The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Marulaolajjal és mézzel hidratálja az ajkakat. 4 órán át színez.

4 árnyalatban.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zsedit

2020. augusztus 6.

Számomra kedves termék. Szép színű, kellemes viselet, viszonylag tartós, egy jó minőségű ajakápoló érzetét kelti, de annál jelentősen tartósabb. A csomagolása is igazán igényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

dorcsigo

2016. február 24.

Nápolyban vásároltam belőle egy csodaszép pirosas színt, imádom. Sajnos kiment a gyártásból ez a szín, csak próbálom megtalálni más forgalmazóknál, talán majd MAC-et veszek legközelebb. A hidratáló mivolta részemről eldönthetetlen- kicsit szárít, de csak emiatt adom a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

lysza1985

2015. október 31.

Kiarusitason vettem, igy nagyjabol 500Ft volt. Egy korallos es egy lila arnyalatot. A tokban gyonyoru szin mindketto, felkenve nagyon kremes es nekem tul fenyes a finishe. Sajnos nagyon kevesse pigmentalt es nem is tartos. Tenyleg csak egy rohangalos hetkoznapi ruzs. Mivel olcson jutottam hozzajuk, nem banom, de ha lenne ra lehetoseg, sem vennem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

dettybetty

2013. április 18.

Hétköznapi használatra tökéletes, egyébre nem ajánlom, mert nem valami tartós. A színe gyönyörű, én féláron vettem ünnepek után, így megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Mesi

2013. február 9.

2 árnyalatban használom napi szinten, szeretem.
Nagyon szép a fém csomagolása, jó elővenni és használni, olyan guszta. :)
Krémes, könnyed állagú.
(Élőben nem olyan színűek, mint a kampányképen, nekem a két szélső pirosas-rózsás árnyalat van meg.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

2 árnyalatban használom napi szinten, szeretem.
Nagyon szép a fém csomagolása, jó elővenni és használni, olyan guszta. :)
Krémes, könnyed állagú.

Antioxidánsok: Tocopherol