The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 60ml
Ár: 4000 , Eladó: Voros
Állapot: 1 hónapja bontva, címke tetejéig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tundebe

2022. május 9.

Kukacosodik elég sok termékkel nem fér össze. Nem egy nagy szám hya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Kukacosodik elég sok termékkel nem fér össze. Nem egy nagy szám hya.

kovacj96

2022. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem! Könnyű víztiszta állaga van, hamar beszívódik. A rutinommal nagyon szépen helyrehozta az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Dorkuci

2022. május 2.

Első hialuron szérumom amit használok, így nincs összehasonlítási alapom. Semmi rosszat nem tudok mondani róla, 3 cseppet szoktam tenni az arcom három különböző pontjára, ennél többet nem mert akkor kicsapódik az olajos szérumoktól. Ennyi is tökéletesen hozza az eredményt, ami simább, fényesebb, feszesebb bőr. Tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

almaanna

2022. április 26.

Nemrég kezdtem csak el használni, de egyelőre imádom. Eddig a G&G Ha 5-jét használtam, de annál nekem sokkal jobban tetszik. Kis negatívum, hogy felkenés után picit ragacsos, de ez nálam viszonylag gyorsan megszűnik. A Revolution Niacinamide szérummával kezdtem el együtt használni, és pár nap alatt már feltűnő változást hozott. Az a pár pattanás ami az arcomon volt, mind szépen eltűnt, és újak se jelentek meg azóta. A foltokon, amik a patik után maradtak is sokat javított.

Update: Az eredeti 5 csillagból levontam egyet, túl gyakran kukacoskodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Update: Az eredeti 5 csillagból levontam egyet, túl gyakran kukacoskodik.

Dorotii66

2022. április 11.

Nagyon nem jön be az állaga, sajnos akármivel használom együtt kukacosodik. Hidratáló hatását nem nagyon éreztem, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

Voros

2022. március 9.

Az állaga kicsit ragacsos, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 9.

Az állaga kicsit ragacsos, de teszi a dolgát.

Pipere

2022. február 20.

Nagyon folyós, figyelni kell rá, hogy ne menjen kárba belőle pár csepp amikor kihúzom a pipettát. Egyébként ahogy a Revox és G&G működött nálam, ez is teljesen jól végzi a dolgát. Tonikos bőrre teszem, szépen beszívódik és jól hidratál. Nekem semmi problémám nincs a használatával, jól tudom rá rétegezni a többi terméket.
Majd elérhetőség és ár szempontjából fogok válogatni a három közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Majd elérhetőség és ár szempontjából fogok válogatni a három közül.

kluc

2022. február 14.

Sajnos nem érzem a hatását, plusz nekem is kukacosodik, bármi mást kenek rá. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 14.

Sajnos nem érzem a hatását, plusz nekem is kukacosodik, bármi mást kenek rá. :/

CandyCurses

2022. február 14.

Nekem is kukacosodik. Végigpróbáltam mindenhogy, többet vártam, kevesebbet tettem fel, csak hidratálóval használtam, mindenhogy kukac.

(Vettem üres szövetmaszkokat, azokhoz szoktam szérumot kotyvasztani hasonló termékekből, amik nem jönnek be, és ezt is így használom el.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Any95

2022. január 22.

Nekem nagyon kukocosodik eddig kb. bármivel amivel használom, és ilyen darabokban jön le az arcomról, ha hozzáérek. Biztos vagyok, hogy jót tesz a bőrnek, de amiatt levonok két pontot, hogy mindennel összeveszik. Kicsit bizonytalan is vagyok, hogy mire és hogyan fogom tudni elhasználni, de még próbálkozok vele kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.