KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: kovexti
Állapot: háromnegyede van meg, Helyszín: Nyíregyháza, Debrecen, fizetés: személyes átvétel, esetleg foxpost utalás után
Ár: 2500 , Eladó: Michelanghela
Állapot: Bontott, egyszer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postázom ha szükséges, vagy személyes átvétel Budapesten.

Riababa

2018. augusztus 15.

Jó kis termék. A csodás azelainsav hatása érvényesül a termékben. Nyugtat, lehúzza a pirosságot, szebb lesz tőle a bőr rövid és hosszú távon egyaránt. Mattít, primernek is kiváló. Mindez hihetetlenül alacsony áron.
Egyetlen nagy hibája van csupán. Nehéz mellette hidratálni! Tele van ugyanis szilikonnal. Ezért utolsó lépésként ajánlott a rutinban használni, mert a fölé kent termékek nem szívódnak fel. Alá pedig azért nem ajánlott hidratáló krém használata, mert akkor kevésbé tud az azelainsav érvényesülni.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lizatohati

2018. augusztus 13.

Csoda! Már az első használat után is azt modtam hogy még mèg mèg....miután felteszem emlékeztetni kell magamat hogy tenyleg rajta van mert egy pillanat alatt beszivodik,olyan erzesem van utána mintha primer is lenne rajta( jo ertelemben) puha,matt,arrol nem is beszélve hogy hatóanyagát tekintve egészen egyedül állo a piacon( szerintem) es teljesen pénztárcabarát:)

lizatohati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

mihrek

2018. július 29.

Nagyon szeretem használni. Nyugtat, leviszi a pirosságot, gyulladást. Matt finish-t ad.

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gabriell

2018. július 29.

IMÁDOM! Minden igaz róla amit a termékleírás ír. A gyulladt pattanás pirosságát szinte egyik napról a másikra lehúzza, nem kell izgulnom, hogy te jó ég hogy fogom én ezt holnap lesminkelni. A hegeket, pattanás után visszamaradt foltokat gyönyörűen fehéríti. Ja és nagyon tetszik, hogy egyfajta púderes tapintásúvá szárad a bőrön. Használata után másnap viszont mindig használok fényvédőt.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

annroi

2018. július 27.

Még tinikoromban a bőrgyógyász felírta nekem a Skinorent, amiben azelainsav volt, az nagyon sokat segített akkoriban a bőrömnek. Mikor láttam, hogy a TO-nak is van azelainsavas kencéje, mindenképp ki akartam próbálni, a pattanás utáni hegekre. Két hete használom csak, úgyhogy a nagy csodára még várok, de egyelőre pozitív tapasztalataim vannak. Minden este használom, kivéve heti 2x, amikor hámlasztok. Reggelre nem akarom felkenni plusz egy rétegnek az alapozóm alá. Sima, púderes érzetet hagy maga után, ami miatt aggódtam is, hogy, ha hagy egy réteget az arcomon, akkor majd tele leszek pattikkal, de semmi gondot nem okott, sőt sokkal szebb a bőröm. Szerintem a hegek is szebbek már most, de az összkép az egyértelműen jobb, úgyhogy használom továbbra is szorgalmasan.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

sunbeam

2018. július 25.

Csodálatosan lehúzza a gyulladasokat, eltüntetni a hegeket. Több ismerősömnek is ajánlottam, mindenkinek bevált.

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

viszvirag1

2018. július 17.

IMÁDOM! A homlokomon vannak kis puklik azokra szoktam este arctisztítás,hámlasztás és szérum után felvinni és reggelre sokkal szebb a bőröm!

viszvirag1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

nreka

2018. július 16.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak a pattanásos részekre viszem fel este, arctisztítás után. Másnap reggelre nyugtatja a pattanásos részt és a pattanások után maradt foltot is halványítja. Elég gyorsan fogy, viszont mivel egy elég olcsó krém, így örömmel fogom újravenni. (Skinsmartról rendeltem. :) )

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

katt

2018. július 15.

Az állagát nem szeretem, egyébként hatásos. Ezért inkább estére kenem fel, de most a nyári melegben igen nehezen veszem rá magamat.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Kislampa

2018. július 13.

Nem vagyok tőle elájulva. Sokat vártam tőle, mert nagyon ronda foltos a bőröm a pattanások után. Nekem olyan érzés, mintha lezárná a bőröm, sima, selymes tapintású, de nem a bőrt teszi olyanná, hanem a krém felkenve olyan tapintású..azért nem mindegy.. , és sajnos a kísérletezgetéseimnek az az eredménye, hogy ha mondjuk este felkenem, reggelre göb lesz alatta :/ tehát mondjuk egy kisebb pattanás még jobban begyullad, de csak ilyen bőr alatti gyulladás lesz tőle, az a fájdalmas. Hm. Szeretnék neki esélyt adni még, mert a foltok mintha tényleg halványodnának tőle.. Vékonyan kenem. Még vékonyabban kellene? Valaki ha esetleg válaszolna egy tanáccsal, megköszönném. Esetleg más is járt így?

Kislampa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.