The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

deodata96

2020. július 13.

Már a harmadik üvegcsének a felénél járok, úgy éreztem most kell véleményt írnom. A pipettás adagolás kicsit macerás, nehéz rendesen bezárni az üvegcsét, ennyi számomra az össz negatívuma. Nem külön viszem fel, bele szoktam keverni a reggeli vagy esti arckrémembe, sőt a szemkörnyél ápolóba is. Édesanyám még a testápolójába is tesz ebből a szérumból. Én 23 évesen még nem hiszem hogy annyira látványos dolgot várnék, én a megelőzés híve vagyok, de mikor ezt a szérumot használom, pl a szemkörnyékemen este, másnap sokkal simább a szemkörnyéken a bőröm, és az elszíneződés is halványabb a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

ViktoriaLugosi

Korcsoport: < 18
2020. július 13.

Nos így egy üvegcse elhasználásával itt az ideje véleményt írnom.
Az én bőröm semiképpen nem mondható száraznak, mégcsak dehidratáltnak sem, mégis valamiért mindig is kiakartam próbálni egy hialuronos szérumot és mivel a nővérem épp rendelni készült Deciemről így megragadtam az alkalmat.

Állag: Sűrű, legalábbis a G&G niacinamidos szérumtól sűrűbbnek mondanám. Kissé ragacsos, ezért ki kell tapasztalni hogy mivel a legkényelmesebb használni.

Használat: A használata nagyon könnyű és kényelmes. Minden termékkel jól működött, könnyű beilleszteni a rutinba. Minden este használtam, de volt hogy reggel is cseppentettem a hidratálómba egy keveset. Én mondjuk használat előtt benedvesítettem az arcomat egy fújós flakon segítségével majd azután eloszlatok 2-3 cseppet. Ez az egész művelet már önmagában felér egy spa élménnyel számomra, arról nem is beszélve hogy így hűsít is a nagy melegben.

Hatás: Na a hatása az elképesztő volt számomra. Már pár használat után sokkal puhább lett az arcom. Pár hét után viszont az én mitesszeres, egyenetlen orromon babapopsi puhaságú, egészséges de még továbbra is mitis bőr köszönt vissza. A bőröm sokkal egészségesebbnek, pumpáltabbnak látszik már 1 üvegcse után.

Sajnos még nem tudtam utánpótlást rendelni, de mindenképpen fogok. Számomra hozta ez a kis szérum az ígéreteit, teljes mértékben megvagyok elégedve Vele. Az áráról nem is beszélve, Nálam bátran megkapja az öt csillagot♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 13.

Nos így egy üvegcse elhasználásával itt az ideje véleményt írnom.

poczeandrea

2020. július 1.

Használtam, szerettem. Azóta megvettem a geek&gorgeous rich hialuronsavját, az kenterbe veri ezt bőven. És az ára is hasonló, így ezt tuti nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Melaszka

2020. június 27.

Teszi a dolgát, hidratál, könnyen beszívódik, tökéletesen beilleszthető a napi rutinba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Sisszy

2020. június 17.

Csak egy üveggel használtam el, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, semmi extra eredményt nem láttam az arcomon. :( A pipettás megoldást nagyon kedvelem, és az üveg kiszerelés is letisztult és igényes, viszont a termék benne eléggé közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

mlnda

2020. június 16.

Kb. 3 honapja hasznalom. A borom alapvetoen kombinalt, vizhianyos es erzekeny, a vizhiany mostmar nem gond. :)
A felvitel kimondottan egyszeru es kellemes, egy mogyoronyi potty a markomba, osszetapicskolom a masikkal es innen eloszlatom az arcomon, nyakamon, dekoltazsomon (mikor meddig jutok el vele). Nagyon hamar beszivodik, nyoma se marad. Nem hagy semmilyen reteget maga utan. A titok szerintem is a mennyisegben van. Regebben a felvitel utan egy termal vizes permetet is hasznaltam (ami jo amugy), csakhogy ezek utan mar nem tudtam jol felvinni a C-vitaminos szuszpenziot, pergett le az egesz. Aztan eszrevettem, hogy ha egybol a hialuronra viszem fel, permet nelkul, akkor jobban viselkedik. Aki viszont nem a TO 30%os C-vitaminjat hasznalja, annak ajanlom a permetet is a hialuronra, mert igy meg hidrataltabb eredmenyt lehet kapni. Barmilyen permet megteszi, a lenyeg, hogy viz legyen.
Keszitettem sajat permetet is, talan megtetszik valakinek, leirom mit teszek bele: szurt viz + aloe gel + par csepp hialuron = kesz a frissito, hidratalo permet. :) Igy nyarra meg jobb lesz, mint eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

kosztyanna

2020. június 15.

Mielőtt kipróbáltam volna még az extra száraz bőrre való hidratálók sem tudták megfelelően hidratálni a bőrömet. Amióta használom ez a problémám megszűnt. Este felkenem és reggelre pihe-puha, kisimult az arcbőröm. Szuper termék, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

twinnypeaks

2020. május 27.

IMÁDOM. Száraz és vízhiányos a bőröm, és összességében olyan fonnyadt. Kb. 2 hete használom a szérumot (+ a hidratálókrémet és 2naponta a lactic acid 5%-ot is) és hihetetlen a hatása, sokkal puhább, teltebb, egészségesebb az arcbőröm és a kisebb hibák is kezdenek halványulni. Nekem extrakönnyű, másodpercek alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet (ellentétben pl. a Buffet-vel), a vízhiányos bőrömnek ez a lehető legjobb. Annyi hátránya, hogy elég gyorsan fogy, pedig nem csepegtetek sokat (2, max 3 cseppentés az egész arcra) reggel és este. De mindenképp újraveszem, az áráért különösen megéri és tényleg látható hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

kremekreme

2020. május 27.

Első anti aging kozmetikumom, amióta tudatos bőrápolásba kezdtem. Szerintem klassz, egész gyorsan beszívódik. Sajnos kukacosodik ezért hétvégén, v este használom inkább. Nagy változást nem vettem észre viszont eddig, lehet hosszútávon hálálja meg a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Schnebli

2020. május 25.

Amellett, hogy pattanásos kombinált bőröm van, van egy két vízhiányos, szárazabb rész az arcomon emiatt vásároltam meg. Sajnos nem vált be. Nagyon sűrű az állaga, nehezen szívódik fel. A rétegezős rutinomba nem tudtam beilleszteni, és akárhányszor használom, biztos hogy felkukacosodik a bőrömön. Szerintem ott a megoldás kulcsa, hogy nem az én bőrtípusomnak megfelelő a termék, hiába vannak száraz foltok a bőrömön. Kap három csillagot mert valamennyire azért hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.