The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

HHH97

2020. július 15.

Nagyon szeretem, látványosan egységesíti a bőrképet, segít a patik kordában tartásában. A mitesszerek ellen nem sokat használt, de ennek ellenére is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

macooka

2020. július 11.

2020.04.07.: Nagyon meglepődtem azon, hogy ez a termék mennyire szuper. Nem mondanám, hogy túl sokat használtam, kb. 1,5 hónap alatt napi egy használat mellet már most elég sokat világosított a pigmentfoltjaimon és pattanás utáni foltjaimon, ahol használtam ott pedig a pattanásaim is csökkentek. Néha kicsit csipked, mikor felkenem, a krém pedig maga eléggé szilikonos. Nappal pont ezért nem szeretem használni, mert hajlamos picit morzsolódni, de annyira nem vészes, estére tökéletes.
Az ára is nagyon szuper, abszolút megéri beruházni rá. :) Szerencsére van még egy itthon, de tuti újraveszem, ha ez elfogy.

Update (2020.07.11.): Azt hiszem megtaláltam azt a terméket, ami a bőrápolási rutinom biztos alapdarabja lesz a jövőben is. A második tubusom vége felé járok és még mindig szuper. A foltjaim úgy halványulnak, mintha radíroznám őket, a pattanások pedig egészen egyszerűen nem jönnek ki ott, ahová kenem ezt a krémet. Hihetetlen ez a krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

KissMicu

2020. június 5.

Én nem szeretem. Használtam már több azelainsavas terméket amiket nagyon szerettem, The Ordinary márkát is kedvelem, gondoltam kipróbálom tőlük is de nekem túl szilikonos s furán kipattogzik az arcom tőle. Nem pattanások, kicsi apró dudorok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

vikini

2020. május 26.

Nagyon szeretem, segít levinni a gyulladást és egységesebb lett a bőrképem, amióta használom esténként. Nappalra inkább nem teszek hámlasztót, a fényvédő sem tud megvédeni mindentől, és inkább nem kockáztatok.

Tény, hogy nehezebb a mennyiséget kontrollálni, de ennyi pénzért nem bánom.

A DECIEM oldalról szoktam rendelni, 25 euró dölött ingyenes a szállítás, és ennyi pénzért rengeteg dolgot össze lehet válogatni, nagyon élvezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Tény, hogy nehezebb a mennyiséget kontrollálni, de ennyi pénzért nem bánom.

laury98

2020. május 26.

A hatása teljesen megfelel szerintem annak, amit ígér. Meglepő módon már egy-két használat után rengeteget javított a bőröm felszínén, ami legjobban az orrom körüli részen észrevehető, ahol mindig is sok miteszerem volt és egyenletlen volt a bőrfelszín. Két hétig egyáltalán nem jött ki új pattanásom. Ezután összesen 3 darab hormonális pattim lett csak, de azt is nagyon hamar eltűntette.

Az ok, amiért csak 4 csillagot adok neki, az a krémes formája, mivel:
- túl gyorsan szárad meg, emiatt nehéz eloszlatni rendesen a tervezett mennyiséget
- a krémes állag és a gyors száradás miatt sokkal gyorsabban fogy, mint egy szérum

Most rendeltem meg az utánpótlását, viszont az már a G&G Apad széruma lesz, mivel azt valószínűleg jobban lehet eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Az ok, amiért csak 4 csillagot adok neki, az a krémes formája, mivel:

Judy1

2020. május 25.

Ez a krém az első használat után látványos eredményt hozott! :O
Szerettem volna valmilyen krémet az enyhe rozaceamra, és mivel nagy TO fan vagyok, egyből náluk kerestem. Első éjszaka után sokkal egyenletesebb lett a bőröm, halványította a régebbi pattanás nyomokat. láthatóan szebb lett az arcom. A kis piros rozaceas foltokra még nem volt látványos hatása, de már megérte ez a krém. :)
A krém elég szilikonos, ezért ha picit több kerül a bőrre csomósodik, ezért a 4csillag, amúgy a hatása 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Ez a krém az első használat után látványos eredményt hozott! :O

szofka77

2020. május 22.

Az en borommel nem csinalt semmit sokan Istenitik meg full keszlethianyos az orszagban, de egyszeruen aligha hatott valamit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

KKittii

2020. május 2.

Nem tudom, velem van e baj, de nem veszek észre különösebb változást. Pattanásokra valamint pattanás utáni foltokra teszem, talán a foltokon segített, de a pattanásokra inkább teszek teafa olajat, az jobban lehúzza a gyulladást. Viszont a foltok miatt jár a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Nanetti

2020. április 18.

Elhasználtam belőle egy tubussal. Nem vettem észre különösebb változást a bőröm állapotán. Kicsit kukacosodik, valamint "beton" mattra szárad. Szeretem ugyan a matt hatást, de ez már sok volt nekem is (pedig eléggé zsíros bőröm van).
Még nem adom fel az azelain-savval való próbálkozást, beszereztem a G&G Apad szérumát, ami állagra, használatra sokkal kellemesebb. Remélem, az jobban be fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Yolandaa

2020. április 14.

Szerintem lassan 1-2 hónapja használom, most újonnan reggel smink alá teszem (bb krémet használok) és nekem nagyon bejön. Tökre lemattítja a fejem! Szerintem a piros foltokról is gyorsabban húzza le a gyulladást. Este általában mindig valami olajos szérumot használok, így mikor ezt is este használtam, akkor csak célzottan a problémás területekre pöttyöztem belőle, mert én nem szeretem rétegezni a kozmetikumokat. Nem okozott irritációt, nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.