KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anikoklmn

2018. június 13.

elsősorban a hébe hóba megjelenő gyulladt pattanások miatt veszem másodjára is. nagyon szépen minimalizálta a havonta kiújuló patikat az arcomon. én az esti rutin részeként használom, de nem mindennap. tökéletesen elégedett vagyok vele. könnyű krém, szépen felszívódik. nem garázdálkodott más krémekkel együtt amit használok hozzá.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

timilla

2018. június 5.

Róla meg még nem is írtam véleményt, pedig már egy éve használom kisebb megszakításokkal, és nagyon szeretem. Igazából kizárólag az enyhe rosaceám kezelésére vettem meg, aztán olvastam, hogy még millió egyéb dologra is jó. Amikor folyamatosan használom, egyáltalán nem jön elő a pirosság az arcomon, tehát rosaceára tökéletesen bevált. Ha azonban kihagyok pár hetet, az irritáló aktív hatóanyagok (retinol, c-vit) egy idő után éreztetik hatásukat, ilyenkor újból beszerzek egy tubus azelainos krémet, és pár nap után helyrejön minden. Az egyéb hatásait nem nagyon tudom megítélni, éppen azért, mert más, hatékony krémeket is használok egyidejűleg. A száraz állagát nem annyira kedvelem, de rétegzésben nem tragikus - reggel megy alá Niod Survival és YR Hydra Vegetal mélyhidratáló szérum, aztán az azelain, végül hialuronos hidratálókrém és fényvédő. Így az arcom kellően feltöltött, és erre a kombóra sminkelni is teljesen jól tudok, bár hozzá kell tegyem, kizárólag nedves blenderrel. Kézzel vagy ecsettel lehetetlen szépen eldolgozni felettük az alapozót.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

dorAaAa

2018. május 27.

Nagyon jól mattít, de azt hiszem ez volt a hibás abban,hogy kipattodott a bőröm.

dorAaAa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Belstaff

2018. május 13.

Sajnos tobber iger mint amit tud, pedig mar nagyon remenykedtem, hogy megtalalom eletem hidratalojat. Fogalmam sincs, hogy mire jo ez a termek mert nekem nem jott be egyaltalan, pedig az itteni es egyeb ineternetes forrasok velemenyei alapjan rendeltem meg amik azt igertek, hogy a borfelszin egyenletes lesz tole stb.Sajnos NEM! Nem tudom meg mire fogom elhasznalni mert ki is fenyesiti a bort, alapozot eselytelen rarakni talan a paromnak bevalik, neki mas tipusu a bore.
A csomagolasra adok egy csillagot egy masikat meg a pontos, gyors es kommunikativ szallitasra.
4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.

Belstaff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.

julia1122

2018. május 8.

Többszöri újravásárlás után is imádom. Általában reggelenként (ha nagyon rossz passzban van a bőröm akkor esténként is) használom, nem szárít - bár hidratálót igényel a bőröm, de nem többet mint ha nem kenném fel . Teljesen rendben tartja az acnéra hajlamos bőröm, halványítja a foltokat, rendszer használata egységesebb bőrképet eredményez. Kiválóan lehet rá sminkelni. és ár-érték arányban is kiváló. Szóval az acnéra hajlamos bőrnek egy mindennapi csodaszer.

julia1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

zs001

2018. április 28.

Szeretném ezt a krémet, mert tényleg szuper a hatása. Egyenletessé teszi a bőrt, világosít, eltünteti a bőrhibákat...
Viszont...hiába nem kenem a szemem környékére, mégis folyamatosan könnyezik a szemem tőle :-( tény hogy nagyon érzékeny a szemem, de nem értem mi lehet benne ami nem megfelelő. Emiatt sajnos mégsem tökéletes.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

dorcsigo

2018. április 20.

Esti rutinomban használom úgy, hogy hámlasztó, niacinamide és utána ez, majd a hidratáló. Elégedett vagyok vele, szépen karban tartja a bőrömet. De úgy igazán semmi extra. Jó, hogy illatmentes és csupa szuper dolog van benne szóval megéri az árát. Jól mattít, kipróbálom majd primerként is.

dorcsigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

tara95

2018. április 17.

Sűrű gélkrém, abszolút szilikonos, szuperül mattít és könnyedén beszívódik. Most a nappali krémemhez kevertem hozzá, ment felé a fényvédő és a smink.

Ezek a pozitívumok. A negatív, hogy cserepesen száraz foltokat és hatalmas gyulladt göböket varázsolt az arcomra, helyileg alkalmazva is pocsék, elő kellett szednem az akneroxidot...ritkán siratok ennyire krémet, ez köztük van.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Szuzka

2018. április 16.

Az egész arcomra használva nagyon szárított,kellemetlenül húzódott az arcom.Viszont ha néha kijön egy kis pattanás,este rákenem,és reggelre gyönyörűen lehúzza a pirosságot.Korrektor is alig kell rá.
Tavaly ősszel megharapott egy kutya,és igen ronda nyomot hagyott a lábszáramon.Ezzel a krémmel is kenegettem,és szépen halványodik már,de azért örökre viselni fogom egy gondatlan gazda kutyájának művét a lábamon.

Szuzka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

SMH

2018. április 6.

Én nem tudom, hogy mit is gondoljak erről a termékről. Tulajdonképpen milyen hatást is kéne tapasztalnom? Mert az én bőrömmel semmi történt mióta használom. Az esti rutinomból ezáltal ki is esett, viszont primernek egészen jó, viszonylag hosszan mattítja a bőrömet. Ami nem tetszik benne, hogy elég gyorsan fogy. Az illata olyan mint az almapépnek =) Primernek nem rossz, de újravenni azt hiszem, nem fogom.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.