KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

Az alfa-arbutin csökkenti a foltok, hiperpigmentációk mértékét. A szérum magas, 2%-os koncentrációban tartalmazza ezt a hatóanyagot, továbbá tartalmaz következő generációs hialuronsavat. A termék pH-ja 4,9 körüli, amely ideális, hogy minimalizálja a hatóanyag bomlékonyságát.

Ár: 3690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2200 Ft , Eladó: timcho03
Állapot: Kb. 2/3-áig van, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, posta előreutalással, esetleges ingyen posta

exhocmomento

2018. október 2.

Az itteni szuper vélemények alapján választottam a pattanás után maradt pirosas-barnás, makacs foltjaimra.

Az állagról: Kimondottan szerette a bőröm. A vizes-géles tengelyen inkább az előbbi felé húz. Jóval folyékonyabb például, mint a márka Niacinamide 10% + Zinc 1% terméke, ha ez valakinek mond valamit.

A hatásról: Na már most. A Skinsmarton azt írják róla (onnan rendeltem), hogy "legalább 6-12 hét kell ahhoz, hogy a foltok halványulni kezdjenek. Ha szerencsés vagy, akkor persze lehet, hogy előbb." Mindenképpen szerencsés lehetek, mert nekem összvissz bő 7 hétig volt elég egy üvegcse, mégis látom a hatását. Nyilván nem nyomtalanul szívódtak fel a kis foltjaim, mert hát naaa, nem a jótündér keresztanyám gyógyító könnyeit locsolom magamra. De látványosan halványodtak, ha nem is kihipózott szinten-színre. Azok, amik eleve halványabbak voltak, szinte teljesen elhúztak, remélhetőleg a bőrhibák börtönébe, és onnan majd csak akkor szabadulnak, ha belátják, hogy nincs rajtam keresnivalójuk. (Bocsi, ez még szerintem is fárasztó poén volt.) Ja meg azt azért hozzá kell tenni, hogy folyamatosan fényvédőzöm mellette. Irritációt, egyéb kellemetlenséget, mellékhatásokat egyáltalán nem okozott.

A mennyiségről: Ez a bő 7 hét úgy alakult, hogy az első pár hétben még reggel-este használtam, utána már csak reggel. Azt nem tagadom, hogy nem vagyok ilyen téren spórolós, mert az a bjuti-filozófiám, hogy ha már használom, akkor jól használjam. Ugyanakkor túlzásba sem vittem, csakis annyit vittem fel, amennyit beszívott, kívánt, igényelt az arcbőröm. Nézőpont kérdése, hogy mennyire kiadós ez a 30 ml, én azért úgy érzem, gyorsabban elfogyott, mint szerettem volna.

A rutinba illeszthetőségről: Hibátlan. :) Szuperül beszívódik, a rétegzésbe sem szól bele, nem kukacosodik felette semmi.

A hialuronról: Jól összebarátkoztunk. Hidratált, feltöltött, simított. Jól esett. Szuper ötlet volt beletenni.

Összességében egy pöpec terméknek találom, az egyetlen "bajom", hogy hamar ledaráltam. Simán újravenném, de most a GG 101 aPAD-ját rendeltem meg helyette folthalványítás céljából, mert hát éljen a kísérletezgetés. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

gabiba

2018. szeptember 16.

Nem volt alkalmam hosszasan kisérletezni vele, mert sajnos irritációt okozott. És az elsö pár hétben sem halványitotta a foltokat napi használatnál.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Debreczeni

2018. szeptember 14.

Első ismerkedésem volt a márkával, de sajnos semmi eredménye nincsen a bőrömön.
Nem is igazán pigment foltra, hanem pattanások utáni barnás lila foltokra vettem, de nem halványultak egyáltalán napi 2 használat mellett.
Nem tudom, mi lehet a gond, nem vette el a kedvem, még fogok próbálni mást is, mert szimpatikus márka.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Első ismerkedésem volt a márkával, de sajnos semmi eredménye nincsen a bőrömön.

B.Letta

2018. június 29.

