The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

Az alfa-arbutin csökkenti a foltok, hiperpigmentációk mértékét. A szérum magas, 2%-os koncentrációban tartalmazza ezt a hatóanyagot, továbbá tartalmaz következő generációs hialuronsavat. A termék pH-ja 4,9 körüli, amely ideális, hogy minimalizálja a hatóanyag bomlékonyságát.

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Sharklady87

2020. augusztus 13.

G&G C vitaminos szérummal együtt használom, már a második üvegnél járok és nem tervezem feladni. A kettő nagyon jó partnerként dolgozik a bőrömön együtt, szépen halványítják a foltjaimat és hegeimet. Ez nekem kicsit szárít, főleg ha rápakolom utána a vizes C szérumot, így utána kell az alapos hidratálás is az SPF alá, különben nincs meg a komfortérzete az amúgy zsíros börömnek. Állagra tapadós, kevésbé folyós, legalább jól lehet irányítani a problémás területekre. Szerintem nagyon gyors hatást azért senki se várjon tőle, ezeknek a termékeknek hónapok kellenek, és SPF nélkül még ronthatunk is a helyzeten. Kell a rendszeresség és a kitartás és érdemes előtte utána fotót készíteni, mert csalóka dolog az emberi emlékezet, néha jobbnak látunk valamit, amit akarunk, hogy használjon és néha nem látjuk a változást, mert nem szimpatikus a termék, a márka, az állag, akármi. Én ennek biztos adnék esélyt bárki helyében, mert hasznos termék és árban sincs elszállva. Ha a Skinsmarton nincs készleten akkor a Deciemtől rendelem és mivel van EU-s raktár így ideér általában egy héten belül mindenféle gond nélkül és nincs vám sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

KockaCukor013

2020. augusztus 9.

Számomra sokkal hatásosabbnak bizonyult, mint az eddig próbált c-vitaminos termékek. Nincs wow hatás használata után egyből, inkább egy csendesen dolgozó kis szérum, aminek a hatása akkor tűnik fel igazán, mikor az ember kihagyná a rutinjából.
C vitamin esetében igazából sose láttam semmiféle pozitív változást, míg ő szépen tette a dolgát. Nem küzdök jelentősebb pigmentfoltokkal, 1x-2x történt, hogy valamiért az elmúlt pattanásaim helye megmaradt, s ezeket a foltokat vele + egy erős aha hámlasztóval sikerült eltűntetni. Hosszú távon fedeztem fel egységesítő hatását is.
Állaga szuper, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, nem hagy réteget, nem szárít, enyhén talán hidratál is, árban rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Schnebli

2020. május 25.

Biztosan újra fogom vásárolni ezt a terméket, mert megfigyelhető, a változás amióta használom. Nagyon heges lett a bőröm aknés pattanásoktól, ezért próbáltam ki. Teszi a dolgát, nekem kicsit lassabban, de megéri várni. Vizes állagú, hamar beszívódik, és jól felkészíti a bőrt a további termékekre. Este és reggel is használom rétegezős rutinban, azonban fényvédő kötelező mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

macooka

2020. május 16.

Mostanra érek az első üvegcsém végére. Kissé vegyes érzéseim voltak, míg eljutottam idáig, most ott tartok, hogy talán újravenném. Összességében jó érzés volt feltenni, szépen becuppantotta a bőröm. Sokáig csak a HA hatását éreztem, aztán nagyon lassan kezdett előjönni az Alpha-Arbutin folthalványító képessége. A TO Azelaic Acid nekem jobban és gyorsabban működik, cserébe ennek a formulája jobban tetszik. Még gondolkozom azon melyiket veszem újra, mert mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai. Összességében viszont úgy érzem, hogy működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

juditjanka

2020. január 20.

Nagyon szép bőrt eredményez néhány nap használat után. Magam is meglepődtem ezen, mert a Krémmánia leges szérumok sajnos nálam semmit nem ért, sőt inkább egy plusz zavaró rétegként funkcionált. Ezt csak estére szoktam felkenni, de csodás a hatása hosszú távon. Szépen halványítja a sebhelyek miatti foltokat, így összességében egységesebb a bőröm tőle. Van, hogy hidratálókrém nélkül teszem fel este, nem szárítja vagy hámlaszta le a bőröm másnapra, hogy csúnya legyen. Nagyooooon jó kis szérum, azon kevesek egyike, ami működik az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Jeazy21

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Folthalványítás céljából céljából vásároltam körülbelül két hete. Kellemes a használata, hidatál is, jól használható más termékekkel együtt - mintha a pigmentfoltokon is segítene már lassan (körülbelül 2-3 hete használom) - bár az is igaz, hogy sokszor reggel és este is felpakolom, nem spórolva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

szzh01

2019. július 3.

Elhasználtam egy teljes üveggel belőle, naponta 1x esténként tettem fel 5-7 cseppet a teljes arcfelületemre.
Abszolút semmilyen változást nem érzékeltem, pedig becsülettel, folyamatosan használtam.
Tudom, hogy a pigmnentfolt halványítás bonyolult, összetett folyamat és nem mindenkinek jön be ugyanaz a hatóanyag, ezzel a vásárláskor is tisztában voltam, de gondoltam, teszek egy próbát. Nem jött be, de nem haragszom rá, ki kellett próbálnom. Egyébként nem irritál, könnyen beilleszthető az esti rutinba.
Szóval csak 2 csillagot kap tőlem, de harag nélkül. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

Szóval csak 2 csillagot kap tőlem, de harag nélkül. :-)

anneshirley

2019. április 12.

Becsülettel elhasználtam belőle egy üvegcsét, de az égvilágon semmit nem halványított a pigmentfoltjaimon. Számomra is kellemetlen, sűrű-ragacsos állaga van, ezért nem egész arcra, csak célzottan az érintett területekre kentem, de hasztalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

rayeri

2019. március 30.

Majdnem egy teljes üveg elhasználása után mondom, hogy semmit nem ér! Számomra kellemetlen, fullasztó zselés az állaga, nem is igazán volt beleilleszthető a rutinomba de kitartóan próbálkoztam vele. Most jött el az idő, hogy kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Seabound

2019. február 6.

Anyukám (70 éves) pigmentfoltos kézfejére rendeltem, mert már nagyon zavarta. Kétszer használja egy nap, reggel és este, illetve hetente egyszer, mikor náluk vagyok a márka 30%-os hámlasztójával "előkezelem" a bőrét. Amikor mondta, egy hét után, hogy szerinte halványabbak, gondoltam, biztos, csak annak akarja látni. Aztán mikor mentem hozzájuk, láttam, hogy wow, tényleg látszik kicsit az eredmény.
Most két hét után ott tartunk, hogy már apukám is észrevette a változást, pedig tudjuk, hogy a férfiak mennyire affinisak ezekre a dolgokra :) (zéró)
Persze még van hova fejlődni, de nagyon úgy tűnik, hogy ez egy működőképes termék. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy anyunak hiába mondtam, hogy egy-két csepp elég, ő vagy fél pipettányit rányom a kezére, így nem lesz elég egy hónapig sem az üvegcse :) de irritációt nem okozott neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.