The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2200 Ft + postaköltség , Eladó: Langel
Állapot: kétszer használtam belőle keveset, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Allee, belváros vagy Foxpost automata
doori60

2019. május 22.

Az első tubus remekül bevált, nagyon szépen halványította a foltjaimat, miután elfogyott szembetűnő volt a különbség, sok új pattanás jött ki nélküle. Mégis más krémekkel próbálkoztam, sikertelenül. Végül visszatértem ehhez, de sajnos a második tubus már semmilyen pozitív eredményt nem produkált. Mintha rá sem kentem volna... ugyanannyi pattanás, ugyanolyan hegek. Egyébként nehéz rá sminkelni, hajlamos rajta megcsúszni az alapozó, hamar kifényesedik a bőröm tőle. A második tubus eredménytelensége miatt 3 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

misno

2019. május 22.

Nekem sajnos az azelain sav semmit sem használ, sem ez, sem más formája, mindig adok egy esélyt, de sajnos csoda nincs. Minden heg vörösebbnek tűnik, gyorsabban nem gyógyul a pattanás sem. Nagy kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

niki123

2019. május 22.

Két hete használom és eddig bevállt, csak óvatosan vezettem be a rutinba és most sem használom mindennap, mert ezen kívül is vannak aktív hatóanyagok a rutinomban, amik elég erősek. Az állaga szilikonon, a G&G aPad szérumának sokkal jobb a formulája. Reggelente csak akkor használom, ha itthon vagyok, mert rá sminkelni nem nagyon lehet. Kicsit nehezen szívja be a bőröm, mindig várok legalább 15-20 percet, mielőtt rá kenem a krémet. A hatásával meg vagyok elégedve, nagyon szépen egységesíti a bőrképt és segít a pattanás után maradt hegeken. Kicsit csíp amikor felkenem és bizsereg a bőrömön, valamint - ez nagyon furcsa - de a számban érzem az ízét, mert nagyon figyelek, hogy ne kenjem a szám köré, borzasztó kellemetlen és nem tudom el képzelni mitől van. :D Kicsit hatékonyabbnak érzem, mint a G&G szérumát, így annak ellenére, hogy azt kényelmesebb használni, lehet, hogy ennél maradok. De nekem mind a két szérum bejött. Akinek ezzel problémája van (állag, irritáció), próbálja ki azt.

Update: Rendszeres használat mellett borzasztótan szárít... Lehet, hogy maradok a G&G mellett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Doryca007

2019. május 10.

Erdekes, suru allagu,nem zsiros krem, keves is eleg belole. A pattanasokat 1 este alatt lehuzta, bar lehet abban a b-bomb is segitsegere volt :-) illatmentes, igy nem volt gond, hogy a novage true ejszakai kremjevel hidrataltam ra. Egyenlore 5* -mivel az ara sem veszes a biodermahoz es egyebb pattitlanitokhoz kepest- remelem igy is marad :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

pattelin

2019. április 21.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Most járok az első tubusom alján, bár nem használom minden nap.
Negatívum: Az a helyzet, hogy felvitel után 10-ből 8 alkalommal kb csíp. Szóval általában. Néha nem, olyankor nem tudom mi történik. Gondolom ez helyén van, mert "dolgozik", de azért mégiscsak zavaró! A másik dolog, hogy ahegeimet nekem sajnos nem halványította!
Pozitívum: A pattanásaimat már egy alkalom után látványosan lecsökkenti!
Nem tudom, hogy újra veszem-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Pozitívum: A pattanásaimat már egy alkalom után látványosan lecsökkenti!
Nem tudom, hogy újra veszem-e...

annroi

2019. április 20.

Még tinikoromban a bőrgyógyász felírta nekem a Skinorent, amiben azelainsav volt, az nagyon sokat segített akkoriban a bőrömnek. Mikor láttam, hogy a TO-nak is van azelainsavas kencéje, mindenképp ki akartam próbálni, a pattanás utáni hegekre. Két hete használom csak, úgyhogy a nagy csodára még várok, de egyelőre pozitív tapasztalataim vannak. Minden este használom, kivéve heti 2x, amikor hámlasztok. Reggelre nem akarom felkenni plusz egy rétegnek az alapozóm alá. Sima, púderes érzetet hagy maga után, ami miatt aggódtam is, hogy, ha hagy egy réteget az arcomon, akkor majd tele leszek pattikkal, de semmi gondot nem okott, sőt sokkal szebb a bőröm. Szerintem a hegek is szebbek már most, de az összkép az egyértelműen jobb, úgyhogy használom továbbra is szorgalmasan.

Update:
Majdnem minden nap használom, kivéve mikor hámlasztok a TO glikolsavas AHA-val. Na ez a két termék együtt nagyon sokat javított az arcbőrömön. Kevesebb pattanásom van, szebbek a hegeim is, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Update:

katonabianka

2019. április 9.

Az első doboz számomra csodaszer volt (elég hanar elfogyott...), viszont a második tubus felénél járva ezt már annyira nem érzékelem. Elhasználom, de ne tudom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Arianne

2019. április 2.

A rengeteg jó vélemény reményt adott, hogy beválhat nekem is. Sajnos nemhogy segített, de inkább még csak rontott az arcom állapotán.
Kétszer is próbáltam neki esélyt adni, de be kell látnom, hogy ő a bűnös. :(

A hegek sokkal pirosabbak, a bőrképem minden csak nem egységes, grátiszban pedig jó kis gyulladt, fájdalmas pattanásokat kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Kétszer is próbáltam neki esélyt adni, de be kell látnom, hogy ő a bűnös. :(

muszika

2019. március 15.

Estenkent hasznalom, nagyon kis mennyisegben. Nekem kelloen hidratal, elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

cherry93

2019. március 13.

Egy hét használat után olyan hatalmas, gyulladt ragyákat okozott, hogy száműznöm kellett. Pedig nagyon akartam, hogy működjön... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.