The Ordinary

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4690 Ft

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó bőrvilágosító szérum.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3600 , Eladó: t.greti
Állapot: párszor próbált, a jelölésig van a tartalma, Helyszín: Nagycenk, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
kastlimeister

2020. február 26.

Könnyen szívódik, 3 hónapja használom és már majdnem teljese eltűntek a foltjaim. Persze nem csak a C vitaminnak köszönhetően, de sokat segített benne. Kedvező árú. Egyedül az nem tetszik, hogy hűtőben tárolós. Így a heti adagot külön kis üvegben tartom a fürdőben, a többit a hűtőben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Jotunderkeresztanyu

2020. február 19.

Elhasználtam egy üveggel. Pozitív változást nem tapasztaltam sajnos. Viszont nagyon zsírosította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

katarzis24

2020. január 26.

Nagyon szeretem! Minden reggel a hidratalo krememmel egyutt viszem fol a boromre. Szerencsere nincs sok borhibam, de ami volt az is halvanyodott. Nem tudom megmondani, hogy vilagosodott-e a borom tole, mert alapbol nagyon feher a borom, de az tuti, hogy ujraveszem. Az elso C-vinaminos szerumom, es imadom! Nagyon keves kell belole, es nagyon lassan fogy. Nagyon gazdasagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

wasp

2019. november 4.

Kísérleteztem más C vitaminos szérumokkal is, eddig ez vált be a legjobban. Nekem nem tűnt fel, hogy világosítaná a bőröm, mondjuk valószínűleg azért, mert alapjáraton nagyon fehér.. Nem ragad, nem mar, nem csíp, hialuronsavas szérummal szoktam kombinálni nappalra, nagyon szereti a bőröm. Újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

RitaL

2019. október 26.

Én is pattanás utáni hegek eltüntetése céljából vettem, és szerintem viszont csodaszer. Már az első éjszaka sokkal halványabbá tette őket, mint bármi más, amit addig próbáltam, pedig higgyétek el, hogy kínlódtam jó pár dologgal előtte. Amúgy is nagyon szép egyenletessé teszi a bőrt és hátránya egyáltalán nincs, szóval nálam biztosan marad a repertoárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

duchess_g

2019. augusztus 12.

Első C-vitamin szérumom, érzékeny a bőröm, ezért választottam ezt az alacsony hatóanyagtartalmú változatot. Este használom, főleg megelőzés céllal. Könnyű felkenni, tetszik, hogy nem teljesen folyós, így nem kell kapkodni, mielőtt lefolyna az arcomról, gyorsan beszívódik és egy egészen minimális kis csípéstől eltekintve egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Ami nem tetszik benne az az illata/szaga és hogy felkenés után kissé ragacsos bevonatot képez az arcon, ettől a kettőtől olyan érzésem van, mintha cukros vízzel kenegetném magam. Ha után felkenem a hidratáló krémet, ez már nem olyan zavaró. A hatása nem látványos, de összességében talán javítja a bőrképet. A hosszú távú anti-aging hatásról nem tudok nyilatkozni, a pattanásokon mintha segítene kicsit, viszont a hegek, foltok halványítását nem tapasztaltam látványosan. Sajnos talán mitesszereket viszont okoz, összességében nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

orsi0818

2019. július 13.

Az első C vitaminos termékem amit elsősorban a pattanások után maradt hegek halványítására szántam. Valamennyit használt de nm csodaszer. A reggeli rutinomban jól megfér. Az adagolással vigyázni kell ha sokat viszek fel nehezen szívódik be. Szerintem első szérumnak nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

ssyakaky

2019. július 10.

második üvegcse felénél járok már, egészen szeretem. ő az első kifejezetten c-vitamin szérumom (korábban használtan c-vitamin tartalmú termékeket), nem mertem nagy hatóanyag tartalmúval kezdeni az enyhe roseaceam miatt. hamar felszívódik, nem érzem olajosnak, kicsit tényleg ragacsos marad, de más kencék követik még, igy ez nem zavar. furcsa mód az illatát is szeretem. általában reggel használom, de alkalmanként este is, amikor egy kicsit rosszabb állapotban van a bőröm. sokat javít az összképen, az aPAD-dal kiegeszitve pedig a foltokat is szépen halványítja, lassan, de biztosan. egy másik termék eléggé kibabrált velem mindenféle csunya pattik formájában, azokat is jól helyrerántotta. lehet kíváncsiságból kiprobálok még mást is, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

plinka

2019. március 29.

Jó ez. Meg vagyok vele elégedve. Ragyogó, élettel telibb bőrt eredményez. Zsírosodásra hajlamos bőrre is jó, nappali C-vitamin szérum. Akinek pigmentációra hajlamos bőre van, érdemes már kora tavasszal elkezdeni a "brightening" kezelést. Reggelente az Yves Rocher Sérum Végétal Lotion fölé szoktam kenni, utána pedig innisfree mild fényvédővel zárok. A T-zónámra innisfree no sebum fényvédőt is szoktam használni, ha nagyon fénylik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

vebu

2019. január 23.

Igazából nem is tudom, hány csillagot adjak ennek a cuccnak, mert ez az első C-vitamin szérumom, és nem nagyon tudom mivel összehasonlítani. Ami biztos pro:
- Gyorsan beszívódik
- Nem zsírosít
- Tényleg kicsit ragyogóbbá teszi a bőrömet reggelente...

DE:
- tényleg csak kicsit látom a hatását
- a pattanás/egyéb folt halványításban meg egyáltalán nem.

Amúgy elsősorban a bőröregedés ellen/megelőzéseként vettem, ezt a hatását meg nyilván nem tudom most letesztelni.
MIndenesetre lassan fogyogat, már meg is érkezett az utánpótlása, a Mad Hippie C-vitamin széruma, majd azzal összevetem, és hátha úgy hasznosabb értékelést is tudok írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

- Gyorsan beszívódik
- Nem zsírosít
- Tényleg kicsit ragyogóbbá teszi a bőrömet reggelente...

DE:
- tényleg csak kicsit látom a hatását
- a pattanás/egyéb folt halványításban meg egyáltalán nem.

Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.