The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 3610 ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3610 ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

s.zso_fi

2024. február 7.

Kedvenc szérumom, többször is újravettem már és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 7.

orczpolett

2024. január 25.

Nekem hatalmas kedvencem lett ez a kis szérum. Számomra jobban bevált mint társai

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

kalmaniki

2024. január 23.

Nekem egyáltalán nem vált be, mindennel kukacosodik, lehetetlen rá sminkelni. Helyette a Revoxosat veszem és az szuperül működik a többi termékemmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

Rika6790

2024. január 23.

Elhasználtam. De sajnos nem szerettem. Ragacsos érzetet hagy a bőrön akármit csináltam vele kukacosodott reggel is és este is. Sminkelni esélytelen volt rá. G&G hialuronja sokkal jobban bevállt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

kalreb

2023. május 30.

Én ezt csodaszernek titulálom. Nagyon élvezem is a felvitelét és csodás érzés a bőrön. tisztítás után de hidratálókrém előtt szoktam és nagyon jól beszívja a bőröm. Tényleg nagyon szeretem, kár, hogy egyszer véletlenül kiborítottam az üveg felét. Csak ajánlani tudom, használat után nagyon hidratáltnak érződik a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 30.

agneeees_

2023. április 9.

Imádom! Első ilyen szérumom volt, nagyon sokáig kitartott (október-március) és már a másodikat vettem újra belőle. Anyukámat is belevittem a buliba, ő novembertől márciusig locsolt el egy üveggel, de annyira szereti, hogy legutóbb a nagyobbik üveggel vettünk belőle neki, mert imádja. Az enyhén nedves bőröm pillanatok alatt beissza, semmi nem kukacosodik vagy pereg miatta. Én esténként használom, egyik este szalicilsav és TO hidratáló, másik este G&G A-game 5 és TO hidratáló kerül fölé. Reggelente mindig tükörsima bőrrel kelek, ami nyilván nem csak az ő számlájára írható, de nekem nagyon bevált így az alkalmazás és szerintem a szendvics technikának köszönhetően úsztam meg a retinol bevezetésénél a purginget is. Hibátlan így fél év használat alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 9.

zsannarita

2023. április 2.

Első HA szérum, amit kipróbáltam, de annyira nem jött be sajnos, mint vártam. Reggel és este is használtam, gyorsan beszívta a bőröm, nem hagyott ragacsos érzetet, de a hidratáló amit felé kentem pergett tőle, pedig enélkül teljesen jól beszívta a bőröm. Ez éjszaka nem volt zavaró, de nappal sminkelni sem lehetett rá emiatt. Hatását tekintve meg semmi változást nem éreztem, talán mintha még pattanásokat is okozott volna, de ez nem biztos, hogy ettől volt, csak azt láttam, hogy szebb a bőröm amikor nem használom, mint amikor igen. Lehet kipróbálom még más márkáknak is a HA szérumát, de ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

szani2000

2023. április 2.

Imádom! Mióta hidratáló előtt ezt is felviszem nem száraz a bőröm. Reggel és este is használom, most fogy el az első adag, jön a következő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 2.

Evelinke12

2023. március 29.

Fhu hát sajnos nem annyira jön be mint a gg hiája...alig nlehet hasznáni nagyon ragacsos..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 29.

zsitta

2023. március 6.

Nem szeretem egyáltalán, nagyon ragacsos érzetet hagy az arcomon, és szerintem még pattanásokat is okozott. Száraz bőrre talán jó lehet, de akinek zsíros vagy kombinált, az szerintem kerülje messziről. Elhasználom a kezemre hidratálókrémmel vegyítve, de az arcomra a G&G HA 5 light a nyerő hyaluronos készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 6.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.