The Different Company

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

Először Pure Virgin néven jelent meg, majd megváltoztatták a nevét Pure eVe-re.

Celine Ellena 2011-es alkotása. Orientális-gourmand illat.

Fejjegyek: aldehidek

Szívjegyek: lenvirág, mimóza, fehér rózsa

Alapjegyek: cédrus, pézsma, cukrozott mandula, calisson, szárított gyümölcsök

The Different Company Pure eVe FÚJÓSOK
Ár: 4200- 10 ml, 2200- 5 ml , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
The Different Company Pure eVe (Pure Virgin) EDP 10ml fujos
Ár: 3500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Trixi

Korcsoport: >54
2020. szeptember 4.

Édes mandula rumba áztatva, ezt érzem erőteljesen, bizonyára az aldehidek miatt érzek alkoholt is. Előttem egy kecses üvegpohár egy bárpultnál egy sötét téli estén, meghitt félhomályban, úgy igen, vagy esetleg egy rumos-mandulás süti is jöhetne, de magamon nem szeretném ezt az illatot érezni, ezt az illatot árasztani. Nem is értem a névválasztást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

kvin

2018. december 2.

Update:
Hideg időben is tesztelve, semmi extra, mandulás édesség, de az nagyon! Eleinte éles -egy kis aldehides rózsa valami fura felhanggal - majd marad a mandula, pézsma és édes jegyek. Nekem ez kevés, egysíkú, de lehet, hogy csak azért, mert nem rajongok a szimplán édes illatokért...
Aki ilyenre vágyik, az legyen boldog vele!

Rajtam ez nagyon fura, katyvasz-érzés, nem igazán tudom hova tenni. Erős, száraz, szúrós illat, miközben krémes, édesen mandulás. Valahogy egyik véglet sem az én világom, így együtt aztán meg pláne nem.
Olyan, mintha született volna két külön illat és ezt összeöntötték volna. Viszont mindennek mondanám, csak virágosnak nem (előttem szólóra reagálva) , erősen orientális, miközben gourmand édes. Hozza, amit ígér, csak nekem ez így, ilyen formában nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Update:
Aki ilyenre vágyik, az legyen boldog vele!

HDR

2018. november 20.

Rajtam nagyon puha, kerek egész. Nagyon megnyugtató és igenyes illat. Nincs benne semmi olyan csavar, ami megdobja, de ez az egyszerűségétől szep. Szívesen aludnék is benne, de elegans programra is ugyanúgy is megállja a helyét. Amolyan szignatúra-gyanús. Lehet "bepöccenek" és veszek egy üveggel, csak mert megérdemlem. 💪🖤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

via0408

2018. május 26.

Orientális-gourmand? Inkább orientális virág. Engem borzasztóan emlékeztet Kenzóék Amourjára, csak az majdnem harmadennyibe kerül. Ha pártatlan akarok lenni, a Pure Eve egy sokkal kiegyensúlyozottabb illat, de mind a kettő alapvetően púderes-édes orientális, és mindkettő szívjegyében van valami borzasztó élesen virágos, ráadásul mindkettő fás-pézsmás alapra épül. Én a magam részéről jobban szeretem az Amourt - valószínűleg a rizs miatt nekem érdekesebb. De a Pure Eve kicsit kifinomultabb és érettebb, puhább. Egy hajszállal kevésbé bántanak benne a virágos jegyek. Kifejezetten kellemes illat, komolyan elgondolkodtam rajta, hogy beszerzem, de ha választani kell a kettő közül, a szívem még mindig inkább az Amourhoz húz. (Plusz mellékes, de nyárra amúgy is minek:D Ez az egyetlen évszak, amihez biztosan nem rendelném ezt az illatot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Tiziana

2018. február 11.

Annyira tetszett a TDC üvegeinek letisztult design-ja, hogy előre elhatároztam, ha törik,ha szakad nekem lesz ilyen parfümöm!
Ráadásul Pure Eve...jöhet ezerrel! Óriási csalódás! Én gourmand -imádó vagyok,vártam a puha,meleg, stb. aurát.
Hát...rajtam inkább olyan "kívül tágasabb" hatás érződik.Nem vagyok szimpatikus (magamnak) amikor rajtam ez az illat.
Vásárlás előtt mindenképp érdemes kipróbálni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Vásárlás előtt mindenképp érdemes kipróbálni!!

kjancsa67

2017. december 18.

Nagyon finom kis illat, ma is ezt viselem, de igazából nem értem ezt a nagy lelkesedést a parfüm iránt. Ugyanolyan kellemes kis illat, mint Guerlain L'Instant Magic volt, sőt még hasonlít is rá. Semmivel sem érzem tartósabbnak, vagy akár összetettebbnek, rafináltabbnak.
Krémes, édes bújós illat, mandulával és cukorral, ami azonban a trendekkel ellentétben nem sziruposan cukros illat. Ez mindenképpen értékelendő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

andrea91

2016. szeptember 24.

Szerintem rettentő egysíkú, es sajnos egy kicsit inkább kellemetlen mint kellemes. A vanília egyébként eléggé biztos jegy, de ebben nem kellemes, inkább szúr és kapar. Szerintem fárasztó is, olyan értelemben hogy folyton keresem a különböző szemleletmodokat, hogy szép legyen. De nem az, és a Kedves reakciója után mar nem magamban keresem a hibát; szerinte "valami erjedt" szaga van, és bár nem egy szakértő, de elég sokmindent volt kénytelen véleményezni, és a laikus környezetnek mindenképp reprezentatív példánya :)
A want-ra tényleg hasonlít, azzal is ugyanez volt a bajom egyébként.
És van egy bizonyos vaníliás cukor, talan a dr oetker bourbon, abban ugyanezt a fura szuros mellekzonget érzem, meg sem tudom enni a kedvenc sütimet ha az van rajta:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

A want-ra tényleg hasonlít, azzal is ugyanez volt a bajom egyébként.

Timi8

2016. július 7.

Ez jò nagyon!!!!
Dsquare Want, Trussardi My Name-vonal amùgy, talán picivel "szárazabb", puhább. És ha lehet még tisztább, de nem hűvösen hanem határozottan melegséget sugárzòan. Xanax helyett ajánlom, igény szerint helyettesìtő termékként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Ez jò nagyon!!!!

mplaura89

2016. április 10.

Hm, nem is tudom. Nekem egy ilyen drága parfümhöz képest kevéske, amit nyújt. Édes-mandulás finom illat, de egyáltalán nem kiemelkedő alkotás. Mielőtt kézhez kaptam sokat olvastam róla, és valami nagy durranásra számítottam, hát ez elmaradt. Ettől függetlenül egy hétköznapi komfortillatnak megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

petra8403

2015. december 31.

Szamomra sos-vanilias illat, tartos is, kulonleges is, tetszetos is.
Tipikusan "folyamatosanacsuklomszagolgatom" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Szamomra sos-vanilias illat, tartos is, kulonleges is, tetszetos is.
Tipikusan "folyamatosanacsuklomszagolgatom" illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.