The Inkey List

Ár:   £14.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sparksy, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   £14.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Tranexamic sav éjszakai pakolás. A 2% tranexamic sav jól működik a sötét foltok (PIE,PIH foltok) és más hiperpigmentációk halványításában. Tartalmaz még 2% C vitamin származékot és 2% antioxidánsban gazdag acai berry kivonatot.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zsófi84

2021. június 28.

Ez az első tranex.a. készítmény, amit használok, és jelenleg stabil helye van a rutinomban. Zselés állagú, pumpás kiszerelés, kis kukacban jön ki a tubusból. Nincs benne illatanyag, de van egy jellegzetes, kellemes illata (szerintem az acai miatt). Villámgyorsan beszívódik, és nem veszett össze más erősebb hatóanyagokkal a rutinban (15 % nia, 0,05 % tretinoin). Szerintem használ is, igaz, küldöm a PIH-nek rendesen más hatóanyagokkal is. Nagy szívfájdalmam, hogy (1) itthon nem lehet kapni, (2) angol termék, és vonatkoznak rá az új EU-s behozatali szabályok, szóval drágulni fog (pár webáruház lenyeli egyelőre a különbözetet, de nem tudom, meddig éri meg nekik). Továbbá én úgy tapasztaltam, hogy Angliából érezhetően lassabban érnek ide a cuccok, erre 2 hetet kellett várnom, és kint dekkolt sokáig a csomag, Mo-on futárcég hozta ki. Aki küzd a foltokkal, annak nagyon ajánlom kipróbálásra az egyebek mellé, szerintem ezzel közelebb van a győzelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Lásd Tripeptide-32