The Inkey List

Ár:   £11.99   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esztrrr, Módosítva: 2021. február 25.

Ár:   £11.99
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros

2% szalicilsav, amely hámlasztja a fejbőrt és elősegíti a beágyazódott szennyeződések eltávolítását, a 2,5% FluidPure 8G, amely csillapítja a bőrpírt és irritációt, a formula 1% pantenolt is tartalmaz, hogy a haj teljes hossza megtartsa selymes puhaságát. Nagyszerű lehet azok számára, akik "stresszes" fejbőrrel vagy korpásodással küzdenek. Ez a normalizáló hajmosás előtti szérum az egyensúly gyors helyreállítására szolgál - a klinikai vizsgálatok során a tesztelők 100%-a érezte úgy, hogy a haj és a fejbőr kevésbé zsíros 28 napos használat után, míg 95% szerint a fejbőrük kevésbé viszket.

xxs

2021. április 17.

kb. 5 használatra elég, v.ö. az árral, nekem nem érte meg. Nem szárította a hajam és a fejbőr zsírosodását kicsit normalizálta, kb 5 naponta mosok hajat, akkor használtam. Végeredményben semmi különös előnyét nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Betaine, Xylitylglucoside
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.