The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mikroalga tisztított formáját tartalmazza squalane és különböző olajok keverékében oldva, többek között az egészséges bőrvédelem támogatása és a szabadgyökök elnyomása érdekében.

erasm98

2020. november 18.

Sok terméket rendeltem egyszerre, így mindet külön-külön próbáltam ki először. Önmagában nekem óriási csalódás volt, csúnyák lettek a pórusaim, ráült a bőrömre, nagyon nem vált be. Aztán szerencsére adtam neki még egy esélyt más termékekkel kombinálva. A G&G hiauluronsavas szérumával annyira jó! Ha együtt használom nem ül meg az arcomon az olaj, reggelre nagyon puha és szép lesz a bőröm. Viszont tényleg büdi, így csak akkor használom, ha tudom, hogy senki nem fog szagolgatni:D De ez az alkalmi használat pont tökéletes!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

Smafu

2020. november 14.

Nagyon kellemes, híg olaj. Az én érzékeny bőröm reggel-este is elbír vele. Az illata nekem mindegy, nem azért veszem. Kevésbé hámlik/pirosidik érintésre a bőröm tőle. Alkalmanként egy csepp elég így legalább egy évre elég ez a kiszerelés. Megszokott csomagolás, jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

tszentiv

2020. november 9.

Erzekeny borom van de àltalàban jol birja az olajokat. Ettol sajnos nagyon kipattogtam igy nem tudtam folytatni a hasznàlatàt. A szaga sem annyira tetszett, elég émelyito, ezért sajnos 1 csillag nàlam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

svivko

2020. október 2.

Maszkné harcom egyik fontos katonája. A kiszáradt, irritált, gyulladt bőröm imádja, én pedig elnézem neki az enyhe "városi tengerpart" illatát... Olyan, mintha két utcával arrébbról szimatolnánk ki a tengeri halpiacot, engem kicsit a nyárra emlékeztet, de aki utálja a halszagot, az mondjon le róla. :)
Két cseppet használok éjszaka hidratálóba keverve, egyet pedig nappalra gélkrémbe keverve. Nagyon zsíros - kombinált a bőröm, mégis az utolsó cseppig beszívja és nem fénylek tőle egyáltalán.
Köszönhető ez a szkvalénnek és jojoba olajnak, amik a legjobb választások a bőrtípusomnak, ha arcolajról van szó.

Radiátor szezon érdemes szerintem beszerezni! Hatásában tökéletes és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Radiátor szezon érdemes szerintem beszerezni! Hatásában tökéletes és olcsó.

Sunny23

2020. július 19.

Sziasztok! Látom, hogy sokatoknak használt, az itteni vélemények alapján vettem meg. Sajnos nem bírom elviselni a szagát, így 1 x próbáltam és azóta sem nyúltam hozzá, a dobozában pihen. Ha bárki megvenné írjatok, és megbeszéljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 19.

juditvirag

2020. július 8.

Talán már elégszer használtam, ahhoz, hogy véleményezhessem. Június elején kezdtem használni, eleinte heti egyszer. Amióta beköszöntött rendesen az igazi nyár és a strandolás, azóta gyakrabban használom. A strand után a bőröm, a víztől kiszáradt, az egész napos naptejezéstől pedig mindig irritálttá vált a legkíméletesebb termékkel is. Olyan szinten, hogy a szokásos hidratálóm is csípte a bőrömet. De ezt utána használva, másnapra szép, telt, hidratált lett a bőröm és még meg is nyugtatta. Lehet egyeseknek furcsa lehet, ha nyáron este olajat használ az ember, de nekem bevált! Teszi amit ígér, reggelre kisimult arccal ébredek, és a bőrszárazság, irritáció eltűnik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Schnebli

2020. május 19.

Estére szoktam használni, C vitaminos hidratálóval összekeverve. Reggelre teljesen beszívja a bőröm, és puhává varázsolja azt. Nagyon szeretem az illatát. Sokat javult tőle a bőröm, ami nekem elég zsíros és kombinált. Nappalra nem használom, mert én nem tudnák rá sminkelni. Egyik legjobb olaj amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 5.

Matt alapozó alá használom hidratáló krémbe keverve egy cseppet, puhább lesz tőle a bőröm, szebben terül rajta az alapozó, viszont a pórusaim láthatóbbakká válnak, és 1-2 nagyobb pattanásom is lett. Persze régóta tudom, hogy az arcbőröm nem jól tolerálja az olajos termékeket, ezért kerülöm is őket, de sajnos az egyre szárazabbá váló bőrömre keresnem kell a legjobb megoldást, ezért próbálom az olajhoz minimálisan hozzászoktatni. Sajnos a szkvalánt önmagában sem bírja a bőröm, és ezek szerint ebben az oldatban sem, úgyhogy keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 5.

Nilatka

2019. október 22.

Este hasznalom, tobbnyire hidrataloba keverve, es reggelre nagyon sima es puha lesz tole az arcom. De elsosorban az izgalmas illataert vagyok oda, nagyon tengeri! Finom algas, a szine is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

kerepetra

2019. július 1.

Csodaszép lesz tőle a bőröm, de tényleg csak éjjelre érdemes felkenni, mert nagyon sokáig fénylik. Osszessegeben szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Squalane eo 1 0

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.