KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dettusbettus

2019. január 23.

Olvastam, hogy használata előtt érdemes benedvesíteni a bőrt, de azzal nem sokra mentem, továbbra is úgy tűnt, hogy szárazabb lett tőle a bőröm. Aztán rájöttem a megoldásra. Az Uriage termálvizes spray-jével fújom be először az arcom, majd gyorsan cseppentek rá pár csepp hialuront. Na, így már tökéletes. :)

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

ptagi

2019. január 22.

Miért nem 5 csillag, csak 4?
Mert szinte sose bírta úgy beszívni a bőröm, hogy ne maradjon egy ragacsos, húzódó réteg az arcomon. Amit persze aztán fel tudtam lazítani egy kis vízzel, meg aztán jött még a hidratáló krémem, és éjjel egyébként se zavaró annyira, mint nappal. De szívesen használtam volna a reggeli rutinban is, ami így viszont nem igazán működött.
De a hidratáló hatását nehéz lenne letagadni. Korábban használtam külön krémet a szemkörnyékre, most csak ezt kentem oda is, és nem éreztem egyéb kencefice hiányát. A szarkalábaim egész szépen simultak tőle. Az arcélemen jelentkező vízhiány pedig gyakorlatilag megszűnt. Nyilván nem ettől az egyetlen terméktől, hanem a tudatosan felépített rutintól. De a hyaluronnak nagy szerepe volt benne, azt hiszem.
A kiszerelés hatalmas pirospont, bár a férjem először megrettent a fürdőszobát elborító "gyógyszeres pipettás üvegcsék" láttán, de ezzel egyenes arányban lett kevésbé ijesztő az én fejem, úgyhogy maradhatunk. Én is, meg az üvegek is :)

ptagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Miért nem 5 csillag, csak 4?

monett

2019. január 20.

Érthetetlen môdon nem tett semmit a bőrömmel, illetve, ha őszinte akarok lenni magamhoz és nem ragaszkodom a remėnyeimhez, akkor szárította. Nedves bőrre kentem, fölé is raktam nedvességet, be is zártam a bőrbe az egészet - mégsem volt jó, csak akkor, ha kihagytam.
A kolléganőmnek ajándékoztam, akinek viszont nagyon bevált.
Azért nem adom fel a hialuronsav és az én közös jövőmet, megpróbálkozom majd a márka marine h.-ával.

monett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

A kolléganőmnek ajándékoztam, akinek viszont nagyon bevált.

viktoriasnt

2019. január 19.

Az első szérumom. Egyszerűen imádom. Gyönyörű lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

zsucci93

2019. január 10.

Nem igazán vettem észre tőle nagyobb valtozast, ha önmagában kenem föl, de ha a tetejére ráhúzok egy réteg vízben gazdag hidratáló krémet, akkor csoda puha lesz tőle az arcom. A kémiai működése alapján érthető, de amíg erre nem jöttem rá addig nem szerettem.

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

abicicaaa

2019. január 7.

Roaccutan kezelesen vagyok, igyekszem minel egyszerűbb osszetevoju kremeket hasznalni az arcomra, igy gondoltam adok meg egy eselyt a markanak ezzel a kis szerummal.
Nappalra csak ezt hasznalom fenyvedos hidrataloval, es bar nem extra hidratalt a borom, nem is valik le darabokban.
Megvagyok elégedve vele, igy az uveg vegere batran mondhatom, hogy barmikor ujravennem. Es valoszinu ujra is fogom. Egyszeru kis konnyu szerum, viszonylag sokaig eleg, es az a kis plusz hidratalas szerintem barkinek jól johet (főleg ha penztarcabarat megoldast keres).
Talan az picit fura, hogy felkenes utan ragacsos es fura erzetu a boron, de ez par perc utan elmulik es mehet ra a kovetkezo krem.
Upd: valahol azt olvastam, hogy a hialuronsavas termekeket vizes borre kell felkenni, es ugy nem fog ragadni. Hat, tokmindegy hogy kenem ezt a kremet, mindenhogy ragad.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

rozsaverocska

2019. január 6.

A reggeli hidratáló rutinom része lett, szeretem, de valahogy picit többet vártam.

rozsaverocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Vicus

2018. december 16.

Nagyon szeretem, bár olyan hiper-szuper feltöltő hatást nem vettem észre, de szerintem újra fogom vásárolni.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

hennniii

2018. december 14.

Kicsit ragacsos, nem tudom, hidratált utána a bőröm, de ragad. Nem túl kellemes. :(

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Aquila

2018. december 14.

Én nagyon szeretem, három hete használom és soha ilyen hidratált nem volt a bőröm. Mielőtt elkezdtem használni rettenetesen száraz szinte cserepes volt a bőröm, húzódott, szóval minden baja volt. Én szintén a The Ordinary termékével a Natural Moisturizing Factors + HA hidratáló krémmel együtt használom reggel és este, mert önállóan szerintem sem az sem pedig a hidratáló nem elég, viszont ketten együtt nagyon ütősek. Így nálam nem jelentkezett a kompatibilitási probléma. Ami nagyon furcsa hogy érzésre valóban olyan mintha maradna rajta egy filmréteg, viszont tapintásra ez egyáltalán nincs meg, sőt ha rákenem a hidratálót az érzés is eltűnik. Szóval nekem egyelőre nagyon is bevált, ha változik a dolog úgyis jövök update-elni, viszont egy jelenleg ár és hatása miatt megy neki az 5 csillag.

UP: Nekem amúgy nem egészen 2 hónapig tartott a kis üvegcse, úgy hogy voltak napok amikor nem használtam.

Aquila
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.