The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OMJ, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

A hidratációt támogató formula ultra-tiszta, vegán hialuronsavval és B5 provitaminnal.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
cslllzr

2018. október 13.

Szépen teszi a dolgát és az ára is nagyon baráti. Villámgyorsan beszívódik, így a reggeli rutinom elengedhetetlen része lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Valentine

2018. szeptember 29.

Elég régóta szemeztem már a TO termékeivel, aztán úgy 2 hónapja végre rászántam magam, hogy megrendeljek néhányat belőlük. Ezt a szérumot nagyon jól be tudtam illeszteni a reggeli és az esti rutinomba egyaránt. Illata szinte nincs. Nagyon hamar beszívódik. A krém és smink nem kukacosodik fölé kenve. A csomagolás egyszerű. Az üvegcse nem csak esztétikus, de praktikus is. Hihetetlenül jó a cseppentője, ráadásul a kupak is rendesen zár. Kétség kívül frissebb az arcom amióta használom. Persze nem csak ettől, de hozzájárul. Az egyetlen problémám vele, hogy hamar elfogy. Napi 2x használva nekem úgy 1-1,5 hónapig volt elegendő. De néha az esti rutinból kihagytam. Mindenképpen újravevős nálam. De legközelebb egyszerre lehet, hogy többet rendelek belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

cseri88

2018. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, eddig a sok TO termékből, amit próbáltam egy nem jött be ( Niac. ) , viszont ez valami csoda. Imádom, első használat után szép és kiegyensúlyozott lett a bőröm. Nagyon sok mindent olvastam a hialuronsavról, most nem fejteném ki, de pl. ez egy nagyon jó videó róla. https://www.youtube.com/watch?v=cDx5_zVxdgY&t=410s , mindenféle gyors bomlásáról, receptorkötődésről stb.-ről is van szó. Ha ez így van, akkor valószínűleg ez a termék is csak átmeneti állapotot tud létrehozni, de én nagyon szeretem és nagyon megéri nekem, hogy reggel használjam, mert látványosan megjavítja a bőröm, olyan szép és egészségesnek néz ki :) Örülök, hogy újabb TO bevált, első körös csalódás után a TO termékekből. Nekem szuper +++++ 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

oznob64

2018. augusztus 23.

Zsíros a bőröm, így nem szorul extra hidratálásra. A termékről alapvetően semleges a véleményem; gyorsan beszívódik, utána szoktam az antioxdiánsokat és egyéb szérumokat használni, viszont elég gyorsan fogy, bár ilyen ár mellett ez nem akkora tragédia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Riababa

2018. augusztus 15.

Jó ár-érték arányú termék. Amit ígér, azt tudja. Viszont vannak tőle sokkal jobb hialuronos szérumok. Persze drágábbak is. (Kivéve a Geek& Gorgeous új hialuronos széruma.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Veronika8614

2018. július 29.

Nagyon szeretem, hiányzik a rutinomból mikor nincs, ami sajnos elég gyakran előfordul, mert rengetegszer sold out és nem tudom beszerezni. Toniktól nedves arcra teszem, majd hidratálókrém, anélkül feszül. Sokkal hidratáltabb a bőröm, amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gabriell

2018. július 29.

Nagyon jó kis résztvevője a rutinomnak, nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, olyan mintha megitatná a bőrömet, szépen hidratált lesz egész nap a használata után. Amit tudnia kell, azt tudja, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

dorottya96

2018. július 26.

Ugyan azt tudja mint a drágább társai, csak klasszisokkal olcsóbban. Tökéletes reggelre, felvitel után termálvíz spray-és máris üde az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nena

2018. július 24.

Elfogyasztottam egy üveggel ebből is, illetve hárommal az aromax hyaluronos szérumjából. Azt kell mondjam, nekem valahol a kettő között van az igazság.
Arcpermetre fújva kentem és sajnos sokszor tapasztaltam, hogy "kukacosodik", vagy ha nem ő, akkor a tetejére kent krém. A hatásával viszont meg voltam elégedve; ugyan a vízhiányos bőrömnek nem volt elég magában, de érezhetően szívesen itta magába. Irritációt nem okozott, elég sokáig kitartott ez a 30 ml és nem irritálta az amúgy arra hajlamos bőröm. Az ára is teljesen korrekt.
Most egy harmadik félével fogok próbálkozni, talán az hibátlan lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Most egy harmadik félével fogok próbálkozni, talán az hibátlan lesz. :)

anneshirley

2018. július 16.

Szerettem használni, bár nem éreztem, hogy hű de nagy extrát nyújtana. Nem szárította vagy zsírosította, illetve nem irritálta a bőrömet. Nem volt baj az állagával sem, jó volt sminkalapnak is (ez a TO termékekről szerintem nem mindig mondható el). Az ára miatt megérte kipróbálni, de inkább más hialuronsavas termékekkel kísérletezgetek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Panthenol

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.