The Different Company

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 26.

Lelőhely:   Le Parfum, online

Fás írisz arisztokrata Toszkána hegyei közül. Jean-Claude Ellena illatos meséje arról, amit ő az íriszről gondol: 100 kg íriszrizóma egy 90 ml-es flakonban. Bergamot, nárcisz, geránium, írisz, vetiver, cédrusfa és pézsma.

Ár: 3.900 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: 90 ml-ből a kép szerint kb 8-10 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox
Ár: 21.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, 50 ml-ből kevés hiánnyal, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

Verona5

2019. november 19.

2019.11.19.
Én gyönyörű illatom! Szerencsére vitalitással telve főnixmadárként támadok fel újra és újra a visszafogott eleganciájától!

2019.04.27.
Mestermunka! Megtaláltam az íriszemet, én, aki eddig hadilábon álltam ezzel az illatjeggyel! Bőrközelivé válik hamar és mivel igényli az orrom a kezdeti akkordokat, gyakrabban fújom újra, mint "illene", de nem tehetek róla, nagyon tetszik. Tényleg van benne pici maszkulinitás a vetiver és a cédrus miatt, de talán ez az ami miatt imádom is. Köszönöm Jean-Claude Ellena-nak és a rizómáknak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

2019.11.19.

2019.04.27.

Phoenix19

2019. november 19.

Nagyon nehéz, tömény, kellemetlen illat. Már-már taszító. Igazi büdös öreg szag. Elöregedett, kirepedezett, több évtizedes állott szappan szaga. Egyébként sem szeretem az íriszes illatokat, főleg mikor ilyen férfias. Vagy inkább öregemberes. Kiábrándító, rossz hangulatú, mintha egy olyan házba lépnék be, ahol öregek laknak, lehet, hogy arisztokraták az illetők, azt nem tudom, de a halál szekerét már csikorogni hallom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Marcsi66

2019. március 13.

Kicsit elcsitul a világ érzetre,,,én akármerre is járok,csak az otthonom adja,ezt a végtelen nyugalmat,Mert ő az,,magába zárja a hangulatunk szépségét,nemes ez az egyszerűség,és mégis olyan jól esik, Ismeretlen márka számomra,,bár múltkor vásárlásom mellé már kaptam ajándékba 2 mintát is,és nagyon elégedett voltam,Bevallom őt csak az alkotója miatt teszteltem,de annak szívből örültem h megint az írisszel futottam össze,mert imádom,Több is van ebben a témában a kollekciómban,de ez másféle,Hüvös selyemként indít,,,az eleje picit földes,és ezután nyílik az írisz,majd helyet kér a nárcisz,rajtam elég hangsúlyosan,és végül gyönyörű fássága,tisztán tündököl,itt bezár véget ér Hát szép lett,nem is csoda,szuper alapanyagok,,bőr közeli,csendes társ

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

Kisangyalcsillag

2019. február 1.

Jan.28:Hála Erikának, megismerhettem ezt az illatot. Valóban nagyon arisztokratikus, hűvösen elegáns. Első kifújásra hideg, földes, erdős illatot érzek, mintha valami nagyon különleges fenyőerdőben lennék. Imádom az íriszes illatokat, sok íriszes illat kipróbálásán túl vagyok, de ebben az illatban az írisz számomra teljesen új oldalát mutatja meg. Gyönyörűűűű...Teljesen más, mint az összes többi írisz. Boucheron íriszében imádom, ahogy a vanília puhítja ezt a csodás illatú virágot, prada íriszében a nerolival, pézsmával pompázik... ebben a vetier és a cédrus a meghatározó, amitől picit maszkulinabb, de nem kell tőle megijedni, nem lesz pasis (bár egy nagyon elegáns, magas, barna, meleg szemű, borostás pasin is el tudom képzelni😉😉😉😉). A pézsma végül puhítja.. és egy eszméletlenül különleges, magasztos illattá szárad le... egy bajom van vele... nem tartós rajtam sajnos😔. De ezt megbocsájtom neki. Mindenképp 5 csillag.
Írisz kedvelő ínyencek mindenképp próbálják ki!!
Hatalmas gratuláció Jean Claude Ellena- nak ezért az illatért. Szegényebb lenne az illatvilág nélküle..❤❤

Febr.1.: az 5 millis fújósomat mindössze 1 hét alatt sikerült elhasználom. 🤣🤣, ami 2 dolgot jelent. Az egyik, hogy nagggyon de nagggyon de nagggyon nagggyon tetszik ez az illat ❤,a másik hogy csapnivaló a tartóssága a bőrömön🤢🤢🤢.Muszáj volt fújnom, mert érezni akartam... és elfogyott...😭😭😭😭Gondolkodom egy teljes üveg beszerzésén annak ellenére is h nem tartós rajtam. Ez már betegség... 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Írisz kedvelő ínyencek mindenképp próbálják ki!!

leau

Korcsoport: >54
2018. július 22.

Bőr közeli ható sugarú, tartós iriszes, vetiveres illat. A geránium miatt az idő múlásával kicsit férfias lesz az illat a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 22.

Angel13

2017. június 6.

Valóban "más" minden íriszes illattól, mint pl. a Prada Iris +ami szintén nagy kedvencem. Csendesebb, visszafogottabb. Elegáns-nőies illlat, mely mindig egy picit más oldalát mutatja, ahogy az idő múlik.
Enyhén-különlegesen púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Enyhén-különlegesen púderes.

csakmoni

2016. november 27.

Parfüm keresgélésem első évében találkoztam ezzel az illattal, egy szinte üres mintás üvegcse formájában. Egy erősen bergamottos, hűvös illatként őriztem az emlékét. Azóta sokféle időszakom volt, íriszes, vaníliás, fűszeres, most éppen az aromás-fás és a citrusos-pacsulis vonalat szeretem magamon. És eszembe jutott ez a szépség, mint egy újabb ábrándozás tárgya.
Kaptam egy kisfújóst egy kedves krémmániástól. Az első fújásnál nagyon finomnak, kicsit maszkulinnak, száraznak éreztem, nagyon tetszett. A második alkalommal megéreztem benne valami furcsa, szokatlan illatot, amitől olyan érzésem van, mintha valamilyen olaj melegedne a bőrömön. Ma már a kifújásnál éreztem, és meg is fejtettem, hogy ez a geránium, ismerem a Calypso-ból, de ott teljesen beolvad a többi jegy közé, az egy meleg illat.
Kár, hogy ennyire érzem, mert ettől eltekintve ez egy szinte tökéletes, bár nagyon halk illat,egy fújásnak szinte nincs hatósugara. Az írisz nem olyan uralkodó benne, mint a Prada íriszeseiben, nekem nem dominál, inkább a vetivert érzem, és a szívillattól kezdve a pézsmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

Kincskereso

2016. október 2.

Aki ebbe a parfiba beleszagol, a parfümkészítés mesteri fokozatába üti az orrát. :) csodálatosan, magávalragadóan megkonponált esszencia ez. Nem harsányan kiabálós, hanem helyette térdrekényszerítősen visszafogott, elegáns, nőies. Emelkedetten nőiesnek érzem benne magamat valahányszor viselem. Nekem ez a fás írisz kompozíció a tökéletes púderes elegancia. Ebben verhetetlen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

médea

2012. június 13.

Nagyon szeretem, ez az első íriszes illatom, finoman fűszeres, diszkrét, "halk", nemes illat. És külön öröm tudni, hogy valódi esszenciák vannak benne nem szintetikus illatanyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol