The Ordinary

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4890 Ft

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó bőrvilágosító szérum.

Ár: 4890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kepszakadas

2021. január 7.

Erős purging fázissal kezdett, aztán pedig nem történt semmi. És azóta sem. Öt hónapja használom napi szinten (esküszöm), és még csak a felénél tartok, pedig amúgy nem szeretem. Direkt nem akartam nagyon erős C-vitaminnal kezdeni, de azért lehettem volna bevállalósabb, mert nekem ez nem dobott semmit. Nemrég sokat romlott a bőröm minősége, de még most sem érzem azt, hogy bármilyen segítségemre lenne :( Jó nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Kbn90

2020. december 29.

Nehezen múló pattanás utáni foltokkal küzdök. A formulát bírom, ugyan tényleg kicsit ha sok, maszkos hatású és fényes is tud lenni, de nem feltétlen zavar, elfedem mással :) a foltokon egyébként segít, el nem tűntek egyelőre, pedig reggel-este kenem, de segített rajtuk, illetve ragyogóbb a bőröm. Lehet legközelebb mást fogok kipróbálni, mindenképpen vizes alapút, de nem vetem el az újravásárlást sem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Zsu92

2020. december 27.

Se nem rontott se nem javított a bőrömön, szerintem nem igazán éri meg ez ennyi pénzért. Ha már c vitamin, akkor c glow.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Lencseee

2020. december 20.

Olajos formula, nem kell belole sok, inkabb estere hasznalzam az allaga miatt. Es...nem csinal semmit. Eszre sem vettem, hogy uj termek kerult a rutinba, nem rontott az arcborom allapotan, de az egegyadtavilagon semmi pozitiv hatasat nem vettem eszre. Hosszabb tavon meg biztos nem.probalkozok vele, mert vannak ennel jobbak, amiket mar kiprobaltam. Biztos van valahol valami theordinary guide, ami leirja, mikkel egyutt hasznalva lesz effektivebb, de en erre nem vettem a faradtsagot, hogy utananezzek. A hylamide c vizaminos szerumja hasonlo allagu, kozel dupla aron, de legalabb hat...letezesenek en nem latom erzelmet, pedig Brandon biztos nem hiaba alkotta meg es hozta forgalomba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Jikatumo

2020. december 10.

Nagyon próbálom, de nem tudom megszeretni. Kerestem egy könnyedebb c vitamin formulát de ez sem az sajnos. Fényes ragacsos réteg marad, fényvédőt kenve rá morzsolódik. És egész nap úgy érzem egy maszk van a fejemen úgy húzódik az egész, plusz még olyan csiklndozós érzés is felkenés után. Nem irritál, nem pirosodok csak úgy érzem hogy bizserget egy ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

tszentiv

2020. november 9.

En rettenetesen kipattogtam tole. Màr sok C vitaminos terméket hasznàltam de nekem ez nagyon nem vàlt be. Eléggé érzékeny a borom, azt hozzà kell tenni, de semelyik C vitaminos terméktol nem jottek ki pattanàsok csak ettol. Sajnos nekem ez nem ajànlos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Miliana

2020. szeptember 19.

Tisztességgel csöpögtetem magamra majdnem minden reggel (abból a megfontolásból, hogy a fölé kerülő fényvédő hatását erősíti). Egy ideje pigmentfoltokkal küzdök (hiába tolom 50 faktorral, öregszem, és jönnek a rohadékok, de így egyik pillanatról a másikra megjelenik valami, teljes frászban vagyok már, hogy egyszer csak ellepnek...), erre vettem, aztán utóbb olvastam, hogy ettől a formulától nem kell csodákat várni - cserébe nem is irritál. Elhasználom, sok már nincs benne, beilleszthető a rutinomba is, de egyébként nem a kedvencem. Igazából van egy ötletem, hogy mit vegyek helyette legközelebb, de elég lutri ez a C vitaminos sztori, mert pl az összes többi TO C-s terméknél is megosztóak a vélemények - nekem pl. ez előtt a TO VITAMIN C SUSPENSION 23% + HA SPHERES 2% volt, meg, hát az egyébként szerintem jobban összekapta az amúgy hullaszínű fejemet, de egyébiránt meg az istennek nem szívódott be, nem viccelek, kentem vizes bőrre mert azt olvastam, kentem szárazra, kentem keveset, kentem sokat, hát egy csillogó trutyak volt a fejem, ezért csak akkor használtam, ha ráértem egy hétvégén reggeltől, és nem mentem sehova legalább órákig (és mikor végül elindultam, előtte lemostam, mert mozdulatlanul ott volt a bőröm felszínén az egész - nyilván szívódott be belőle mert látni láttam változást, de ennyit nem ért). Na szóval például nekem az sem opció. Ettől még ezekre a nyomorúságos foltokra szeretnék valamit, de aztán lehet egy klinika és lézer lesz belőle, ha megunom a szenvedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Ingi

2020. szeptember 12.

Már használom jó pár hete (reggelente, arcmosás után, krém előtt), de nem szerettem meg. Nagyon fénylik tőle a bőröm és ragacsos lesz. Igazából azt se látom, hogy bármilyen hatása lenne...(pigmentfoltjaim mondjuk pont nincsenek), igaz, rontani se rontott rajta. Csak azért kenem, mert nem akarom kidobni.

Eredetileg a férjemnek vettem, de mint várható volt, nem tudom rávenni az arcápolási rutinra, pedig előtte beleegyezett (direkt rákérdeztem mielőtt megrendeltem 1-2 cuccot -_- ) Nincs türelme az ilyesmihez. Örülhetek, ha az arcát megmossa... Off, de van olyan, aki ezzel sikeresebben járt? Tippeket vennék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

kiskrisztinazs

2020. augusztus 13.

Sajnos nekem sem jött be nagyon olajos állagú és nehezen szívódik be hiába használtam este vagy reggel mindig ragacsos maradt a bőröm utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Bocse

2020. augusztus 12.

Nem lett a kedvencem. Reggelre kerestem valami könnyed c-vitamint. Nem rossz, de nincs olyan látványos hatása mint a 23%-os szilikonmentes szuszpenzoónak. Még csak 4 hete használom, ez változhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.