The Ordinary

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 490

Gyengéd tejsav tartalmú hámlasztó, mely gyors eredményt hoz. Puhává válik az arcbőr, halványulnak a bőrhibák.

Ár: 2 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LEAlea

2022. június 23.

Teljesen jó kis kezdő hámlasztó, valóban nagyon gyengéd, sosem okozott irritációt még akkor sem, amikor egy kicsit jobban megszaladt. Jól végzi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

szandi060

2022. május 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de valahogy nem látok változást hosszú használat után sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

bitty.abbie

2022. március 23.

Csodálatosan gyengéd, könnyű hámlasztó. Igaz én nem minden nap használom, csak heti 2-3x, alapvetően pigment folt és apró hegek "javítására", arcbőrőm kiegyensúlyozására, szépen halványulnak és jó eredményt ért el számomra már az első hónapban. Reggelre mindig nagyon puha lesz tőle az arcom amit kifejezetten szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

kata_baba

2022. január 31.

Hibátlan termék, pontosan azt kapom amit ígér, és mindezt egy ésszerű áron. Szívem szerint minden nap használnám, de igyekszem heti 2-3x az ajánlás szerint. Ahogy felkenem, azonnal egy friss, feltöltött érzést okoz, később pedig szemmel láthatóan szebb tőle a bőröm. Nagyon tetszik az állaga, enyhén zselés de nagyon könnyen kenhető, és azonnal beszívódik.
Na ez az a szérum, ami könyörög a használatért este, és nem csak 'kenem mert azt olvastam hogy jó lesz'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Leush

2022. január 31.

Zseniális hámlasztó, pláne ár-érték tekintetében. Felváltva használom a TO Mandelic-kel, azt is szeretem, de ennek a vizesebb állagát jobban. Rendszeresen
használva láthatóan egyenletesebbé teszi a bőrömet. Valószínűleg kipróbálom a 10%-os verziót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 31.

Esztrrr

2022. január 31.

Az első termék, ami kiváltotta nálam a "hűha" érzést a tudatos bőrápolásban.
Első hámlasztóm volt, azóta többet is kipróbáltam, de most visszatérek hozzá.
Tejsav egyik jótékony hatása, hogy a hámlasztás mellett hidratál! Reggelre csodás arcbőrrel ébredek mindig, mikor használom.
Nem kezdőként természetesen, de én már szoktam néha retinollal (A-game) és Niával együtt rétegezni. Álom!
Természetesen az 50es fényvédő, napjában többször újrakenve KÖTELEZŐ ÉS ALAP!

Nekem a heti 2 alkalom kevés volt, heti 3 használatnál kb 1 hónap után jött a wooow! Utána visszaálltam a heti 2re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Az első termék, ami kiváltotta nálam a "hűha" érzést a tudatos bőrápolásban.
Első hámlasztóm volt, azóta többet is kipróbáltam, de most visszatérek hozzá.
Természetesen az 50es fényvédő, napjában többször újrakenve KÖTELEZŐ ÉS ALAP!

utasiszilvi

2022. január 31.

Egyik kedvenc termékem! Egy skinfluencer oldalán láttam véleményezni, és az volt az utolsó löket, hogy megvettem a terméket. Nagyon jó az ára, remekül puhítja a bőröm, és semmi irritációt nem tapasztaltam. Egyszer kezdőként sikerült ezt is túlkennem, akkor szabályosan hámlott a bőröm, de ez az én figyelmetlenségem miatt volt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

tátombák

2022. január 6.

Teljesen jó kis kezdő hámlasztó, valóban nagyon gyengéd, sosem okozott irritációt még akkor sem, amikor egy kicsit jobban megszaladt. Folyékony mint a víz, én a tenyerembe szoktam folyatni a pipettából és onnan pacsmagolom fel az arcomra. Rendszeres használat mellett egyenletesebbnek és puhábbnak érzem a bőröm. Most még vacillálok, hogy váltsak-e a 10%-osra, mert biztosan bírná a bőröm, de a kulcs úgyis a rendszeres használatban van, és végülis már ez a gyengébb is bizonyított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Petalodirosa

2021. december 23.

Biztosan nagyon jó a termék, de az én arcom egyszerűen tiltakozik a kémiai hámlasztástól. A pigmentfoltok még erőteljesebben látszanak, nem szép az egész bőrkép, pedig hidratáltam, mindent úgy, ahogy ajánlottak. Próbáltam először többször egy héten, aztán csak egyszer egy héten, nem működik. Gondoltam, hogy akkor biztos csak idő kell hozzá, hogy alakuljon a bőrkép, de sajnos nem. Annyira "divatba jött" a kémiai hámlasztás, sokan azt mondják, hogy ez a legjobb módszer. Nem, ha saját bőrödnek nem megfelelő. Egyszerűen nem kell erőltetni azt, ami nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

mafkanett

2021. december 1.

Ez az első hámlasztó amit bevezettem a rutinomba. A bőröm nagyon jól reagált rá és már meg is vettem az erősebbet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 1.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.