The House of Oud

Ár:   52 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   52 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Klem Garden Collection része

2016-os megjelenésű, virágos-fás-pézsmás uniszex illat. Az örökkévalóság és a női szépség, a férfi és a nő közötti tiszta kapcsolat - legyen az szülői, baráti vagy partneri - szimbóluma.

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin, csillagánizs

Szívjegyek: koriander, menta, mimóza, petitgrain

Alapjegyek: cédrusfa, vetiver

ylexe

2021. november 28.

Rajtam férfias ez az illat. Az üvege viszont tényleg gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Rajtam férfias ez az illat. Az üvege viszont tényleg gyönyörű!

Agnesanna

2019. április 11.

Pici mintát kaptam belőle meglepetésként, amiért nagyon hálás vagyok.
Ez egy abszolút uniszex, de nem hétköznapi cypre illat.
Érdekesen kavarognak benne az alkotóelemek, egyik sem érződik erőteljesebben mint a másik.
Senki sem ugrál ki itt a sorból, hanem harmonikusan összefonódva terülnek szét a bőrömön.
Az illat rajtam nem változékony, stabilan hozza órák óta ezt a különleges, keserédes - aromás vonalat, leheletnyi balzsamos alappal.
Szép, finom, kiegyensúlyozott. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Pici mintát kaptam belőle meglepetésként, amiért nagyon hálás vagyok.
Ez egy abszolút uniszex, de nem hétköznapi cypre illat.
Szép, finom, kiegyensúlyozott. Szeretem.

Begoca

2016. október 17.

Mintám van belőle, tetszik, bár van egy kissé mesterséges utóíze.
Szeretem a friss, citrusos-cédrusos illatokat, ráadásul ő még aromás is.
A citrusos jegyek nem jönnek elő annyira erőteljesen, inkább lágy egységet alkotva, édeskésen, ennek köszönhetően azonban nem túl mély illat, ami nem baj, mert melegebb időben én kifejezetten ezeket az illatokat kedvelem.
Ha nem lenne ennyire drága, biztosan vennék belőle, bár rajtam sajnos nem tartós.
Könnyed, viselhető illat, melegebb időben tökéletes (bár én télen is használnám).
Tartóssága miatt adok neki csak 4-est.
Az "üvege" egy remekmű, igazi ékszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Mintám van belőle, tetszik, bár van egy kissé mesterséges utóíze.
Szeretem a friss, citrusos-cédrusos illatokat, ráadásul ő még aromás is.
Tartóssága miatt adok neki csak 4-est.
Az "üvege" egy remekmű, igazi ékszer.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Citral, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.