The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: sziku
Állapot: Kevésszer használt, Helyszín: Vác, fizetés: Postázás vagy személyes átvétel Budapesten/Vácon
Ár: 2300 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Szegeden személyesen átvehető vagy postázom
niki123

2019. március 20.

Két hete használom és eddig bevállt, csak óvatosan vezettem be a rutinba és most sem használom mindennap, mert ezen kívül is vannak aktív hatóanyagok a rutinomban, amik elég erősek. Az állaga szilikonon, a G&G aPad szérumának sokkal jobb a formulája. Reggelente csak akkor használom, ha itthon vagyok, mert rá sminkelni nem nagyon lehet. Kicsit nehezen szívja be a bőröm, mindig várok legalább 15-20 percet, mielőtt rá kenem a krémet. A hatásával meg vagyok elégedve, nagyon szépen egységesíti a bőrképt és segít a pattanás után maradt hegeken. Kicsit csíp amikor felkenem és bizsereg a bőrömön, valamint - ez nagyon furcsa - de a számban érzem az ízét, mert nagyon figyelek, hogy ne kenjem a szám köré, borzasztó kellemetlen és nem tudom el képzelni mitől van. :D Kicsit hatékonyabbnak érzem, mint a G&G szérumát, így annak ellenére, hogy azt kényelmesebb használni, lehet, hogy ennél maradok. De nekem mind a két szérum bejött. Akinek ezzel problémája van (állag, irritáció), próbálja ki azt.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

muszika

2019. március 15.

Estenkent hasznalom, nagyon kis mennyisegben. Nekem kelloen hidratal, elegedett vagyok vele.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

cherry93

2019. március 13.

Egy hét használat után olyan hatalmas, gyulladt ragyákat okozott, hogy száműznöm kellett. Pedig nagyon akartam, hogy működjön... :(

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

eszo87

2019. március 11.

nagyon szeretem
este használom a hidratáló után,mert van egy szilikonos rétege de reggelre szuperül lehúzza a pattikat.

eszo87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nagyon szeretem

barta.elisabetta

2019. március 11.

Mindenkinek ajánlom, aki bőrgyógyásztól Skinorent kapott. Ez legalább teljesen CF. Nekem nagyon bevált, akinek meg nem, az meg szerintem csak nem volt elég kitartó. Kb 2 hét után látszik meg az eredmény, mindennapos használattal. Az első héten reggel-este kentem, aztán most már csak reggel. Nagyon szépen halványítja az aknék után maradt foltokat az arcbőrömön, és simítja ki a bőrt. A párom is odavan érte.Természetesen néha kell egy kis AHA is, és nagyon szép az eredmény. Olcsó, működik, illatmentes, tökéletes, 5 csillag.

barta.elisabetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

kicsitortaszelet

2019. március 10.

- Csomagolás: Egyszerű, de nagyszerű, ahogy a Deciemtől megszokhattuk. Semmi csicsa, csak a funkcióját látja el.
- Állag: Szilikonos szérum az elején, de van egyfajta selymes finishe. Nyáron elviselhetetlenül fullasztó lehet. Kukacosodó formula, de ha valaki ismeri TO termékeket tudja, hogy a állaga szinte sosem kompromisszummentes.
-Hatás: Az állaga miatt az esti szeánszban kapott helyet, a hidratáló réteg előtt. Az azelainsav csodás hatóanyag, de szárít, így egy combos hidratálókrém nélkül szerintem nem is érdemes használni, mert visszafelé sülhet el. A használat kezdete után bizony néhány purging-pattanás is megjelent az arcomon, de ez lecsengett röpke 3 hét alatt. Elsődleges célom a pórusaim karbantartása volt, ezt szépen megtette a TO Niacinamide-jával kézen fogva. Másodlagos elvárás volt a folthalványítás, hiszen ebben csak 10% hatóanyag van, de bónuszként kaptam egy egységesebb bőrképet.
- Ár - érték arány: Fillérekbe kerül, és bár nem kompromisszum-mentes, de abszolút megéri annak, aki szereti az azelainsavat. (Igaz, a G&G azelainos széruma mérföldekkel jobb állagú.)

kicsitortaszelet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hippolita

2019. március 10.

Én nem tudom véletlen egybeesésnek tekinteni, hogy pont ezután keletkeztek hegeim a pattanások helyén életemben először. Csak meg akartam gyorsítani a pattik utáni sebek gyógyulását, erre ez krátereket csinált nekem. Inkább maradtam volna a Sudocremnél.

Hippolita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Vicus

2019. március 3.

Nagyon szeretem, tényleg elősegíti a sebgyógyulást és lehúzza a gyulladásokat, de a formulával nem vagyok kibékülve. Este szoktam használni a rutin utolsó lépéseként, reménykedek benne, hogy azért így is jól beszívódik. Fölé már nem szoktam kenni semmit, mert a szilikon miatt úgysem szívódna be.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

HCHB11Cl11

2019. március 1.

Szeretem ezt a krémet, selymes, könnyen eldolgozható. A hatóanyag benne elvileg felér 2,5% benzoil-peroxiddal, ami ha kisebbek a pattanások, vagy már a nagyobbak "összementek" akkor hasznos, kiegészítve a BP-t, mert nem szárít, bár azért van egy kis csípős érzés és pirosodás a felvitele után. Szerintem a foltokat is halványítja valamennyire. Én fogom használni ezután is a problémás területekre.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

sziku

2019. február 14.

Harmadik TO termékem, egyben utolsó próbálkozásom a márkával. Pattanásnyomok halványítására vettem meg, de ehelyett még jobban elmérgesítette és begyullasztotta az arcomat mint előtte. Tűzre vele

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.