohányillata. Ahogy bőrközelivé válik és erősödik a pézsma, egy füstösen fülledt rózsa marad, ami egyszerre komfortos, otthonos, és ugyanakkor érzéki is. Nekem itthoni esti illat kakaóvajas édes testápolóval, de el tudom képzelni ugyanezt nagyobb hatósugárral, és akkor kimenősnek is tuti. Na nem, diszkóba nem. Gótikus punk, gyönyörű, fülledt, de rejtetten nyíló füstös rózsa vonalon. :-) Tényleg ki kellene próbálni a parfümolajat is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

nikolett

2017. július 28.

Eleg jo, de jobbra szamitottam tartossagot illetoen. Az ugy kb 2 ora se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Eleg jo, de jobbra szamitottam tartossagot illetoen. Az ugy kb 2 ora se.

cseszter

2016. június 17.

Nem tudom hova tenni ezt az illatot, de imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Nem tudom hova tenni ezt az illatot, de imádom! :)

dlmkvcs

2015. november 30.

Különleges illat, tényleg füstös, de közben virágos, ilyet még nem szagoltam. :) Testpermet létére elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

babyface

2014. május 3.

tavaly karácsonyi leárazáskor szerettem bele a smoky rose-ba és most tavasz/nyárelő idején éreztem úgy, hogy na most eljött az ő ideje. :) az edt mellé kaptam ezt a könnyedebb verziót, ami hétköznapra szerintem tökéletes és annak ellenére, hogy csak permet baromi tartós így legalább spórolhatok az edt-vel. :) szerelem szerelem szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Orsika89

2014. április 7.

Pár napja kaptam meg ezt a testpermetet, már fél éve vágytam rá, és most végre az enyém! Nagyon megfogott az illata, szeretem a mélyebb, teltebb, virágos illatokat, és bár a rózsáért nem rajongok, ebben az illatban nem zavar annyira tökéletes a kompozíció. Testpermethez képest nagyon-nagyon tartós, aminek igazán örülök. Érdekes módon én nem érzem füstösnek, rajtam inkább virágos-gyümölcsös, tényleg dögös, csajos illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

v.szilvia789

2014. március 9.

Hetek óta birizgálta a fantáziámat a füstös rózsa illat, papíron haza is hoztam. De tavaszra túl erősnek gondoltam a parfümöt, gondoltam ez jobb lehet, talán könnyedebb. Az üzletben magamra is fújtam, nézelődtem és amikor újra megszagoltam nem akartam elhinni, hogy ez ilyen büdös rajtam. Sajnos nem illünk össze. Olyan füstölt szalonna szagom lett tőle, hogy az el nem tudom mondani. Az összes többi illatjegyet elnyomta a füstszag. Szeretem a különleges illatokat, de ez kiverte nálam a biztosítékot. Pedig papíron olyan finom volt, púderes-enyhén füstös leszáradással. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene