The Ordinary

Ár:   €6.79   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2 690-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   €6.79
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2 690

10% mandulasavat tartalmazó hámlasztó. A mandulasav a többi alfa-hidroxi savhoz képest nagyobb molekulamérete miatt lassabban szívódik fel a bőrbe, így igen gyengéd és minden bőrtípus számára használható. Naponta egyszer használandó, ideálisan az esti rutinban. Hígítható más termékkel, amíg kialakul a tolerancia vele szemben.

A termék használata mellett fényvédő használata kötelező, mivel érzékenyebbé teheti a bőrt az UV-sugárzással szemben.

Ár: 2 690 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
patvik

2020. január 12.

Először is: aki lepontozta azért mert x napon, héten belül nem látott változást a bőrén annak mondanám, hogy ez egy GYENGÉD hámlasztó ÉRZÉKENY bőrre, de ezt már a leírásban is olvasni, nem fog gyorsan csodát művelni úgy mint pl egy szalicilsav. Plusz erősebb, de bevált hámlasztóról erre váltani se hiszem, hogy túl eredményes lenne.
Már egy üveggel elhasználtam, annak a felénél kezdtem látni a változást, minden egyes este felvittem, volt hogy reggel is ha tudtam hogy nem megyek sehova, soha semmi irritációt nem okozott és igen, lassan, de biztosan hámlasztotta a bőröm. Annak aki türelmetlen nem való ez a termék, ez tény, nekem is voltak kétségeim eleinte, de alaptalanul. Érzékeny bőrre áldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

k.boglarka

2019. december 27.

Két hónapja használom minden este. Semmi javulást nem veszek észre a bőrömön, mintha nem is használnám... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

hdori23

2019. december 17.

Hetente 2szer használom sajnos eleinte bele estem a hibába és túlhámlasztottam a bőröm ami iszonyatos hámlást és bőrszárazságot eredményezett az orromon és a homlokomon. Ki kell tapasztalni kinek hogy jó, mindenképpen megéri hiszen akkor tud jól hatni. Eddig nekem abszolút bevált és látható az eredmény mindenki dicséri a bőröm állapotát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Fannila11

2019. december 6.

Egy hónap használat után elejtettem az üveget, azóta is sírom vissza ezt a terméket, sajnos nem kapható. Az első használat után is látható volt a pozitív eredmény, miközben használtam, a gyulladásoknak esélye se volt. Megpróbáltam a Lactic Acid 5%-al pótolni, hát nem jött be, csak a pattanások ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

vkata96

2019. december 4.

Azért vettem, mert egy ideje már nem kapni a szalicilsavas hámlasztót se a Skinsmarton se a Deciemen, és Judit egy videójában említette, hogy a mandula savas hámlasztó is jó zsíros bőrre. Sajnos nem vagyok vele teljesen kibékülve. Már kb 3 hete használom, de nem veszem észre azt a hatást, mint a szalicilsavassal. Igazából nem veszek észre semmit. Emellett ragacsos is, nem szívódik be, így a fölé kent krém se. Most hogy hirtelen hideg lett, borzasztóan hámlik az arcom, akárhogy hidratálom, és ezeket a száraz részeket se tünteti el. Sajnálom, és várom, hogy újra lehessen kapni a BHA-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

petruszanna

2019. november 29.

Ketto naponta hasznalom. Eltelt egy honap. Sokkal szebb es egysegesebb a borom, miota ot is bevezettem az esti rutinba :) Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

SzaboKarina

2019. október 15.

Ezt a hámlasztót használom, mivel ez egy gyengédebb, nem annyira agresszív szer. Nekem nagyon bevált, eleinte kicsit megijedtem, mert nehezen szívódik fel, inkább éjszakai rutin részeként ajánlom. Ettől függetlenül ő is hámlaszt, csak nem gusztustalanul, ami pont jó az én érzékenyebb bőrömre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Rekakarolina

2019. augusztus 14.

Számomra nagyon szuper ez a hámlasztó. Ezt próbáltam ki először a gyengédsége miatt. Esténként szoktam használni, de nem minden nap, hetente kb. 3-4 alkalommal. Az én arcbőrömet, így is remekül rendben tartja, nem váltanék még jelenleg erősebb hámlasztóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Stanczi

2019. június 9.

Olajos érzetű igencsak folyós lötyi, viszont eldolgozás után mégis mintha szárítana. Nem csíp, 2 naponta használva rendben tartja az ábrázatom, de nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

blank

2019. május 29.

Ez az első hámlasztó amit valaha próbáltam ezáltal összehasonlítási alapom nincs, de azt elmondhatom, hogy az első hetekben beleszerettem. Igaz ki kellett tapasztalnom mennyit bír a bőröm,illetve hozzá kellett szokatni hiszen ez az első hámlasztóm. A niacinamidos cinkes szérummal használom együtt,azt minden este és reggel, ezt minden második este viszem fel. Másnap fényvédőt használok és jól hidratálok. Csodát tettek az alapvetően problémás bőrömmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.