The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2021. január 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ajándék vásárlás mellé
Ár: . , Eladó: mkdorina
Állapot: Keveset használt(mennyiség-Clinical feliratig) , Helyszín: Debrecen, fizetés: --
Ár: 1800 , Eladó: Zsolci
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, postán maradó

moonflower

2022. május 19.

Sokáig minden este használtam, és nem vettem észre semmilelyen változást, aztán nyáron amikor sminkeltem vettem észre, hogy kevésbé fényesedik ki a kombinált bőröm. Újra már nem vettem, mert a Revox szalicilsavas széruma látványosabb hatást ért el nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

albertinablogg2

2022. május 11.

Semmi látványos javulást nem eredményezett, viszont kipattogtam tőle. Nagy csalódás, hogy azt okozza, ami ellen hatnia kellene… 😔

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

claudia.kovacs

2022. május 8.

Ár érték arányban is nagyon jó és újra is vevős. Csak ajánlani tudom, problémás bőröm van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

birovivi23

2022. május 6.

3 éve a újravevős szérum, nagyon nagyon szeretem! Mivel sűrűbb, ragacsosabb, ezért este használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

eni333

2022. május 3.

Kb. 1 éve hazsnálom, eleinte jobb volt, mostanra már nem látok nagy csodát, kevésbé huzza össze a pórusaim. Ettől függetlenül használom, nem kukacosodik, könnyen rétegezhető és ártani biztosan nem árt. Retinol alá kenem esti rutinban, szerintem együtt elég jól működnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

mse1221

2022. május 2.

Én csak este szeretem használni a hidratálóm alá. Ragacsos és kell idő amig beszivodik de osszessegeben tenyleg szebb lett tole az arcborom szoval mindenkepp ajanlom:) heti 4x hasznalom kb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

piciny

2022. május 2.

Eloszlatni eléggé nehéz nekem, mert - egy halom más szérumtól különbözően - nagyon sűrű. Ragacsos érzetet hagy a bőrön. 2,5 hónapja használom, általában Matrixyl és retinol szkvalén között az esti rutinban.
Egyszer használtam a TO glikolsavas (7%) hámlasztója után, nem ajánlom senkinek azt a kombót! :D
Eddig nem érzékeltem pozitív változást, de majd jövök update-tel, remélem fölpontozom 3 csillagról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Vrnk

2022. április 29.

Elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Amikor elkezdtem használni nagyon làtvànyos javulàst mutatott a bőröm,de mire az üveg feléhez értem már semmi hatása nem volt. Tartottam 3-4 hónap szünetet mikor elfogyott, majd újra vettem, megint az üvegcse feléig szuper volt,utàna semmi hatàsa. Azóta nálam csak így működik,ha szünetet tartok néha,mert egy idő után teljesen hozzászokik a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

dottie.b

2022. április 29.

A niacinamid az egyik legimádottabb bőrápolási összetevőm! Ez volt az első niacinamid szérum amit kipróbáltam és nem csalódtam! Reggel és este is tökéletesen használható. Napközben inkább a faggyútermelésben segít nekem látványosan, éjjeli használata mellett viszont reggel simább bőrrel ébredek és mintha a pórusaim is kevésbbé látszanának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

xtinax91

2022. április 29.

Bár sokaknak nem bírja a bőre a niacinamindot, én a szerencsések közé tartozom. Este hidratáló előtt használom, reggelre egy csoda a bőröm tőle :) Szerintem a faggyútermelést is nagyban kontrollálja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 29.

Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.