The Ordinary

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 490

Gyengéd tejsav tartalmú hámlasztó, mely gyors eredményt hoz. Puhává válik az arcbőr, halványulnak a bőrhibák.

Ár: 2 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: bettiszu
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás / készpénz személyesen. Foxpost / személyes átvétel.

malnahal

2021. július 6.

Első, "kezdő" kémiai hámlasztóm. Szereti a bőröm, óriási változást azonban nem vettem észre, bár amúgy se voltak nagyon problémák az arcbőrömmel. Viszonylag sokáig elég, ha elfogy, ki fogom próbálni vagy a 10%-os verziót vagy a TO mandulasavas hámlasztóját. Szerintem az ára sem vészes, főleg, hogy tényleg sokáig elég és nincs telenyomva csúnya, felesleges összetevőkkel. Aki most vágna bele a kémiai hámlasztásba, annak ez mindenképpen jó "első" lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

vivvivienviv

2021. július 1.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Este ha használom, reggelre látványos az eredmény, szebb, egységesebb bőr. Ki fogom próbálni a 10%-osat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

nagyviki0226

2021. június 30.

Az első hámlasztó amit próbáltam…nagyon jó kis szer,sokkal kevésbé gyulladt be az arcom,a bőröm simább, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Beautypink

2021. június 29.

Első hámlasztom ez volt és aggódtam csípni fogja-e az akkoriban nagyon száraz, pattanásos bőröm, de végül egyáltalán nem zavarta, tette a dolgát egy hónap használat után durván látványos eredményt hozzot számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

KatiPusztai

2021. június 17.

Szuper hámlasztó, nagyon gyengéd, a száraz bőrömet sem bántja ha megfelelően használom. :) Eleinte kicsit túlzásba estem (erre oda kell figyelni!!)
nekem úgy vált be, hogy hetente egyszer 3-5 cseppet használok és hűtőben tárolom (így biztosan nem szárad ki a bőröm)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

skincare_vivien

2021. június 16.

Egyik kedvenc termékem. Kb. az egyetlen a rutinomban, aminél érzem is és látványos is, hogy hat. A hidratálás részét én annyira nem tudom megerősíteni, de azt kimondottan igen, hogy a csúnyaságok az arcomon másnap reggelre jelentősen halványulnak, mérséklődnek és a bőröm textúrája is kevésbé "érdes" másnapra. Felkenést követően picit csíp, de ez egy 30 mp után teljesen abbamarad. Azt az információt kaptam, hogy ez normálisnak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Októberi Lány

2021. június 10.

Van egy 10%-os mandulasavam is a márkától, annak kb. a felét elhasználtam már, ezt pedig most próbáltam ki először. Összehasonlítva a kettőt - az eddigiek alapján - ez jobban bejött. Először is, kellemesebb a használata, számomra a túl folyós szérumok nem jönnek be, ennek pedig egy minimálisan zselés az állaga, épp csak hogy kényelmes legyen. Illetve a mandulásnak olajos érzete van, nem is szívódik be rendesen, ez pedig inkább krémes, lágy, mikor felkentem a hidratálót rá (5-10 perc után), akkor éreztem, hogy rajta van a bőrömön, de mégsem volt az a kicsit fullasztós érzetem tőle.
A reggeli látvány meggyőző volt mind a hidratálás, mind a gyengéd de hatékony hámlasztás terén, elég sok kis száraz, hámlós "darabka" volt az arcomon, most láthatóan kevesebb van, illetve simább a bőröm is, persze 1 alkalom még nem tesz csodát, de a kezdet igen biztató. Nekem még sosem volt ezek előtt éjszakára is fent hagyható AHA szérumom, így ezekkel a gyengédnek számítókkal gondoltam kezdeni. Azt hiszem, egyelőre nem indokolt, hogy a 10%-os tejsavas felé kacsintgassak, túlhámlasztani, irritálni nem szeretném az amúgy érzékeny bőrömet. Ha hosszabb távon a foltjaim halványításába is "beszáll" ez a kis rózsaszínes lötyi, akkor végképp el leszek ájulva, később még frissítek. Addig is a ma reggeli eredmények tükrében jó szívvel adok neki 5 kis csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

lillllllla

2021. június 4.

Jó kis gyengéd AHA sav. Valóban hidratál és valóban kezdő hámlasztó. Első hámlasztónak szuper, amúgy meg ott a 10%-os társa. Ebben az árkategóriában és minőségben nehéz lenne hozzá foghatót mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Annavictoria84

2021. május 27.

Ár érték arányban jó termék, bár csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 27.

Ár érték arányban jó termék, bár csodaszernek nem mondanám.

JVica98

2021. május 27.

Az első hámlasztóm, a bőröm nagyon szereti 😊 heti 2x használom, esténként, reggelre érezhetően puhább az arcom tőle. Pattanások utáni foltokat szépen rendbe rakja, tényleg nem maradnak ott a pici száraz foltok. Első hámlasztónak mindenképp jó választás volt, ha elfogy (eddig úgy tűnik baromi lassan 😃) lehet kipróbálom majd az egyel erősebbet, de mindenképp megérte kipróbálnom 😍😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.