The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
TO Azelaic Acid Suspension 10%
Ár: 3800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kovacsanett43

2021. június 17.

Egy csoda. Hajlamos vagyok pattanásokra, mitesszerekre, tág pórusokra, minden szörnyűségre. 😂 A rutinomban hámlasztó, niacinamid, retinal, hialuron és hidratáló található, ezekkel csodás lett a bőröm, és akkor jött ez, ami megmutatta, hogy még annál is lehet szebb. Ha csak egy dolgot használhatnék, nem tudnám eldönteni, hogy a retinal vagy ez lenne az. Bámulatos. Mióta ezt is beépítettem a rutinomba, egy pattanás sem jött ki (3 hónapja használom), pedig a többi cucc is elég jól kezelte a problémát, de a menstruációkor azért előjött 1-2. Ezzel SEMMI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Afkoo

2021. június 16.

Már egy pár hónapja próbálkozom vele, nekem nem igazán jött be. A pattanás utáni foltokon valamennyire segít, de úgy vettem észre emellett a termék pattanásokat is okoz nálam. Inkább csak a foltokra kenem célzottan, ugyanis a meglévő pattanás helyzetén csak ront. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Ada9921

2021. június 14.

Alaprutin után az első plusz dolog amit használni kezdtem, és hát imádom. Nagyon jó, könnyed állagú ami gyorsan beszívódik. Minden este használom vékony rétegben és már 2 hét használat után mintha minimálisan halványabbak lennének a foltjaim. Illetve kevesebb pattanás jött ki. IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

juli007

2021. május 30.

Csak pár napja használnom, de már látom az eredményt. Az államon volt több régi pattanások után maradt bőr alatti pukli, és ezeket máris sikerült szinte eltüntetnie. Egyébként pattanások megelőzésére vettem. Nem vagyok túl pattanásos, de ciklustól függően néha kijön 1-2. Remélem, ezeknek a megelőzésére is hasonlóan hatásos lesz, addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

lillad2000

2021. május 30.

számomra placebo. pattanásaimon nem segít semmit, foltokon sem. inkább csak a magam megnyugtatására használom, hogy na hátha történni fog valami. nem-nem történik, de ettől függetlenül szorgosan használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 30.

Petalodirosa

2021. május 26.

Elégedett vagyok a termékkel, biztosan újra fogom venni. Nehezen barátkozott meg vele először az arcom, hozzá kellett szoktatni. Nekem nincsenek pattanásaim, bőrkép javítására, a pirosodásra és pigmentfoltokra vettem, tetszik az eredmény. Úgy sikerült megszokni, hogy vizes arcbőrre vékonyan felteszem a hidratáló krémet (Cerave Cream az én esetemben) majd felteszem ezt a terméket és újból vékony rétegben a hidratáló krémet. Igaz, hogy sűrű ez a krém, mattít és nehéz eloszlatni, de ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

smgyzsuska

2021. május 25.

Az elején pattanások kezelésére vettem meg, az akneroxid viszont nekem erre a célra hatékonyabb.
Jelenleg a pattanások utáni foltok halványítására használom, plusz itt-ott egyenetlen bőrfelszínre, nem kenem rá telibe az arcomra, így nekem nagyon bevált, szemmel látható az eredmény.
A második tubussal használom jelenleg, jó pár hónapig kitart.
Én kizárólag az esti rutin részeként tudom használni, nappalra ha csak nem fogok aznap sminkelni az előttem hozzászólóval ellentétben. Összeáll, csomós, kukacos lesz, ahogy korrektort alapozót próbálok meg felvinni rá, nappali használatra azelain nekem csak a geek&gourgeous apadja vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

A második tubussal használom jelenleg, jó pár hónapig kitart.

Guerlain Fangirl

2021. május 18.

Évek óta stabil eleme a rutinomnak, hatásos, kellemes formula. Leginkább "primernek" használom magas fényvédő faktorú BB-krém alá (Lioele) - azzal is tökéletesen kompatibilis, szépen engedi simulni, nem kukacosodnak össze és később fénylik át, ha ez a krém van alatta. Én a komedogén hatását magamon nem észleltem, pedig hajlamos a bőröm a túlzott fattyútermelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 18.

annacska99

2021. május 13.

Kb 3 naponta használom a T vonalban, mivel itt jelemmező nekem a pattanások megjelenése. Kb másfél hónapja használom, szerintem kezd hatni, főleg a pirosságok halványulásában érzem a javulást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Dominika03

2021. május 13.

Jelentősen csökkentek a pattanásaim mióta használom (3 hete) és amit a pattanások maguk után hagytak pirosság azt is lehúzta. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.