The Ordinary

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 490

Gyengéd tejsav tartalmú hámlasztó, mely gyors eredményt hoz. Puhává válik az arcbőr, halványulnak a bőrhibák.

Ár: 2 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

pannaa

2020. július 31.

Nagyon szuper, már az első pár használat után érezhető a hatása! Estènkènt használom, és már az első reggel úgy keltem fel, hogy rácsodálkoztam, milyen puha az arcom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

tsolya

2020. július 9.

Ez az első kémiai hámlasztóm és csak pozitív véleményt tudok róla megfogalmazni. Esténként szoktam használni, szépen beilleszkedett a rutinomba. Sokkal szebb a bőröm összképe mióta ezt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

annakunszabo

2020. július 1.

Kisimítja az arcomat reggelre. Zsíros bőrre bevált, de nekem kicsit gyenge. Legközelebb a glikol savat próbálom meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

szofka77

2020. június 27.

Nekem bejott bar a piros aha+bha az erosebb de megszebb borkepet eredmenyez de ez ugyanolyat de fele akkora hatassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

angelavaradi

2020. június 21.

Sosem hámlasztottam még, ezért a leggyengébbet választottam, ha a bőröm nem szeretné. Nem okozott csalódást, semmi irritáció, reggelre selymes bőr, viszont legközelebb már az egyel erősebbet veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

kosztyanna

2020. június 15.

Ez az első hámlasztó, amit valaha kipróbáltam. Nem használom minden nap, csak hetente 2x körülbelül. A bőröm gyönyörű sima és puha lesz tőle. Azonban az orromon levő mitesszerek begyulladnak tőle :( emiatt adom a 4 pontot neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

cicc

2020. június 4.

Én ezelőtt a 30%-os hámlasztóját használtam a márkának (általában heti 1szer), és mai napig van itthon abból is, de beruháztam egy ilyenre, hogy mindennap tudjam használni. Nos, minden este becsülettel kenem, és reggelre tényeg sima, puha bőr, talán kevesebb pattanásom is van, de sajnos a mitesszereimmel ő sem csinált semmit. További plusz pont, hogy az alapozó sokkal szebben mutat az arcomon, ha előtte este használom ezt a terméket :) Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

hszandi24

2020. május 27.

Féltem először, hogy mit fog művelni érzékeny bőrömmel, mivel sose használtam még hámlasztót, de kezdésnek nagyon megtetszett. Pattanásom mióta használom szinte semmi, mitesszerem is kevesebb lett és tényleg nagyon puha lesz tőle az arcom. Nagyon minimálisan csípett először de hozzászoktam úgyhogy minden este használtam. Egyáltalán nem bántam hogy elkezdtem használni, de következőnek egy másikkal fogok kísérletezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

twinnypeaks

2020. május 27.

A száraz bőrömnek szuperjó, ez az első kémiai hámlasztó, amit eddig kipróbáltam, és eddig teszi a hatását, egységesebb tőle az arcbőröm és pattanásom se nagyon van már. Az első pár nap eredménye után fellelkesedve elkezdtem minden este használni, de mintha kicsit bevörösödtem volna, és úgy éreztem, túl sok, úgyhogy csak 2 naponta este használom, de úgy semmi bajom nincs vele. Ára is szuper, megéri mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Evelink

2020. május 19.

Ez volt az elso hamlasztom, az elso alkalom utan nagyon szep egyseges lett masnapra az arcom. Annyira fellelkesultem, hogy egymas utan tobb napon is hasznaltam es akkor mintha pattanasokat hozott volna a felszinre a hamlaszto :( Azota csak heti 2-3 hasznalom, de teljesen megvagyok elegedve, puha, selymes es egyenletesebb borkepet kapok reggelre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.