The Ordinary

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiffi, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 490

Gyengéd tejsav tartalmú hámlasztó, mely gyors eredményt hoz. Puhává válik az arcbőr, halványulnak a bőrhibák.

Ár: 2 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Lilla16

2019. szeptember 9.

Többekhez hasonlóan nekem is ez az első hámlasztóm, eddig nagyon szeretem! Szerencsére most nincs olyan rossz állapotban a bőröm, így nekem elégnek is bizonyul ennyi hatóanyag. Reggelre egyértelműen simább az arcom, főleg az orrom körül szokott hámlani a bőröm, ez szinte teljesen megszűnt és a bőrszínem is sokkal egészségesebb, egységesebb. Hetente 1-2 alkalommal használom, a Hyaluronsavas szérummal felváltva. Eddig nem is tudtam, hogy mennyire vízhiányos volt a bőröm, most pihe puha, sokkal hamarabb gyógyul bármi seb rajta, tényleg olyan mintha kicserélték volna. Nagyon örülök, hogy rátaláltam ezekre a termékekre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

darbarad

2019. szeptember 8.

Első AHA hámlasztóm, aminek tökéletes volt. Az ember lánya és fia szépen ki tudja vele tapasztalni, miről is szól ez az egész, mi merre hány méter, hogy használja, mit bír el a bőre és mit nem, aztán ha minden oké, megy tovább, emel a %-on, komolyabb összetevőkhöz nyúl, anélkül, hogy leégetné az arcát vagy bármi más problémába futna bele. Én örülök, hogy van egy ilyen könnyed lehetőségünk is, és bár az én bőrömnek ő, mint kiderült, nagyon gyengusz, nem érzem pénzkidobásnak és nagyon szeretem. Felváltva használom a márka BHA hámlasztójával, vagyis minden második nap vele hámlasztok, mégsem bántja vagy irritálja a bőrömet. + Heti 1x a szintén TO-s 7% glikolsavat használom, őszintén szólva vele össze sem lehet hasonlítani ennek az 5%-os tejsavas AHA-nak a hatását, fényévekkel veri ezt, de szerintem ettől függetlenül van helye a polcokon egy ilyen gyengéd kíméletes hámlasztónak is, amit napi szinten lehet használni. Őt nem fogom már újravenni, de a 10%-os tesóját mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

petszilva

2019. augusztus 21.

Első hámlasztóim egyike. Mivel nem irritálta a bőröm, vettem tőle erősebbet. Kezdő hámlasztónak nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Esa44

2019. augusztus 15.

Nagyon nagyon szeretem, majdnem minden este használom, csak akkor nem, ha tudom, hogy másnap sokat leszek a napon. Fényvédő reggelente mindig megy fel utána, akkor is, ha bent vagyok egész nap, az arckrémem SPF10-es. Ha napra megyek, akkor az SPF30-as arckrem megy fel. A fizikai peeling nem szükséges emellett, csak akkor használok egy nagyon light peelinget néha amikor ezt nem (mint mondtam, ez csak akkor van, ha masnap a napon vagyok sokat).Előtte az orrom hámlott nagyon napközben, ha ezt használom akkor nem, de ha abbahagyom, akkor egyből megint... Nem tudom egyelőre, hogy váltsak-e a következő üveggel a 10%-osra, eddig ez a masodik üveg 5%-os. Lehet nem kéne megbolygatni ami működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

zsofiakrly

2019. augusztus 11.

Nem volt rossz használni, de nálam a BHA hámlasztók sokkal nagyobb sikereket arattak, inkább azonál maradok. Esetleg majd felváltva használnám még őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

szawai

2019. augusztus 7.

Esténként használtam a márka 30%-os C vitamin szuszpenziójával együtt: a hámlasztó beszívódása után felkentem a szuszpenziót. Pontosan nem tudom, hogy melyik terméktől, vagy a kettőtől együtt, de a nyárra nem jöttek elő olyan nagy mértékben a szeplőim. Talán ennél több nem is várható tőle, lehet, hogy csak az én elvárásaim túlzottak az Ordinary termékekkel kapcsolatban.Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Klau16

2019. július 7.

Imádom.
A pattanás utani foltjaimat jóval elhalványította. Kb. 2 hég után volt latható eredmény. Biztos hogy újra veszem ha elfogyott :€

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Imádom.

Doridia

2019. június 17.

Egy üveggel használtam el belőle, emlékeim szerint nem volt rossz, de a G&G hámlasztók nekem jobban bejöttek. Mivel ettől még szuper termék, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. május 22.

Az első AHA hámlasztóm, heti egyszer, néha kétszer használom. Eddig ez az egyetlen amitől megkapom azt a bársonyos érzetet, amit eddig csak radírozás után éreztem. Érdekes módon a mitesszereimen is többet segít, mint a G&G kombinált hámlasztója. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

battybrunette

2019. április 30.

Ez az első hámlasztóm. Az elején féltem tőle mint a tűztől. Egy hangyányit csípett is, pedig teljesen száraz volt az arcom a felvitelkor. Volt az arcomon egy pattanás ami kicsit elhegesedettnek tűnt tőle. Megvártam amíg rendbejön majd adtam még egy esélyt a kémiai hámlasztásnak.
És milyen jól tettem 😌 Utána másfél hetente, hetente használtam. Most egy héten 2 alkalommal. Nem egy erős formula, de nem szeretném túlzásba vinni úgyhogy ennél gyakoribb használatra biztosan nem vetemedek. Szinte azonnal érezhető a különbség, de az igazi végeredmény csak másnap látható. (Értsd: esti használat -> reggel)
Bátran ajánlom mindenkinek aki még csak most ismerkedik a hámlasztással! Szuper termék! Azt viszont nem szabad elfelejteni hogy FÉNYVÉDŐ HASZNÁLATA KÖTELEZŐ mellé. Ha nem használsz sajnos többet árt mint használ!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.