The Ordinary

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mikroalga tisztított formáját tartalmazza squalane és különböző olajok keverékében oldva, többek között az egészséges bőrvédelem támogatása és a szabadgyökök elnyomása érdekében.

Ár: 1500,-Ft + pk , Eladó: jucma83
Állapot: 1x használt, Helyszín: Eger, fizetés: Foxpost, személyes átvét

Lencseee

2022. szeptember 22.

Hat, unnepi tancot jarok ha egyszer a vegere erek...szerintem budos, es csak azert nem adom fel a hasznalatat, mert annyi jot olvastam rola...nekem nem ad tobbet barmelyik masik theordinarys olajnal...igy lenne 4 csillag, de szaga miatt szuvjektiven csak 3at adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Panni43

2022. augusztus 15.

Télen brutálisan száraz a bőröm amivel nem igazán tud önmagában mit kezdeni csak ha hidratálót is teszek alá viszont nyárra magában is tökéletes. Ragyogó lett tőle a bőröm és az apró pattanások is visszaszorultak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

olahzsofia6

2022. május 15.

Nem rossz, de nem is egy csodaszer
Nem fogom újravenni, bármelyik olaj hozza ezt a szintet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

Nem rossz, de nem is egy csodaszer
Nem fogom újravenni, bármelyik olaj hozza ezt a szintet

moonflower

2022. május 13.

Amikor extrább hidratálásra van szükségem, éjjelre a TO hidratálójával együtt használom, és a kettőjüktől reggelre nagyon puha és hidratált lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

balkanfan

2022. február 7.

Nagyon megtetszett az összetétele (annak veszélyével természetesen, hogy valami esetleg nem fog tetszeni a bőrömnek a sok összetevőből) és megrendeltem - a zöld színe cuki és a bőrömnek tetszik az egész, amit ez az olaj tud. Mivel télen kezdtem el használni és ilyenkor nincs az a hidratálás-mennyiség, aminek a bőröm ne örülne, esti rutintól függően én gyakran reggel és este is használom. A télen kevésnek bizonyuló hidratálómat is feljavítom pár csepp B-olajjal és egyszerűen szuper az összhatás. Egyértelmű, h. hideg és szeles időben szereti a bőröm a "cuccot", meglátjuk, mit hoz majd a kellemesebb idő, mikor és mennyit fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

Bramia

2021. december 23.

Nagyon megcsapkodott, pedig nincs érzékeny bőröm :( piros, fájdalmas foltok jelentek meg utána. Először nem voltam biztos benne, hogy ez okozza, de kétszer is megpróbáltam visszavezetni a rutinomba és mindkét alkalommal ez történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

Vicus

2021. október 14.

Jól ápolja a bőrömet, puha lesz tőle, ezáltal olyan, mint bármelyik másik olaj. De ekkora mennyiséget nehéz szerintem 6 hónap alatt elhasználni, szóval abban már nem bízok, hogy lenne benne még antioxidáns tartalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Tamaranna

2021. június 1.

Én nem bírtam sokáig a poshadt fű illatát az arcomon, néhány alkalom után lemondtam róla. A húgomat nem zavarja, ő rendszeresen használja és elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Natalie

2021. április 28.

Sosem hittem volna,hogy egy olaj lesz a kedvencem. Most visszaolvasva picit a véleményeket,hála égnek nem tettem előbb....van sok halam,de utálom a halszagot.;),tuti fix nem veszem úgy meg. Mindegy,mert ha olyan szagú is én nem érzem azt se,a színét pedig nagyon bírom.Minden este 3 cseppet keverek a Cosrx csiganyálas géljével,ezzel zárom a rutinomat. Imádom így felkenni,a lelkemnek is jót tesz,és kb 20 percután olajos érzetnek,látványnak nyoma sincs. Kellett kb 1 hét,hogy megállapítsam a bőröm szereti,feltöltődik tőle,egészséges kinézetűvé válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

Kajmi

2021. április 27.

Még csak pár hónapja ismerkedem a tudatos bőrápolással. Ez az olaj elsők között volt a tudatos rendeléseim közt.
Először csak az alaprutinra koncentráltam, csak ezután vezettem be szérumokat, olajokat.
Én szeretem ezt az arcolajat. Színe sárgás-zöldes, az "illata" hát az valami mocsár melletti fűnyírás (amolyan természetes), de engem ez nem zavar, szívesen használom. Újabban figyelek arra, hogy ami az arcomra kerül ne legyen benne hozzáadott illatanyag! Az est rutinom részeként használom szérumok után, hidratálókrém előtt (de nem minden este, csak amikor éppen "rákívánok"). Reggelre szépen beszívja a bőröm és puha, hidratált érzetet nyújt. Nekem nem okoz pattanásokat, a bőrfelszínem egységesebb. Szeretem az összetevőit, igazi tápláló növényi bomba ez! Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Squalane eo 1 0

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.