The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Rencccs

2020. július 1.

Az első TO-s termékem, az elején talán jobban éreztem a hatását, aztán szerintem megszokta a bőröm, nemrossz termék egyébként, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

originalthea

2020. július 1.

Eleinte az egész arcomra használtam és nem vált be arra, nagyon nem tett semmit így félre raktam. Aztán egyszer kipróbáltam csak a már kinyomott pattik helyére, hátha segít a pirosságán. Nem csak, hogy segített, hanem a megmaradó heget is eltüntette! Abszolút ajánlom, és jó áron is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

poczeandrea

2020. július 1.

Nem használom minden nap, de azért időnként jót tesz, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Nem használom minden nap, de azért időnként jót tesz, nem irritálja a bőröm.

mercixoxo

2020. július 1.

Nekem ez egy must-have. Az én bőröm imádja, sokkal szebb az összkép, ha használom. Pattanás elvétve jön ki már csak (főleg mensi környékén), illetve a miteszerek számát is csökkentette. Nem mindenkinek válik be, elég megosztó ez a termék, én örülök, hogy azok táborát erősítem, akiknek jól szuperál. Nekem könnyen beszívódik, tetszik az állaga is, kicsit ragacsos, de mivel több terméket használok egy rutinban, ez eltűnik. Illetve néha-néha magában is felkenem, akkor kb 10-15 perc után megszűnik a ragacsosság. A 30 ml 1,5 hónapig volt elég, úgy hogy szinte majdnem mindennap reggel-este használtam. A DECIEM oldalon van 60 ml kiszerelés is. 5+++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Lajterbetti

2020. július 1.

Nekem nagyon bevált, zsíros/kombinalt bőröm van, elég sok a miteszerem, és mar hasznalom egy ideje a terméket és nagyon sokat segitett az arcomon, mar nincs annyi miteszerem es nem zsírosodik olyan könnyen mint eddig.

ftmea13

2020. június 30.

Bő 3 hónapja használom és tényleg nagyon jó, sokkal szebb tőle a bőröm. Nagyon-nagyon szeretem ezt a kissé vizes, de zselés állagot, annyira jó érzés felkenni. Én naponta 2x használo, reggel és este, hidratáló alá, de teljesen látom, hogy a hegek elhalványodtak. Biztosan újra fogom venni, mert ár-érték arányban is nagyon megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 30.

fanniblue

2020. június 30.

A második üveggel használom, szerintem jó kis termék. A Niacinamide nagyon hasznos a bőrnek, így nem hagyom abba a használatát. Nem annyira látható az eredmény, csak egy kicsit tűnik fel hogy a használatával talán jobb. Érzékeny de zsíros, pattanásos, mitesszeres bőrűként szerintem ez must have termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

anitakiara

2020. június 27.

Kb egy hónapja használom. Ez az első szérum, amit vettem az arcomra (egy Avonos olajos löttyöt leszámítva, de azt pár alkalom után hanyagoltam is). Nem vagyok az az extra pattanásos bőrű, viszont T-vonalban nagyon hamar kifényesedik a bőröm és mensi előtt pár igen makacs pattanásom szokott kijönni. Amióta ezt használom, azóta talán 1 db pattim volt összesen. Amikor elkezdtem ezt kenni reggel és este, akkor még nem volt ilyen meleg, és kevésbé fényesedtem vissza a T-zónában, most ebben a vadmelegben a jóisten se ment meg hogy leolvadjon rólam minden smink 🙈 Arckrémet már csak a szemem körül használok.
Összességében nagyon megkedveltem ezt a kis szérumot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Összességében nagyon megkedveltem ezt a kis szérumot :)

redpoppy

2020. június 26.

Már majdnem egy éve szinte minden reggel használom, nagyon szeretem, szépen egységesíti a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

akli

2020. június 26.

Este használom, hetente 3-4 alkalommal. Nyáron annyira zsíros a bőröm, hogy egyébre nincs is szükségem éjszakára. Reggelente tökélesen kisimult arccal ébredek, nem fénylik, és a pigmentfoltokat szépen halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.