The Ordinary

Ár:   €6.79   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   €6.79
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

10% mandulasavat tartalmazó hámlasztó. A mandulasav a többi alfa-hidroxi savhoz képest nagyobb molekulamérete miatt lassabban szívódik fel a bőrbe, így igen gyengéd és minden bőrtípus számára használható. Naponta egyszer használandó, ideálisan az esti rutinban. Hígítható más termékkel, amíg kialakul a tolerancia vele szemben.

A termék használata mellett fényvédő használata kötelező, mivel érzékenyebbé teheti a bőrt az UV-sugárzással szemben.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1600 , Eladó: Katalinnagy
Állapot: Képen megjelölt csíkig van benne, nem sok hiányzik belőle, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Utalás után Foxpost vagy posta
Ár: 1800 , Eladó: Vandacskaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten belül személyesen/ Posta

Enne

2021. október 9.

Rosaceás bőrre (is) javasolt a skinsmart leírása szerint. Kb. 3 hete kezdtem el használni, heti 2, max. 3 alkalommal. Eddig megváltás a bőrömnek, egységesít, puhít, reggelre nincs pirosság, visszahúzza a rosacea aknét. Esti használatot követő reggeleken szigorúan 30 faktoros fényvédőt használok (eucerin). Ha hosszú távon ilyen hatással lesz a bőrömre, akkor csodaszer számba megy nálam. Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Csilla_Csilla

2021. október 3.

Egy hónapja vezettem be a rutinomba és már az elejétől kezdve heti háromszor, négyszer használom, többi napont meg GG A-Game retinolt.
Amit észrevettem a termékkel kapcsolatban, hogy valami elképesztő módon gyulladáscsökkentő hatása van. Első használatnál volt pár nagy gyulladt, hormonális pattanásom. Azokat is jól bekentem vele, mert kicsit elegem volt már, hogy napok óta fáj az arcom a makacs aknéktól és másnapra érezhető és látható módon vitte lejjebb a fájdalmas gyulladást. Megváltás volt. Ez a második hámlasztóm (előtte GG Calm Down-t használtam), de annyi biztos, hogy szuper hatással van a bőrömre a mandelic acid.
Az állaga érdekes, kissé olajos, de nincs benne olaj (propanediol miatt, gondolom). Nagyjából 6-7 cseppet viszek fel az arcomra. Nagyon híg az állaga, az újjam begyére cseppentem és úgy viszem fel. Kitapasztaltam, hogy amiután felvittem és várok durván 10-15 percet, annyi idő alatt nagyjából be is szívódik. Ennyi idő alatt szinte el is tűnik a kissé olajos rétege a bőrömről. Minimalista rutinom van, szóval utána rögtön hidratálo krémet és egy kis olajat használok. Nekem ez így bevált, így nem hagy réteget az arcomon (amin esetleg elcsúszna egy következő szérum, vagy hidratálókrém). Szuper kis termék! Pattanásos, aknés bőrön érdemes kipróbálni. Maradt pár pattanás utáni foltom, sebem (sajnos nem bírtam ki nyomkodás nélkül) és azokat is szépen halványítja a hetek alatt.
Csak azért keresnék mást helyette, mert már fontos lenne nekem az anti-aging is. De ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

mina03

2021. szeptember 15.

Kezdő tudatos bőrápolóként ő rá esett a választásom. A kombinált, de érzékeny bőrömnek azonban kevésnek érzem. Jónak jó, de mégis érzem hogy kevés. Ha már megvettem elhasználom, de ha elfogy mindenképp egy másik TO hámlasztót választok. A kiszerelését egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Harold

2021. augusztus 19.

Érzékeny bőröm van és ennél erősebb hámlasztót eddig nem viselt el. Ez viszont tökéletesen működik. Ha előjön egy-egy pattanás felkenem és másnapra szinte teljesen eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

anitaaa04

2021. augusztus 16.

Nemrég tértem át a tudatos arcápolásra. Ez volt az első hámlasztóm. Minden szabályt betartottam, amit ilyenkor kell, fokozatosan szoktattam hozzá a kémiai hámlasztáshoz a bőrömet. Alapvetően elégedett voltam ezzel a termékkel, másnapra puha bőrt varázsolt. Az egyetlen negatívum, amit a használata során tapasztaltam, hogy nehezen szívódott be az erősen zsíros, kombinált bőrömbe, illetve amikor éjszaka fent volt a bőrömön úgy csillogott tőle a fejem mint egy diszkógömb és nagyon zsíros érzetet hagyott maga után, néha már úgy éreztem megfullad a bőröm tőle.
Kombinált, zsíros bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom, viszont normál és/vagy száraz bőrűeknek szerintem kitűnő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

lzsoficim

2021. július 26.

Ahh, eddig háromszor használtam kb, de oda vagyok, meg vissza. Nekem alapvetően a BHA jön be, sokszor van eü okok miatt pattanásom, eltömődött pórusom, így eddig csak a bha. Ráadásul nem igényel a bőröm extra nagy hidratációt, el van a kicsivel is.
De azért vhogy éreztem, hogy a BHA mellett, ami a bőrhibákra kenek általában, szükség volna vmi másra, ami nyugtat, egész arcra tolhatom, nem olyan agresszív. Hát megtaláltam...olyan gyengéd, de mégis látványosan nyugtat és egységesít.
Kicsit olajos az állag, de nem zavaró, azonnal becuppantja a bőröm, legalább nem érzem utána azt a húzódást, amit némely hámlasztó vagy szérum után szoktam.
Jövök majd updatelni hosszútávon, de egyelőre megvett, nagyon nagy love!

Update: na, nagy volt az öröm, de hamar elillant sajnos: A sokadik alkalom után elkezdte utálni a bőröm, folyton eltömítette a pórusaim. Átváltottam a heti egyszer használatra, de még így is...Nem tudom mit csináljak, de feladom picit a kísérletezét, mert annyira egyértelműen ő a ludas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Jövök majd updatelni hosszútávon, de egyelőre megvett, nagyon nagy love!

anna079713

2021. július 15.

Az én bőröm kedveli ezt a hatóanyagot, tetszik az állaga is a terméknek, de főként még télen és tavasszal használtam, teljesen gond nélkül. Nyáron most fényvédő mellett sem mertem kockáztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Marina89

2021. július 2.

Heti 1-2 alkalommal használom. Gyengéd a bőrömhöz, mégis látványos a használata. Sokkal szebb, egységesebb lett a bőröm a korábbi állapotához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Isla

2021. június 29.

Első hámlasztóm volt, annak nagyon jó, hiszen tényleg kíméletes: kísérletezgetéseim során nem érte visszafordíthatatlan kár az arcom. :D Elvileg jó a pattanásokra, de gyakorlatilag nekem túl olajos volt. Elhasználtam, de emiatt nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Rau.mariann0206

2021. június 22.

Ez az első hámlasztóm, én nagyon szeretem. Sokszor már másnap látszik a változás. A bőröm bírja, egyszer volt hogy nagyon csípett, akkor lemostam és utána nem volt semmi baj. Valószínűleg sok volt a bőrömnek a hirtelen mimdennapos hamlasztas, readásul jó sokat használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.