The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

Az alfa-arbutin csökkenti a foltok, hiperpigmentációk mértékét. A szérum magas, 2%-os koncentrációban tartalmazza ezt a hatóanyagot, továbbá tartalmaz következő generációs hialuronsavat. A termék pH-ja 4,9 körüli, amely ideális, hogy minimalizálja a hatóanyag bomlékonyságát.

Ár: 3690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel

Noja123

2021. december 31.

Az új kedvenc szérumom! Hidratál,nagyon jó érzés felkenni az arcomra. Hosszútávú hatására kíváncsi vagyok, eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

BeataK

2021. november 15.

Nekem nincs bajom az állagával, maximum annyi, hogy mivel sűrű, ezért gyorsabban fogy a többi szérumomnál. Önmagában nem csodaszer, de C vitaminnal, retinollal, hámlasztóval és fényvédővel kombinálva szerintem jó kiegészítő a pigmentfoltok elleni harcban. Szereti a bőröm, problémákat nem okozott és szebb, egységesebb a bőrképem, amióta használom. Lassan eljutok oda, hogy enyhe fedésű fényvédővel is vállalható lesz a fejem és ennek a szérumnak egyértelműen van benne szerepe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Szeos

2021. szeptember 15.

Két üveggel használtam el eddig belőle, a harmadik még bontatlanul vár. Ennek a szérumnak az állaga nálam 10/10, imádom ezt a zselés állagot, a bőröm is nagyon szereti, szépen és könnyen beszívódik, más szérumokkal és krémekkel jól megvan, nem kukacosodik. Kizárólag esti rutinban használtam és nem minnden nap - ennek ellenére tavaly nyáron úgy láttam, kicsit foltosodik az arcom - amint elhagytam ezt a szérumot, ez elmúlt. Nem tudom biztosra mondani, hogy emiatt a szérum miatt volt, hogy kijöttek újabb napfoltok, de az biztos, hogy a fényvédelmet nagyon komolyan kell venni mellette. A történtek miatt a továbbiakban őszi/téli esti rutinban fogom használni, természetesen fényvédő használata mellett. A meglévő sebeket szépen halványította, irritációt nálam soha nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

szanii

2021. július 16.

Pattanás utáni foltjaimra vettem. Nagyon jó állagú, jó ára van. Minden második reggel használom niával, és fényvédővel zárom. Biztos, hogy ujravevos. Hatása meg hosszú idot vesz igénybe, de kitartó vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

rtteszvesz

2021. július 13.

HA tartalma miatt jól hidratált, a foltokon nem sokat változtatott, nem újravevős nekem. Keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

Kriszti42

2021. június 22.

Már a második üveg felénél járok, reggel és este használok 3-4 cseppet. A szeplőim sokat halványodtak, bár ez betudható annak is, hogy elkezdtem minőségi fényvédőt használni.
Az állagát nagyon szeretem, jó érzés felkenni, illata nincs és nagyon hamar beszívódik, smink alatt sem marad fényes, sőt teltnek tűnik az arcom használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

violetti

2021. június 10.

1 hete használom reggel és este és egyszerűen csodálatos. Pigmentfoltokra vettem leginkább és azokon már tényleg halványított, teljesen meg vagyok lepve, hogy ilyen rövid idő alatt már ennyit haladtam. Látom a fényt meg magamat az alagút végén színezett fényvédőben alapozó nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

AnnaLuca

2021. május 25.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot. :)
Egy olyan 3 hónapja használom már napi rendszerességgel a reggeli rutinom részeként, de ezelőtt az időszak előtt is próbálkoztam vele először még tavaly, 2020-ban. Igaz, más termékeket is használok a foltjaimra, de számomra látható változást hozott egyedül ez a szérum is, mivel ezt állandóan, szorgalmasan használom, nemcsak alkalmanként. Az állaga sűrű, de nem zavaró nekem, könnyen beszívódik és a többi rutinomban található termékkel is jól kijön. Elégedett vagyok vele és tovább fogom még használni. Segített még a hidratálásban és az egységesebb arcbőrt illetően is, de ezek inkább csak plusz előnyei.
Gazdaságos a kiszerelése, egy üveg sok ideig elég, nemrégen bontottam fel a második adagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot. :)

Mia0602

2021. május 4.

Elhasználtam egy üveggel, de engem nem győzött meg. Sűrű állagú szérum, 4-5 cseppet használtam a pigmentfoltjaimra reggel, és alkalmanként este is. Semmi változást, még halványodást sem tapasztaltaltam. Használata kellemes, ami a hialurontartalmának köszönhető. Részemről ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Petalodirosa

2021. április 15.

Egyik kedvencem! Elsősorban a pigmentfoltok halványítására vettem, sajnos 2 hónap után nem látok változást, lehet több idő kell, mert én nem használom minden nap kétszer, reggel és este. De ettől függetlenül szeretem, szép bőrképet ad, nem pereg, meg fogom tartani a rutinban, mert bármi másra bevált :) TO Arbutin+ TO Niacinamide + TO Matrixyl nagyon jó kombó együtt! Ez a három tuti marad a rutinban. Nekem nincs pattanásom, száraz, pigmentfoltos, kezdődő rozaceás bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 15.

Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.