KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Riababa

2018. augusztus 15.

Jó ár-érték arányú termék. Amit ígér, azt tudja. Viszont vannak tőle sokkal jobb hialuronos szérumok. Persze drágábbak is. (Kivéve a Geek& Gorgeous új hialuronos széruma.)

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Veronika8614

2018. július 29.

Nagyon szeretem, hiányzik a rutinomból mikor nincs, ami sajnos elég gyakran előfordul, mert rengetegszer sold out és nem tudom beszerezni. Toniktól nedves arcra teszem, majd hidratálókrém, anélkül feszül. Sokkal hidratáltabb a bőröm, amikor használom.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gabriell

2018. július 29.

Nagyon jó kis résztvevője a rutinomnak, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, olyan mintha megitatná a bőrömet, szépen hidratált lesz egész nap a használata után. Amit tudnia kell, azt tudja, szeretem.

Gabriell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

dorottya96

2018. július 26.

Ugyan azt tudja mint a drágább társai, csak klasszisokkal olcsóbban. Tökéletes reggelre, felvitel után termálvíz spray-és máris üde az arcom.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nena

2018. július 24.

Elfogyasztottam egy üveggel ebből is, illetve hárommal az aromax hyaluronos szérumjából. Azt kell mondjam, nekem valahol a kettő között van az igazság.
Arcpermetre fújva kentem és sajnos sokszor tapasztaltam, hogy "kukacosodik", vagy ha nem ő, akkor a tetejére kent krém. A hatásával viszont meg voltam elégedve; ugyan a vízhiányos bőrömnek nem volt elég magában, de érezhetően szívesen itta magába. Irritációt nem okozott, elég sokáig kitartott ez a 30 ml és nem irritálta az amúgy arra hajlamos bőröm. Az ára is teljesen korrekt.
Most egy harmadik félével fogok próbálkozni, talán az hibátlan lesz. :)

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Most egy harmadik félével fogok próbálkozni, talán az hibátlan lesz. :)

anneshirley

2018. július 16.

Szerettem használni, bár nem éreztem, hogy hű de nagy extrát nyújtana. Nem szárította vagy zsírosította, illetve nem irritálta a bőrömet. Nem volt baj az állagával sem, jó volt sminkalapnak is (ez a TO termékekről szerintem nem mindig mondható el). Az ára miatt megérte kipróbálni, de inkább más hialuronsavas termékekkel kísérletezgetek tovább.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

katt

2018. július 15.

Az állaga nekem ragacsos volt. Átváltottam a NIOD MMHC"-re, az sokkal kellemesebb érzet a bőrön.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

lupelupe

2018. július 2.

Kellett egy kis idő, mire összebarátkoztam a termékkel, és kikísérleteztem, hogy mi a legjobb használati mód nekem. Nagyon jó, hogy hamar beszívódik és jól rétegezhető. A reggeli rutinom nélkülözhetetlen darabja.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

MormiOrsi

2018. június 4.

A HYLAMIDE BOOSTER LOW-MOLECULAR HA után próbáltam ki (azt azért vettem meg, mert az Ordinary termék természetesen éppen készlethiányos volt :D) de tutibiztos, hogy azt nem veszem újra, ellenben ezt igen. Jelenleg mind a kettő ott figyel még a polcomon és határozottan ezért nyúlok szívesebben. Nem vagyok az Ordinary termékekkel 100%-ban megelégedve, de van 1-2, amit nagyon eltaláltak és szerintem ez a szérum is közéjük tartozik.Teljesen felesleges a Hylamide 7000 forintos boosterét megvenni, ez is bőven tud annyit, sőt még talán jobban is feltölti a bőröm nedvességgel. Én úgy szoktam használni, hogy miután felteszem az arcomra fújok rá vízpermetet vagy csak szimplán csapvízzel picit benedvesítem a bőröm, hogy még több vizet kössön meg a hialuronsav. Így nyáridőben tényleg elég ennyi is nekem hidratálásnak, extra krémezést már nem igényel a bőröm. Abszolút ajánlom! :)

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

dali

2018. június 2.

Szerettem, bár különösebb extrát nem adott. Újravenni egyelőre nem fogom, szeretnék kipróbálni más márkáktól is ilyen szérumokat.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.