KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: deezsina
Állapot: lásd a képen és a leírásban, Helyszín: Bp XI, V,IX, Fővám tér, Alléé, fizetés: Személyesen, készpénzben

SophieHarmon

2018. október 10.

Hallelujah!!!
Csodálatos!
Egy hónapja használom, nappalra -igaz éjszakára ajánlották, a niaciamidot meg nappalra, de én megfordítottam. Én úgy tapasztalom, hogy segít a bőrömnek. A pattanások száma egyértelműen mérséklődött.A teljes képalkotás végett le kell írnom, hogy kb. egyszerre kezdtem el használni a következőket: The Ordinary-tól ezt és az niaciamidos arckrémeket, pár naponta Geek&Gorgeous Cheer- Upját, belsőleg pedig Maca tablettával próbálok javítani a hormonháztartásomon. Más krémet nem használok, lehet, hogy kellene, de egyenlőre nem tudom mit használjak, sok mindent kipróbáltam, várom ezektől a csodát, és eddig - 1 hónapos használat után- egyértelműen jó irányba haladunk. Úgyhogy csak ajánlani tudom. Bár állítólag most beláthatatlan ideig nem lesz elérhető?

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Hallelujah!!!
Csodálatos!

natulcien

2018. október 9.

Alapvetően szeretem a TO termékeket, de ez annyira nem lett kedvenc. Eddig gondot nem okozott, de semmi hasznot se, annak ellenére, hogy drága és kis mennyiség. Próbáltam egész arcra, csak gond esetén a patikra.....hát nem is tudom. Egész arcra szárít, patikra nem sokat használ. Gyorsan is fogy annak ellenére, hogy nem használom csak 3 naponta, de nem is szívesen nyúlok érte. Nem kellemes a szilikon se benne a bőrömön.Tuti nem fogom újravenni.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

reginagalambos

2018. október 4.

A szilikonnak köszönhetően nagyon kisimult az arcbőr használat után. Korábban használtam már azelain savat (Skinoren), emiatt adtam esélyt ennek a krémnek. Sajnos folthalványító hatásáról nem tudok beszámolni, mert középsúlyos akném van, így nagyon nehéz észrevenni. Nem fogom újravenni.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

babyface

2018. október 4.

azt kell hogy mondjam, hogy elég ütős kis rutint sikerült összedobnom a legutóbbi skinsmart-os rendelésemmel (nem kevés pénzért nyilván :D) számomra egyelőre a tökéletes éjszakai krém LENNE, ha nem lenne benne szilikon. :( így félő, hogy azok a nagyon apró, de alattomos kis fehér mitesszerek tőle alakulnak ki az arcomon a rutinom ellenére...emiatt sajnos lehet tényleg célszerűbb lenne célzottan használni, mint egész arcra. de egyelőre nem érdekel, mert reggel olyan csodás kis pofival ébredek, hogy nem tud izgatni az a pár kinyomható nyavalyás (aztán lehet visszatérek a tbs teafás éjszakaira). megszületett az első the ordinary kedvencem! :)

update: sajnos a szilikonosság idővel megbosszulja magát... nekem is apró puklikat okozott az arcomon ezért már csak max pattikra kenem. helyette éjszakára megvettem az apad szérumot ami egyelőre remekül szuperál. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

deezsina

2018. szeptember 24.

Azt hittem nincs gondom a szilikonos termékekkel, használtam már pl az 1% retinolt is még a szilikonos formában, van egy Laneige water maskom is, amit estére kell felkenni, de valahogy ezt a terméket mindig rossz érzés kíséri, mikor felkenem. Egyszerűen túl vastag napközbenre, nagyon természetellenes réteget képez az arcomon. Primert sem használnék soha, nagyon tágak a pórusaim, nem szeretem őket még jobban betömni. Ráadásul most Holika BB krémet használok, az szintén szilikonos, ez már túl sok lenne egyszerre.
Mióta használom sok whitehead van az arcomon, az állam vonalán ahol eddig ez elenyésző probléma volt, de amúgy mindenhol máshol is rekordgyorsasággal telnek meg a pórusaim. Kimondottan pozitív hatást sajnos még nem tapasztaltam, csak azt amit gondolom, hogy egy primertől várhatnék, de elvi alapon ennyire nem szeretném bemaszkolni magam és elfedni a természetes kinézetem. Néztem a többi értékelést, lehet hogy a G&G termékre kéne nekem is áttérni, mert ez 2-3 hét alatt nem mutatta a mások által tapasztalt pozitív eredményeket.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

hencico

2018. szeptember 22.

Hatását nézve nem rossz, de mikor kipróbáltam a G&G azelinsavát rájöttem, hogy az a nekem való termék. Sokkal könnyebben be tudom építeni a rutinomba, mint ezt a szuszpenziós krémet. Ezért kap csak 4*-ot sajnos.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gabiba

2018. szeptember 16.

A hidratálomhoz szoktam keverni, mert magában olyan furcsa... mintha elillana a kezemböl mielött az arcomra kenném. A szilikonnak is köszönhetöen kap az arcom egy szuper puha matt finisht. Az illata nekem olyan kámforos kissé, de nem tudom igazán mihez hasonlítani.
A pirosságot szinte azonnal leveszi és ha nem is 100%-os de valóban látványos a folthalványításban. A kiszerelése tényleg elég pici és napi használatnál gyorsan fogy. Egy szép egységes börképet ad, szóval újravevös.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

csizi

2018. szeptember 14.

Ez a termék tényleg egy csoda a zsíros bőrrel küszködőknek! Én csak este használom, alá hidratáló szérumot és a NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% -et, aztán jön ez és ennyi. Reggel nem arra ébredek végre, hogy csillog-villog a T-zónám, és zsíros-olajos érzés sincs!

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Amadea

2018. szeptember 10.

Sűrű, szilikonos érzetű, primerszerű, fehér krém, gyorsan beszívódik és selymes, matt felületet eredményez.

Az én bőrömmel semmi extrát nem művelt. Egyenetlenségek javítására, faggyútermelés szabályozására iktattam be a rutinba - kb. mindent kipróbálok, amit ezzel a jelszóval hirdetnek és némi utána olvasás alapján nem tűnik röhejes koncepciónak -, de szomorúan állapítottam meg, hogy az én problémáimon nem fog segíteni. Akkor engedtem el végleg, amikor egyszer nőtt egy piros púpom - nem vagyok aknés, nagyon ritkán vannak pattanásaim -, spot treatmentként alkalmazva másnapra teljesen eltüntette a készülődő vulkánt, szóval pattanásos bőrre nagyon jó lehet. Neki ajándékoztam egy érintett kolléganőmnek, akit elintéztek a Diane35 felírásával.:(

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

MargitSchwarz

2018. augusztus 21.

Nagyon szeretem! Reggelre eléggé beolajosodik az arcom, kivéve, ha ezt használom éjjelre. Próbaképp vettem meg, de egyelőre nagyon jól bevált. Nincs zsírosodás, ágyból kikelve is matt az arcom. Kipróbálom hamarosan smink alá is, de eddig öt csillag.

Update: Kipróbáltam primerként, egész héten ezt használtam smink alá. Működik. Sokkal tovább tart a matt hatás, és kevésbé fénylik át a smink, még ebben a melegben is, mint nélküle. Ezek alapján tuti beveszem a napi rutinomba.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.