The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
ÚJ The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
Ár: 2000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
deezsina

2019. november 19.

1-2 hete használom, néha csak BHA mellé, néha glikolsavas tonik után. Nekem rendkívül szép arcképet csinál reggelre. Gyulladás, telt pórusok, pattanások nálam mindennaposak, ez a cucc segít picit kiegyenlíteni. Oda kell figyelni, hogy ne cseppenjen el alkalmazás közben, de amúgy tök jó termék. Picit tényleg ragacsosnak érződhet, emiatt a rétegzését érdemes kitapasztalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Diuska85

2019. november 13.

Este használom krém helyett. Remekül hidratál és gyorsán beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Este használom krém helyett. Remekül hidratál és gyorsán beszívódik.

battybrunette

2019. november 12.

Eleinte utáltam, mert borzasztó ragadósnak éreztem tőle az arcomat, pedig nem használtam túl sokat belőle, de nem adtam fel mert hittem benne és használtam tovább. Időve nem tudom mi változott, de végre olyan volt amilyennek lennie kell.
Reggel-este használtam (napi 2x) arc tisztítás után. Nagyon megszerettem. Olyan puhának és hidratáltnak éreztem az arcom, mint még soha. Egy hete fogyott el. Ilyenkor látom csak igazán mennyit segített bőröm hidratáltan tartásában. Biztosan alapdarab lesz a rutinomban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

vikiatank

2019. november 6.

Még csak két hete használom, de így is szemmel látható a változás. Apró kis ráncaim voltak a homlokon főleg, de szépen kisimította őket. Látványra és tapintásra is bababőrnek érzem az arcom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Sziporka88

2019. október 20.

Esti rutinom része. Nem annyira szeretem a pipetta miatt a felvitelét. Viszont nem folyik szét, van idő bedolgozni a bőrbe. Semleges az illata és nem irritál, a bőr kisimultá válik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

GKrisz

2019. október 12.

A szívem vérzik, hogy ez a termék számomra nem vált be. Az ember lányának az a vágya, hogy olcsó, de luxus összetevőket kenjen magára. A márkát szeretem, vannak telitalálatú termékei nálam. Nem feltétlen a termék hibája, hogy rajtam nem működött, mert annyira érzékeny a bőröm, hogy 10 termékből kb. kettő válik be rajta. Sajnos ettől piros lett az arcom amikor használtam. Amit mégis adott: hidratáltabb, minőségében, textúrájában (színben sajnos nem) egységesebb bőrkép. Nincs szívem három csillagnál kevesebbet adni neki, mert kellenek az ilyen márkák a piacon és a bőröm kevés terméket tolerál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Petralacreme

2019. október 11.

A böröm ranctalan, am olyan ragyas lett, mint soha elötte. Nem mondom, hogy rossz, viszont nekem valami nem stimmelt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

FReka

2019. szeptember 29.

Update: Na mostanában mégis beválik,kap még egy csillagot. Termálvízzel befújt arcra vittem fel,fölé 3 csepp mandulaolajjal elkevert benton lotion,reggelre olyan szép kisimult és puha az arcom hogy csak na. 😍

Használgatom már egy ideje, de még mindig nem sikerült kitapasztalnom teljesen, hogy is jó ez nekem, talán hidratálóba keverve jött be eddig a legjobban. Önmagában használva kicsit nehéz elkenni, húzza a bőröm és hiába használok alá tonikot, termálvíz sprayt, fölé hidratálót, reggelre valahogy szárazabb, húzódóbb érzetű az arcom, mint amikor nem használom, emiatt nem is kenegetem szívesen. Még próbálkozok vele, aztán majd jövök updatelni, ha esetleg változna valami, hátha a hidegebb időben jobban fog esni a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

LadyBleu

2019. szeptember 19.

Valamiért nem szerettük meg egymást, deúgy érzem ez inkább az én hibám. Elhasználtam egy üveggel, nem láttam nagyon wow hatást, nem fogom újravenni a közeljövőben, de elment egy szérumnak. Lehet, hogy azért is ez a reakcióm, mert nem igazán vízhiányos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

beatrrix

2019. szeptember 13.

Sokaknál hallottam/olvastam, hogy erre esküszik, jelenlegi kedvenc, stb. gondoltam kipróbálom. Hidratálni hidratál, estére tökéletes, de nappalra smink alá nem teszem fel többé. Kezdetben megijedtem, azt hittem, hogy hámlik az arcbőröm. Hát nem. Később jöttem rá, hogy csak a HA kukacosodik fel a smink alatt :( Simán hidratáló alatt is ugyanezt teszi a bőrömön. Egyébként nem rossz termék, esténként továbbra is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.