KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
nkriszti98

2019. január 23.

Már több mint két hónapja használom, úgyhogy megérett a véleményezésre. A pattanások utáni foltokra kerestem valamit és őszintén a legelején nagyon nem jött be (főleg az állaga miatt, amit azóta megszerettem), sőt volt, hogy pattanásokat okozott, így egy kicsit szüneteltettem. Aztán egy-két hét múlva újra rátaláltam, sokkal kevesebbet vittem fel belőle és láss csodát, másnapra lehúzta a nagyobb pattanásokat. Így két hónap után már látszik a hatása a foltokon is, még a kozmetikusom is megjegyezte, hogy mennyivel halványabbak lettek, szóval nekem csoda, amit a bőrömmel művelt. Ráadásul ahhoz képest, hogy azt hittem hamar el fog fogyni, napi egyszeri használat mellett is még van a tubusban, úgyhogy ha elfogy, egyértelműen újraveszem.

nkriszti98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

marsala

2019. január 22.

Első Ordinary rendelésem közt volt, ami inkább volt "próbáljunk ki mindent, mert olcsó" elven alapult nem pedig azon hogy mit szeret a bőröm, és mire van szüksége. Azóta már fejlődtem :) nekem sajnos nem vált be, semmi változást nem vettem észre (főleg a niacinamides szérumuk után volt csalódás, azzal látványosan javult a bőrképem) illetve a szilikonos érzet sem tetszett. Szerencsére gyorsan el is fogyott. Két csillagot a szép összetevők miatt kap.

marsala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Dorathea

2019. január 21.

Nagyon hatásos, másnapra leviszi a pirosságot és a kezdődő pattikat. Az utolsó két alkalommal viszont nagyon csípett és kellemetlen volt, 5-10 perc után muszáj volt lemosnom, ráadásul az állagát is nagyon utáltam, így nem kísérleteztem vele tovább és eladtam itt a terméket.
2 csillag, mert az elején tetszett a hatása, ami miatt kísérletezni is fogok a jövőben más azelain sav tartalmú kencével.

Dorathea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Tundibundi1987

2019. január 14.

Kifejezetten akkor használom, ha pattanásosabb a bőröm és csodát tesz vele. Bárcsak kamasz koromban létezett volna! Hosszabb clean eating után (amitől csodás lett a bőröm) bűnöztem 1-2 napig (fánk és társai durva cukorsokkal) és borzalmas ragyáim lettek, de segített levinni őket 1-2 nap alatt. Ha nem olyan vészes a helyzet, akkor hialuronos arckrémet (Mixa) használok fölé, ha nagyon problémás akkor önmagában használom estére vagy magas aloe tartalmú krémet kenek fölé, hogy levigye a gyulladás. A hegesedést is remekül elntünteti. Jobb bőr napokon felváltom a 30%-os C vitamin szérummal a márkától.

Tundibundi1987
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

reka0305

2019. január 4.

A Párom használja éjszakai krém gyanánt és nagyon szereti! A zsíros pattanásos bőrét gyönyörűen helyre tette, felkenés után mint a baba popsi olyan az arca. Nagyon szeretjük, már 3 tubussal elhasznált és újra fogjuk venni!

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

kockasfulu

2018. december 31.

Nekem nagyon bejött. Eszméletlen jól mattít, sokáig tart. Emellett viszont egész jól hidratál is, a durván száraz területeken kívül jól megállja a helyét. Gyorsan beszívódik, nem hámlaszt durván, úgyhogy talán sminkelni is jól lehet rá (még nem próbáltam). Az éppen többféle problémával küzdő bőrt gyorsan rendberakja, csak ajánlani tudom! Ár/érték arányban egészen kifejezetten korrekt.

Illatanyagoktól mentes, emiatt egy kissé élesztőszaga van. Nekem nem vészes, de lehet, hogy van, akit zavarna.

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

kkitti1986

2018. december 26.

Használtam egy pár hétig de sajnos nekem semmi eredményt sem hozott:(pedig nagyon akartam,hogy jó legyen.

kkitti1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Lencseee

2018. december 17.

Pigmentfoltok ellen nagyon jol teljesit, ami hihetetlen a sok-sok draga cevitaminos szerum utan...ez kepes arra, amire azok csak hozzavetolegesen;-) en ajanlom. De kell melle-legalabbis nekem - egy eroteljes hidratalas. Pigmrmtfoltokra 5 csillag!

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

ZLucaa

2018. november 27.

Én célzottan a pattanások után maradt hegek/foltok halványítása miatt rendeltem meg és nekem tökéletesen tette a dolgát. A pattanások utáni nagyobb sebeket is eltüntette 1-3 nap alatt. Az állagát nem annyira szerettem, és néha egy kicsit darabos is volt mikor elkentem az arcomon, ezért kap csak 4 csillagot. De, biztos hogy újraveszem, most hogy, elfogyott nagyon érzem a hiányát.

ZLucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

racheldawes

2018. november 20.

Most rendeltem meg a második tubussal, ár-érték arányban szerintem a legjobb szérumok közé tartozik. Az esti rutinom részét képezi, célzottan, a pattanás után megmaradt foltjaimra kenem csak fel, amik már másnap reggelre sokat halványulnak, közel egy hónapos használat után pedig meg már van olyan is közöttük, amit konkrétan eltüntetett. A gyulladtabb pattanásokat is szépen leapasztja.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.