The Inkey List

Ár:   $10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FruzsinaB, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   $10
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Az száraz és zsúfolt arcszín újjáélesztésére tervezték. Megtisztítja a pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket. A szépsége a PHA-k természetes tulajdonságaiban rejlik, ami javítja a bőr nedvességmegtartó képességét, tápláló és gyengéd hámlasztó pillanatot ígér. A hihetetlenül tápláló és gyengéd aloe barbadensis levéllével kombinálva a jövőbeni szárazság megelőzése érdekében, valamint egy 3%-os niacinamid oldattal, amely segít minimalizálni a pórusokat, javítani a bőr textúráját és a fakóságot."

mentaviola

2022. május 3.

Sosem próbáltam a márka termékeit, így egy nagyobb rendelés keretében több dolgot szereztem be egyszerre. Ez a pha toner is közöttük volt. Korábban használtam a GG Cheer up termékét, miután elfogyott Revox szalicilt vettem helyette, viszont a kívánt/várt hatást nem értem el vele, így kíváncsian vártam mit okoz ez a toner. Felülmúlta az elképzelésemet. Hozza azt amit a Cheer up is tudott, azt ég korai megállapítani hogy ugyanolyan jó vagy esetleg jobb ... de mindenképp JÓ. Gyönyörű bőrképet eredményez, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

WorkingClassGirl

2022. február 16.

Szeretem, nem vagyok oda érte, de egész jól működik. Főleg mikor erősebb hámlasztót, retinoidot nem bír a bőröm, de akarok valami hatást a hidratáláson, tápláláson kívül, akkor használom.
Jó ár/érték-ű termék.
Egy kicsit zavar, hogy ez is habzik használat közben, de nem ez az első hámlasztó, ami ezt csinálja 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

Jó ár/érték-ű termék.

kepszakadas

2021. szeptember 1.

A kozmetikusom ajánlotta, mert nem csak hámlaszt, de van benne egy kevés niacinamide is, így a nagyon érzékeny, rozaceás arcbőröm és a hormonális pattanásaim mellett is jól megállja a helyét. Az ára nagyon barátságos más márkák PHA hámlasztóihoz képest, emellett hatalmas plusz, hogy nyáron is használható, akár még a reggeli rutinban is - természetesen 50 faktoros fényvédő mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

kovacsevi

2021. március 17.

Jó termék, elérhető áron. Rozaceás bőröm van, így a hámlasztás nagy fejtörést okoz, ez a termék pedig nagyon gyengén, de hatásosan dolgozik.
Újravásárolnám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Újravásárolnám!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.