Imádom ezt a terméket!
A pattanás utáni foltjaimra vettem meg.Az előtt sosem használtam még szérumot,ez az első,így kíváncsi voltam az egyéb jótékony hatásaira is,hiszen hialuron is van benne.Elsőként egy esti nap használtam,másnap sokkal élettel telibb volt az arcom,nem volt olyan fakó.Ezt a párom is megjegyezte.Minden nap reggel és este használom.A foltjaim nagy része eltűnt a nagyobbak pedig halványodtak.Nem okoz pattanást,sem irritációt.Sőt azóta alig-alig vannak pattanásaim is.Körülbelül 3hónapig elég.Nekem hamarosan elfogy,így biztosan jön a pótlás belőle!:)

B.Letta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Imádom ezt a terméket!

clara12

2018. június 3.

Első pár alkalommal nem volt szimpatikus ez a szérum, mivel (sok más TO termékhez hasonlóan) textúrabeli problémák voltak vele: ragadt, csomósodott. Sikerült kitapasztalnom, hogy ebből sokkal kevesebb kell, mint más szérumokból, általában fél pipettát használok, ebből 1-2 csepp elég. A foltok halványításában segített, egyáltalán nem irritált, de ezen kívül nem volt más bőrjavító hatása. Mivel én többre vágyom, nem veszem újra, de fiataloknak, akik folthalványító termékre vágynak olcsón tökéletes lehet.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

born86

2018. május 29.

2 hónapja használom .
Cél: pattanásból visszamaradt barna foltok halványítása.
Hatás: Semmi.....
Az állaga géles,hamar beszívódik ha netán túl sok kerül az arca olyan mintha habzani akarna,de aztán hamar beszívódik
Elhasználom mert ártani nem árt,de nekem használni se használ sajnos.
3 csillagot adok neki de csak azért mert a mások szérummal szemben ez nem szárítja ki a bőröm,és az illata se bántó.

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

2 hónapja használom .
Cél: pattanásból visszamaradt barna foltok halványítása.
Hatás: Semmi.....
Elhasználom mert ártani nem árt,de nekem használni se használ sajnos.

devababa

2018. május 1.

Napi ketszer hasznalom, mint ahogyan ok ajanlottak. Reggel fenyvedovel este pedig egy masik pigmentfolt elleni kremmel. Szep lassan mukodik. Elegedett vagyok vele es ujra fogom venni. Arban picit draga, de mennyisegre sok, hiszen nagyon keveset kell belole hasznalni. Egy uvegcsevel eleg legelabb 3-4 honapig. Viz alapu, tehat nem zsirosit es nem csip. Megeri.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

mllelondres

2018. április 4.

Érdekes, hogy az Ordinary termékek közül némelyik semmit nem ér a bőrömnek, némelyik pedig csodaszer. Na ez az utóbbi. Eredetileg azért vettem, mert a pattanások után sok folt maradt az arcomon és már annyira felhalmozódtak, hogy egy BB-krém vagy egy nem túl erős fedésű alapozó nem tünteti el. De amikor elkezdtem használni, azt vettem észre hogy a bőröm már heti 2 használattól olyan, mint a babapopsi. Azt hittem, ez a hialuronsav miatt van, de a TO HA+B5 nem csinál ilyet. Idővel a foltok is halványodnak, szóval biztosan újraveszem, szuper szérum!

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

agen

2018. március 31.

Lassan ott tartok, hogy hetente rendelek egy The Ordinary terméket, nekem nagyon bejöttek. Szeretem az állagát, az egyszerűségét, jó érzés, hogy semmi fölösleges plusz nem kerül az arcomra. Pigmentfoltok elleni harcban segít most nekem, egyéb társaival együtt. Ezt konkrétan még csak egy hete használom rétegezős rutin részeként, szóval eredményekről még korai lenne beszélni, de csak ajánalni tudok őket! Pár hónap múlva lesz update :)

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

nussera

2018. február 23.

A harmadik üvegcsémet kezdem a napokban, nagyon a szívemhez nőtt! Azért kezdtem el használni, mert a nagyon fehér bőrömön hihetetlen lassan múlnak el a pattanások után maradó sötétebb foltok. Nem hegek, mert azt már megtanultam, hogy nyomkodni nem szabad, hanem szimplán foltok. Volt, hogy hónapokig ott vendégeskedtek, és én nem szívesen látom őket. A hámlasztás valamiért ezen nem sokat segített, ezért megrendeltem ezt a kis szert. Szuperül felgyorsítja ezt a folyamatot, de azért persze még így is hetek telnek el, mire eltűnik egy folt. Ezzel már együtt tudok élni, csodát azért mégse várhatok semmitől. :)

nussera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.