The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
HevesPetra

2020. január 20.

Hatalmas pattanásaim lettek tőle is, mint a TO niacinamidos krémtől. Ez a két próbálkozás elég volt a TO-ból. Igazából már a sűrű krémszerű állaga is furcsa volt, de nem is segített. Hetente nagyon vékonyan kenegetve elhasználtam, de eszembe se jut többet kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Koosg19

2020. január 8.

Szerintem az azelainsav egy igazi csodaszer a pattanásokra! Felváltva szoktam használni a Skinoren nevű krémmel a bőröm állapotától függően és egyszerűen IMÁDOM! Egy hét alatt elmulasztja az aknékat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Sztellus

2020. január 1.

Nyáron történt valami az eddig makulátlan arcbőrömmel, mert egyre több pattanásom jelent meg, pedig semmit nem változtattam az addigi rutinomon, nem vettem új termékeket, nem volt betegségem, a vérképem tökéletes volt. Először a tejsavas hámlasztót kezdtem el használni, az is segített, de utána vélemények olvasgatása közben megakadt a szemem ezen. De ez egy csodaszer kb. 1 hónapja használom minden este. Arctisztítás után vichy mineral 89 hyaluron szérumot viszek fel, szemkörnyék ápoló majd az arcom többi részére ezt, 2 naponta használom a tejsavas hámlasztót akkor az az első lépés az arctisztítás után. Eddig tökéletesen bevált, tetszik, hogy mattra szárad és nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy nedves vagy ragacsos érzetet maga után. Ami kicsit negatívum, hogy nagyon gyorsan fogy a 30 ml-es kiszerelés, lehetne nagyobb a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

BalaB

2019. november 24.

Nagyon bejött, szinte az összes apró heg eltűnt a homlokomról kb. másfél hét leforgása alatt!
+ a begyulladt szőrtüszőket is hamar eltünteti az arcomról, amiért talán még hálásabb vagyok. :)) (25F)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

DuendePadme

2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Annyi jó hatása van az azelaic acidnak, annyira szerettem volna szeretni, de azon kívül, hogy szétszárította a bőröm, semmilyen hatása nem volt.
Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Bőrtípus: hidegben dehidratációra hajlamos melegben kombinált, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Nekem sajnos nem vált be.

bxri

2019. szeptember 8.

Kérdés nélkül a kedvenc termékem a TO-tól. :) A homlokomon lévő kiütés szerű pattanásokat iszonyatosan szépen eltüntette, a pattanások uátni piros foltokat is szépen fakítja. Reggel és este is használom. Egyetlen problémám vele, hogy lehetne belőle nagyobb kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

RMonah22

2019. szeptember 3.

Nagyon jó termék. Hormonális okok miatt gyakran jelennek meg a homlokomon és az államon gyulladt pattanások. Esténként szoktam felvinni a terméket a problémás területre és reggelre a legnagyobb részét szinte teljesen eltüntetni. Sok krémet próbáltam már ki korábban, de egyik sem fejtett ki ilyen látványos hatást. Ha érzem, hogy egy új pattanás kezd megjelenni és felviszem a krémet akkor szépen vissza tudja fordítani. Most fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

dorottya96

2019. augusztus 28.

Eddig tetszik. 1 hete használom még csak, pont a havi legproblémásabb bőr időszakon vagyok túl vele és azt kell, hogy mondjam bőven elviselhetőbbé tette. Annyira, hogy ma reggel teljesen smink nélkül tettem ki a lábamat a 4 fal közül. Javított a bőrtónusomon. Most a niacinamiddel használom, a kettő nagyszerűen működik-felváltva reggel/este. Bízom benne, hogy a későbbiekben még jobban fog szuperálni-addig is megelőlegezem neki az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Szepen mattitja a borom, es neki koszonhetoen a borhibam is sokkal kevesebb, azonban inkabb ejszakara hasznalom, mert nem feltetlen szeretik egymast a nappali kremeimmel. Ha nem sminkelek vagy nem hasznalok fenyvedot akkor siman felteszem onmagaban egy atlatszo puderrel es majdnem egesz nap matt marad az arcom. Talan valamennyire halvanyitotta a pigmentfoltjaijm, bar sosem voltak sulyosak. Nekem inkabb abban segitett rengeteget, hogy ne legyek pattanasos, tok mindegy, hogy a ciklusom melyik napja van eppen. Sajnos a szaraz reszeken rendesen csipkedi az arcom, meg orak mulva is, de ez olyan problema, amit nem feltetlen produkal minden egyes hasznalat soran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Yavanna

2019. augusztus 22.

Nem annyira hatásos, mint a Skinoren, de legalább ezután nagyjából matt marad a bőröm. Szerintem mindkettőből fogok otthon tartani, és a bőröm állapotától függően fogom az egyiket vagy a másikat használni.
Sajnos ha kicsit többet kenek fel belőle, akkor kukacosodik, ráadásul elég gyorsan fog, de egyelőre nem sikerült jobb azelainsavas terméket találni, így kitartok mellette. Egyébként az én bőrömet egyáltalán nem szárítja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.