KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4690 Ft

Stabil C-vitamin derivátumot tartalmazó bőrvilágosító szérum.

Ár: 4690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

katt

2018. július 15.

Az állaga könnyen beszívódó, szeretem nappalra használni, viszont csodákat nem tett a bőrömmel. Más nappali C-t fogok kipróbálni legközelebb.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

harmonia93

2018. július 12.

Update: Egészen fantasztikus, milyen szépen helyrejött az arcom! Tökéletes már soha nem lesz, de a vörös hegek szinte teljesen elmúltak, már nem is használok napi szinten alapozót. Most vettem a harmadik adagot, de még van pár napra való az előzőben. Csak ajánlani tudom!

2017 nyarán borzalmas gyulladások kezdtek felsorakozni az orcáimon és az állam vonalán. Fájdalmasak és látványosak voltak, csak a decemberben megkezdett Roaccutan kúra segített rajtuk. Addigra már tele volt az arcom vörös hegekkel, hiába kezdtek gyógyulni a gyulladások, ugyanolyan rettenetesen néztem ki. És akkoriban vettem ezt a szérumot is. Most rendeltem a második adagot, jó sokáig elég volt egy üveg. :) Tudtam, hogy nem lehet egyik napról a másikra eltűntetni a hegeimet, de az elmúlt kb. három hónap folyamatos használat során nagyon elégedett vagyok a termékkel. Egyértelműen felgyorsította a hegek halványodását. Reggel és este is használom. Eleinte tényleg ragacsos, de nem kell belőle sok, és pár pillanat alatt teljesen felszívódik. Csillagos ötös!

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Nizza

2018. július 9.

Érdekes szérum, fényes és picit ragadós réteget hagy maga után, ami egy idő után beszívódik. Az Ascorbic Acid + Alpha Arbutinos szérumot cseréltem le erre, és jól tettem, mert nem bántja a bőrömet.

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

qjudit

2018. június 27.

Én a C-vitamin öregedesgátló hatása miatt próbáltam ki, és nekem bevált. A bőrvilágosító hatás nem valami átütő, de nekem a bőrképem 2 hónap használat után látványosan javult, a kritikus homloki ráncom sokkal kevésbé mély, mint előtte. Reggelente használom, micellás lemosó után, hidratáló előtt. Újravevős :)

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Emesecsuha

2018. március 13.

Nagyon szerettem volna, hogy működjön és valamit kezdjek a foltjaimmal, de sajnos pár használat után pici pöttyök jöttek ki rajtam:(( Lehet az én túlérzékeny bőröm tényleg ennyire nem bír semmit a hámlasztón kívül.
De nagyon kis puha volt utána a bőröm. Nagy kár a pöttyök miatt.

Emesecsuha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

De nagyon kis puha volt utána a bőröm. Nagy kár a pöttyök miatt.

TimyeK

2018. február 20.

Elég ragacsos, nagyon viszkózus kis szérum, reggelente használom. Kissé kifényesíti a bőröm, de hidratálok és sminkelek rá. Amióta használom azóta élettel teltebb az arcom, a bőröm nyugodtabb, nem gyullad annyira és a foltjaim is halványodtak. Nagyon tetszik a hatása, ha lesz rá keret, biztosan próbálkozok majd nagyobb koncentrációjú magasabb kategóriájú C vitamin szérumokkal is.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

raczova

2017. november 5.

Amíg várom az új Tindigo szérumot, ezzel próbálkoztam. Persze teljesen más kategória, de azért ez is halványít a foltokon, érezni a c- vitamin áldásos hatását, szereti a bőröm. Elég durván ragacsos de úgyis kenek főlé még pár réteget, szóval nem gond rá sminkelni.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

kneva

2017. október 9.

Most fogyott el az üvegcse. Reggel - este használtam minden nap, és így 6 hétre volt elegendő.
Nagyon kellemes a használata, nem csíp, beszívódik, nekem tetszett h ez egy vizes oldat. Stabil és nem sárgul meg. Viszont a hatása sem éri el a csípős, C-vitaminos kencékét. Nem mondanám, hogy túl sokat halványított a pigmentfoltjaimon.
Előtte a 23% Vitamin C Suspension-t használtam, ami rendkívül csípett és a sűrű, viszkózus, nehezen beszívódó állaga miatt nem tudtam nappalra használni. Viszont az szebb bőrképet adott másnaponkénti használattal, mint ez a 12%-os napi 2-szeri alkalmazással.
Valóban nem tudom eldönteni, melyiket is rendeljem újra.
Ez az Ascorbyl Glucosid oldat felkenés után hamar beszívódott, viszont hagyott egy kissé fényes, ám rendkívül ragadós, tapadós réteget a bőrömön, úgy gondolom, hogy a glükozid miatt. Erre kentem általában száradás után a világoskék PC szérumát, és miután az is beszívódott, nem volt már több réteg, ami zavaró lett volna.
Most azt gondolom, hogy vagy ezt kellene reggelre és a másik, 23% C-Vitamin Suspenziót pedig estére, vagy megrendelem ezúttal a Hylamide C-vitamin szérumát és teszek egy próbát azzal.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Valóban nem tudom eldönteni, melyiket is rendeljem újra.

svekits

2017. július 6.

Még azelőtt rendeltem meg, hogy itthon is felkapott lett, illetve mielőtt itthon is lehetett kapni. Ugye ez az ascorbyl-glükozid az aszkorbinsavnak egy stabilabb származéka, így 12% nem azt jelenti, hogy 12% C-vitamin van benne, ez fog majd átalakulni a bőrben, szóval ennek a töredékével számoljunk. Na most én az ilyen 10+%-os C-vitaminos izékhez vagyok szokva, így nekem ez annyira sokat nem produkált. Nem rossz, egyébként, csak sokkal enyhébb, és lassabb a hatása, mint amihez szokva vagyok.
Hűtőben tartottam, bár nem írja, hogy kellene, tényleg sokáig jó, nem sárgul be 2-3 hét után, mint a sima c-vitaminos szérumok, amiket eddig használtam. Kicsit géles-nyákos, átlátszó/enyhén opálos folyadékról van szó, pipettás kiszerelés,a csomagolás szuper, könnyen beszívódik, enyhe fura réteget hagy a bőrön.
Aki nem akar sokat költeni C-vitaminos szérumra, vagy a nagyon töményektől kipattog, akkor próbálja meg ezt esetleg.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.