KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

cslllzr

2018. október 13.

Szépen teszi a dolgát és az ára is nagyon baráti. Villámgyorsan beszívódik, így a reggeli rutinom elengedhetetlen része lett. :)

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Pünyike

2018. október 9.

G&G 101 HA 5 Rich-et használtam, amivel tökéletesen meg voltam elégedve, azt is akartam megrendelni, de sajnos nem volt raktáron, így erre esett a választásom. Én nem vagyok elégedett ezzel a termékkel. Egyáltalán nem kompatibilis egyik arcápolómmal sem, együttes használatkor kukacosodik és simán ledörzsölöm az egészet (hagyok időt a két arcápoló felvitele között és mégis). Még talán ez sem lenne akkora gond, max. nem használok semmit előtte-utána. DE! Annyira húzódott tőle a bőrőm, hogy egész nap kellemetlen, diszkomfort érzésem volt tőle, ezért már nem is használom nappalra (az alapozóm is lemorzsolódik tőle), csak éjszakára, de sajnos reggel is érzem a húzódást. Lehet, hogy fucsán hangzik, de úgy érzem, mintha egyáltalán nem hidratálna. Sajnálom, mert jókat olvastam róla, de nekem ez nem jött be. Még megpróbálom hidratálóba keverve, de addig 1*.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 9.

FReka

2018. október 8.

Használgatom már egy ideje, de még mindig nem sikerült kitapasztalnom teljesen, hogy is jó ez nekem, talán hidratálóba keverve jött be eddig a legjobban. Önmagában használva kicsit nehéz elkenni, húzza a bőröm és hiába használok alá tonikot, termálvíz sprayt, fölé hidratálót, reggelre valahogy szárazabb, húzódóbb érzetű az arcom, mint amikor nem használom, emiatt nem is kenegetem szívesen. Még próbálkozok vele, aztán majd jövök updatelni, ha esetleg változna valami, hátha a hidegebb időben jobban fog esni a bőrömnek.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Valentine

2018. szeptember 29.

Elég régóta szemeztem már a TO termékeivel, aztán úgy 2 hónapja végre rászántam magam, hogy megrendeljek néhányat belőlük. Ezt a szérumot nagyon jól be tudtam illeszteni a reggeli és az esti rutinomba egyaránt. Illata szinte nincs. Nagyon hamar beszívódik. A krém és smink nem kukacosodik fölé kenve. A csomagolás egyszerű. Az üvegcse nem csak esztétikus, de praktikus is. Hihetetlenül jó a cseppentője, ráadásul a kupak is rendesen zár. Kétség kívül frissebb az arcom amióta használom. Persze nem csak ettől, de hozzájárul. Az egyetlen problémám vele, hogy hamar elfogy. Napi 2x használva nekem úgy 1-1,5 hónapig volt elegendő. De néha az esti rutinból kihagytam. Mindenképpen újravevős nálam. De legközelebb egyszerre lehet, hogy többet rendelek belőle. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

cseri88

2018. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, eddig a sok TO termékből, amit próbáltam egy nem jött be ( Niac. ) , viszont ez valami csoda. Imádom, első használat után szép és kiegyensúlyozott lett a bőröm. Nagyon sok mindent olvastam a hialuronsavról, most nem fejteném ki, de pl. ez egy nagyon jó videó róla. https://www.youtube.com/watch?v=cDx5_zVxdgY&t=410s , mindenféle gyors bomlásáról, receptorkötődésről stb.-ről is van szó. Ha ez így van, akkor valószínűleg ez a termék is csak átmeneti állapotot tud létrehozni, de én nagyon szeretem és nagyon megéri nekem, hogy reggel használjam, mert látványosan megjavítja a bőröm, olyan szép és egészségesnek néz ki :) Örülök, hogy újabb TO bevált, első körös csalódás után a TO termékekből. Nekem szuper +++++ 5*

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

oznob64

2018. augusztus 23.

Zsíros a bőröm, így nem szorul extra hidratálásra. A termékről alapvetően semleges a véleményem; gyorsan beszívódik, utána szoktam az antioxdiánsokat és egyéb szérumokat használni, viszont elég gyorsan fogy, bár ilyen ár mellett ez nem akkora tragédia.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Riababa

2018. augusztus 15.

Jó ár-érték arányú termék. Amit ígér, azt tudja. Viszont vannak tőle sokkal jobb hialuronos szérumok. Persze drágábbak is. (Kivéve a Geek& Gorgeous új hialuronos széruma.)

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Veronika8614

2018. július 29.

Nagyon szeretem, hiányzik a rutinomból mikor nincs, ami sajnos elég gyakran előfordul, mert rengetegszer sold out és nem tudom beszerezni. Toniktól nedves arcra teszem, majd hidratálókrém, anélkül feszül. Sokkal hidratáltabb a bőröm, amikor használom.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gabriell

2018. július 29.

Nagyon jó kis résztvevője a rutinomnak, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, olyan mintha megitatná a bőrömet, szépen hidratált lesz egész nap a használata után. Amit tudnia kell, azt tudja, szeretem.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

dorottya96

2018. július 26.

Ugyan azt tudja mint a drágább társai, csak klasszisokkal olcsóbban. Tökéletes reggelre, felvitel után termálvíz spray-és máris üde az arcom.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.