The Different Company

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Le Parfum, online

Sós tengeri illat, haiti vetiver-gyökér erejével. Céline Ellena alkotta e tengeri sós és finoman édes, vad, mesteri 14%-os parfümöt.

Haiti vetiver-gyökér, floridai grapefruit, ceyloni kardamom, lestyán, geránium, írisz, vetiver, indonéz ylang-ylang és pacsuli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Qwerty

2019. június 20.

Update. Most, hogy az összes valamire való illatom a hűtőben találta magát, gondoltam teszek még egy próbát a mumussal ilyen melegben is. Már tudtam mire számítsak, nem ért készületlenül a támadás. Hát nem...ez továbbra is borzalmas. Talán egy szikár, gonosz öregúron tudnám elképzelni, senki máson.
Hiába szelidül meg, hiába a tökéletes kesernyésség, az első 20-30 perc továbbra is tömény borzalom. Még szerencse, hogy csak tesztert vettem, az embert rémes tévutakra viheti a cukormentesség keresése. Kár érte pedig a felszín alatt benne van az is, amit kerestem.

Eeeez kemény! Az összetevők tetszettek: fanyar, herbálos, kesernyés, fűszeres, remélhetőleg nem túladagolt büdösvirágok...hm, jól hangzik. Az uniszex illatok sem állnak messze tőlem. Mégis, mi baj lehet belőle? Más nem is lett, csak visítva rohangáltam körbe, hogy szedje le rólam valaki, plííííz! Bármit bevallok, csak ezt ne kelljen tovább! Mintha az orrommat egy vödörnyi alkoholos svédcseppbe nyomták volna, és nem engednének ki belőle. Iszonyú erős és nagyon durva. Sikáltam magam szappannal, arclemosóval, szilikonkefével. Persze, hogy nem jött le. Orrfolyás, átkozódás, sűrű szellőzetés.
De ahogy megszáradt, valami eszméletlen finom illattá változott. Kesernyés, hűvős, tökéletes mértékben virágos: nőnek és férfinak is elegáns. Nem billen el a mérleg egyik oldalra sem, teljesen kiegyensúlyozott.

Nem tudom eldönteni, ehhez vagy őrültnek kell lenni, vagy valami rettenetesen kifinomult érzékkel rendelkezni. Nem csoda, hogy túl sok értékelés nincs, ember legyen a talpán, aki ezt bevállalja. Mindenesetre ha kiheverem a sokkot, teszek még egy kísérletet vele, mert van benne valami, ami nem hagy nyugodni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Ascyra

2017. augusztus 30.

Ez az a ... édesistenem, hogy ne bántsak meg bárkit is, aki szereti? Szóval, nevezzük illatnak. Számomra csak szag, de valami iszonyúan taszító egyvelege valami keserűnek, valami élettelennek. Bocsánat, tényleg! :( A TDC illatokat most fogom tesztelgetni, ezt a parfümöt a párom vette anno, saját bevallása szerint is jócskán kellett barátkoznia az illattal. Ma reggel a maradék vetivert is magára fújta, és megölelt ... Most először mondtam neki azt, hogy ezt ezzel a parfümmel belocsolva többé ne tegye. Rajtam maradt, úgyhogy el kellett mennem zuhanyozni. A vetiver olyan erőszakos és mindenhova befurakodó szer, amit egyszerűen nem tolerálok, de legalábbis ekkora mennyiségben semmiképp. Fáj beszívni, émelygős/hányingeres hatást vált ki nálam, és most egyátalán nem túloztam. Le a kalappal azok előtt, akik bírják. Nem értem, hogy ugyanazzal a szaglószervvel és anatómiával, hogy lehetséges, hogy minden ember különbözően értékeli ezt az illatot. (Vagy lehet, hogy ez bennünk a csodálatos?). Mindenesetre, kérlek, Sel de Vetiver, távozz tőlem. Jó messzire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.