KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MormiOrsi

2018. június 4.

A HYLAMIDE BOOSTER LOW-MOLECULAR HA után próbáltam ki (azt azért vettem meg, mert az Ordinary termék természetesen éppen készlethiányos volt :D) de tutibiztos, hogy azt nem veszem újra, ellenben ezt igen. Jelenleg mind a kettő ott figyel még a polcomon és határozottan ezért nyúlok szívesebben. Nem vagyok az Ordinary termékekkel 100%-ban megelégedve, de van 1-2, amit nagyon eltaláltak és szerintem ez a szérum is közéjük tartozik.Teljesen felesleges a Hylamide 7000 forintos boosterét megvenni, ez is bőven tud annyit, sőt még talán jobban is feltölti a bőröm nedvességgel. Én úgy szoktam használni, hogy miután felteszem az arcomra fújok rá vízpermetet vagy csak szimplán csapvízzel picit benedvesítem a bőröm, hogy még több vizet kössön meg a hialuronsav. Így nyáridőben tényleg elég ennyi is nekem hidratálásnak, extra krémezést már nem igényel a bőröm. Abszolút ajánlom! :)

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

dali

2018. június 2.

Szerettem, bár különösebb extrát nem adott. Újravenni egyelőre nem fogom, szeretnék kipróbálni más márkáktól is ilyen szérumokat.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

mliptak

2018. május 27.

Könnyű és gyorsan felszívódó készítmény, sokáig kitart a 30 ml. Hidratáló tonik fölé szoktam használni egy fél pumpával, majd krém és fényvédő. Nagyon szépen beépíthető egy rétegezős rutinba.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

cation

2018. május 15.

Tonerrel szoktam használni, hogy legyen nedvesség, amit megköt. Szépen teszi a dolgát, feltölt, hidratált lesz a bőröm, csak sajnos nálam kukacosodásra hajlamos, ezért egy kicsit macerás a használata. Ár-érték arányban viszont nagyon korrekt, szerintem újra fogom venni, nekem megéri a macera ellenére is.

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

murczinodett

2018. május 15.

Nagyon szeretem, nagyon gyorsan beszívja a bőröm és szerintem jobban megtartja a nedvességet a nap folyamán.

murczinodett

ludri97

2018. május 11.

Kb egy hete használom,de már most látok változást. Felvinni nehézkes, kicsit ilyen taknyos az állaga, de nálam eddig jól teljesít. Az árát megéri szerintem :) majd krémbe keverve is kipróbálom.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

vadvirag919

2018. május 10.

UPDATE: 1 hónap után
Csendben teszi a dolgát, nem feltűnő, észre sem veszi az ember máris sokkal jobb a hidratáltság. Az én bőrömön egy bizonyos kombinációban a legjobb nappalra, úgy egész nap matt az amúgy olajos szeborreás bőröm - púder NÉLKÜL. Eddig úgy nézem sosem fog elfogyni, lévén 2-3 csepp kell arcra és nyakra szóval az árát megérte. Egyébként érdemes figyelni arra, hogy a hyaluronsav vízmegkötő, azaz ha nem használunk utána vízben gazdag hidratálót, akkor a bőrből veszi fel a vizet, ezáltal szárít. És valóban, ha nem hidratáltam fölé akkor egyből elolajosodott a bőröm... Tulajdonképpen ez a szérum önmagában csak egy "átvivőanyag", annak viszont jó.

Könnyed, hamar beszívódik (érdemes sietni az elkenéssel), és igazán szépen feltölti a bőrömet másnap reggelre. Panaszt nem okozott. Nem zsíros, nem ragacsos, ha nem kenem be nem szárad ki látványosan (igaz még csak kb 2 napot hagytam ki). Ha így folytatjuk, akkor újravevős lesz.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

UPDATE: 1 hónap után

Picieri

2018. május 2.

Beillesztettem ezt is a rutinomba. Elsőnek ARGIRELINE SOLUTION 10%,majd hyaluron és utána arckrém. Nagyon jól feltölti a bőrt és az apróbb rácokat. Tényleg ki kell tapasztalni a mennyiséget, mert utána nekem a bb krémmel kukacosodott az elején, de most már tudom mennyi kell belőle. :) Nekem is vannak szárazabb, hámló részek az arcmon, oda picivel többet teszek, hogy jól megkösse az utána bemasszírozott hidratálóból a vizet. :)

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

szabs

2018. május 1.

Szépen hidratálja a bőrömet, reggel használom arckrém előtt.
4 csillagot adtam, mivel a Hylamide Booster Low-Molecular HA szérumát jobban kedvem, viszont ez árban barátibb.
Megéri az árát.

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Szépen hidratálja a bőrömet, reggel használom arckrém előtt.
Megéri az árát.

domcsismiracle

2018. április 25.

Tök durva, de tényleg hatásos. Mármint szemmel látható és mások által is tök sokszor megjegyzett dolog, hogy mennyivel kisimultabb a vízhiányos bőröm, olyan mintha lenne benne élet. Este Salicylic Acid (2 hónapja), reggel Hyaluron (1 hónapja) és szemmel látható a változás. Az orrom körüli pórusokat talán tényleg össze is húztáik, de a picit távolabbiakkal nem igazán tudtak mit kezdeni, most olyan krtáternek tűnnek az eltűntetettekhez képest. Nem tudom pontosan melyik krém érte el ezt, de valamelyik tutira.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.