KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3690 Ft

Az alfa-arbutin csökkenti a foltok, hiperpigmentációk mértékét. A szérum magas, 2%-os koncentrációban tartalmazza ezt a hatóanyagot, továbbá tartalmaz következő generációs hialuronsavat. A termék pH-ja 4,9 körüli, amely ideális, hogy minimalizálja a hatóanyag bomlékonyságát.

Ár: 3690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

clara12

2018. június 3.

Első pár alkalommal nem volt szimpatikus ez a szérum, mivel (sok más TO termékhez hasonlóan) textúrabeli problémák voltak vele: ragadt, csomósodott. Sikerült kitapasztalnom, hogy ebből sokkal kevesebb kell, mint más szérumokból, általában fél pipettát használok, ebből 1-2 csepp elég. A foltok halványításában segített, egyáltalán nem irritált, de ezen kívül nem volt más bőrjavító hatása. Mivel én többre vágyom, nem veszem újra, de fiataloknak, akik folthalványító termékre vágynak olcsón tökéletes lehet.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

born86

2018. május 29.

2 hónapja használom .
Cél: pattanásból visszamaradt barna foltok halványítása.
Hatás: Semmi.....
Az állaga géles,hamar beszívódik ha netán túl sok kerül az arca olyan mintha habzani akarna,de aztán hamar beszívódik
Elhasználom mert ártani nem árt,de nekem használni se használ sajnos.
3 csillagot adok neki de csak azért mert a mások szérummal szemben ez nem szárítja ki a bőröm,és az illata se bántó.

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

2 hónapja használom .
Cél: pattanásból visszamaradt barna foltok halványítása.
Hatás: Semmi.....
Elhasználom mert ártani nem árt,de nekem használni se használ sajnos.

devababa

2018. május 1.

Napi ketszer hasznalom, mint ahogyan ok ajanlottak. Reggel fenyvedovel este pedig egy masik pigmentfolt elleni kremmel. Szep lassan mukodik. Elegedett vagyok vele es ujra fogom venni. Arban picit draga, de mennyisegre sok, hiszen nagyon keveset kell belole hasznalni. Egy uvegcsevel eleg legelabb 3-4 honapig. Viz alapu, tehat nem zsirosit es nem csip. Megeri.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

mllelondres

2018. április 4.

Érdekes, hogy az Ordinary termékek közül némelyik semmit nem ér a bőrömnek, némelyik pedig csodaszer. Na ez az utóbbi. Eredetileg azért vettem, mert a pattanások után sok folt maradt az arcomon és már annyira felhalmozódtak, hogy egy BB-krém vagy egy nem túl erős fedésű alapozó nem tünteti el. De amikor elkezdtem használni, azt vettem észre hogy a bőröm már heti 2 használattól olyan, mint a babapopsi. Azt hittem, ez a hialuronsav miatt van, de a TO HA+B5 nem csinál ilyet. Idővel a foltok is halványodnak, szóval biztosan újraveszem, szuper szérum!

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

agen

2018. március 31.

Lassan ott tartok, hogy hetente rendelek egy The Ordinary terméket, nekem nagyon bejöttek. Szeretem az állagát, az egyszerűségét, jó érzés, hogy semmi fölösleges plusz nem kerül az arcomra. Pigmentfoltok elleni harcban segít most nekem, egyéb társaival együtt. Ezt konkrétan még csak egy hete használom rétegezős rutin részeként, szóval eredményekről még korai lenne beszélni, de csak ajánalni tudok őket! Pár hónap múlva lesz update :)

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

nussera

2018. február 23.

A harmadik üvegcsémet kezdem a napokban, nagyon a szívemhez nőtt! Azért kezdtem el használni, mert a nagyon fehér bőrömön hihetetlen lassan múlnak el a pattanások után maradó sötétebb foltok. Nem hegek, mert azt már megtanultam, hogy nyomkodni nem szabad, hanem szimplán foltok. Volt, hogy hónapokig ott vendégeskedtek, és én nem szívesen látom őket. A hámlasztás valamiért ezen nem sokat segített, ezért megrendeltem ezt a kis szert. Szuperül felgyorsítja ezt a folyamatot, de azért persze még így is hetek telnek el, mire eltűnik egy folt. Ezzel már együtt tudok élni, csodát azért mégse várhatok semmitől. :)

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

timilla

2018. január 29.

Évek óta küzdöm pigmentfoltokkal, amik az 50-es faktorszámú napvédelem ellenére is hajlamosak kicsit megerősödni nyáron. Így aztán a halványítási módszerek is állandóan terítéken vannak az arcápolásomban. Eddig aha, niacinamid, retinoidok és c-vitamin voltak a fő fegyvereim, de most végre sikerült lecsapnom a deciem kis csodájára is. És azóta sem térek magamhoz a hatásosságától! 1 hete használom, ráadásul csak reggel, és sokkal egyenletesebb a bőröm a színe. Az államon 4 hónapja van egy csúnyán elvakart pattanás helye, amire az utóbbi három napban már nem kellett külön korrektor. Komolyan, ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el. Azt tudtam, hogy az arbutin hidrokinonná bomlik le a bőrben, ami az egyik leghatásosabb fehérítő, csak arbutin formában kíméletesebb, de így is meg vagyok döbbenve, hogy milyen turbótermék. Az már csak hab a tortán, hogy még szépen hidratálja is a bőrömet, bármiféle irritáció nélkül. Imádom! Ja, és rétegzős rutinban én minden gond nélkül tudok rá sminkelni is.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

Asuke

2017. november 12.

Könnyed géles állagú krém, mely szintén nem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívódik. Már napi egy használat mellett is látható a folthalványító hatása. Azért is szeretem annyira használni, mert akár önmagában is megállja a helyét arcápolásban. Utazáskor általában csak ezt viszem magammal és tökéletesen elég.

Asuke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

aylobi

2017. augusztus 1.

Folthalványitás miatt vettem.Használtam előtte aha-t, c vitamint, niaciamidet és amit ezek a szérumok már nem tudtak segíteni ez a termék már első használat után még világosított a pigmentfoltokon. Ezenkívűl még nagyon jól hidratál is főleg ha előtte használok több réteg tonikot vagy eszenciát. 2-4 cseppet szoktam használni, beletapicskolom az arcomba és várni kell egy kicsitt amíg beszívodik aztán jöhet a többi. Sajnos a sminkkel amit használok nem kompatibilis. A makacs foltokra hasznos termék, azért nem tünteti de segít rajta.

aylobi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

lzsoficim

2017. június 10.

Nagy örömmel kezdtem el használni több termékkel együtt, de egy idő után a bőröm borzasztó állapotba került. Rettenetesen piros lett, darabokban hámlott és tele voltam pici piros gyulladásokkal. Na akkor minden új termék használatát abbahagytam, s rendbe jött a bőröm. Ez volt az első,amit a szépen helyrejött bőrömön tesztelni akartam, vajon ez volt-e a ludas az akkor próbált új termékek közül. Egy használat este, de már másnapra újra előjöttek a pici piros gyulladások, pirosas foltok. Sajnos nekem így bebizonyosodott, nem nekem való. Egyébként kellemes az állaga, jó a kenhetősége, de valamitől borzasztóan nem tolerálja a bőröm.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.