The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3190 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest 13.kerület , fizetés: személyes átvétel, foxpost, házhozszállítás
Ár: 1500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta

Norusi

2021. május 6.

Nagyon testes, remekül feltölti a vízhiányos bőröm, kedvező az ára, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Nagyon testes, remekül feltölti a vízhiányos bőröm, kedvező az ára, imádom.

almakorterepa1213

2021. április 30.

Imádom! Az érzékeny/száraz bőrömre tökéletes télen-nyáron! Az állaga ragadós, de nekem smink alatt is tökéletes ls nem kukacosodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

ppetruc

2021. április 27.

Sokan panaszkodnak, hogy kukacoskodik - én ezt még sose vettem észre. Elsőre ilyen fura ragacsos-géles állaga van, de könnyű eloszlatni. Általában az esti rutinom része, hámlasztó után és hidratáló előtt. Másnapra puha, hidratált bőrt eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

vassviktoria

2021. április 22.

Nekem ez túl sűrű a kombinált bőrömnek. Olyan nyúlós , ragacsos az állaga. A G&G HA Light-ja jobban bejött, de száraz bőrre szerintem ez jó lehet. Én vissza fogok térni a G&G-ra ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

sztikke

2021. április 20.

Nekem nem jött be annyira, túl ragacsos, a Beauty Glam hialuronsavas szérumát jobban szeretem, az nem ragad egyáltalán és ugyanennyibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Onodiencsi

2021. április 18.

Hát amennyire vártam, annyira nem okozott nagy változást... nekem kicsit ragacsos, bár egy kis vízzel hígítva jól kenhető, de ha erre akarok építeni más termékeket legtöbbször kukacosoik. :) De ár-érték arányban szuper, estére használva szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

thatscrazy

2021. április 17.

Sok egyéb termékkel nem barátok. Semmi extra hidratálóval hidratál, de nem érdemes megvenni szerintem, egy jobb hidratálókrémmel többet lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Bakoca

2021. április 17.

Hatását rögtön látni, feszesít, feltölt. Viszont sajnos kb. mindennel összeveszik. Ha magában használom, vagy maximum valami nagyon vizeset alá, akkor semmi gond. De már a csiganyàlas hidratálót nem nagyon szereti fölé, lassabban szívódik be, egyéb félsűrű, sűrű termékekkel meg nagyon kukacosodik, vagy lepattogzik. Bármilyen kombinációban fényes bőrt hagy maga után, szóval reggelre nekem nem fér bele. Legnagyobb “ellenségek” az A-bomb niacinamiddal. Így viszont csak ritkán tudom használni, amit sajnálok nagyon, mert tényleg hatásos cucc. Legközelebb másikkal próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Szotymoty

2021. április 14.

Sziasztok!
Elég régóta használom. Nem csodaszer, de voltak időszakok, amikor meglepően széppé tette a bőröm. Viszont mikor elkezdtem a gyártó többi termékét is használni, kezdtem azt érezni, hogy ez nem az igazi. Nem próbáltam a marine változatot, de engem nem zavar ennek se az állaga. Amit megfigyeltem, hogy szárítja a bőröm, mióta panelban lakom es elkepesztően fűtenek. Kellett párologtatót is vennem, olyan száraz lett a levegő fűtési időszakban. Így leszoktam róla olyankor. Viszont pont télen lenne értelme ezt használnom, akkor szárad ki a bőröm. Így mostanában leszoktam róla, mert mikor érdemes lenne, akkor nem segít, sőt, ront a helyzeten. Ezért a 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Sziasztok!

bdiiuus9

2021. április 12.

Nekem tetszik ez a termék. Arctisztítást kővetően a heti egyszeri radírozás és maszk után teszem fel a Hyaluron és utána lezárom a szerkezetét egy hidratáló krémmel. Normál esetben csak tisztitás,hyaluron es hidratáló. Nekem bevált nagyon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.