The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2021. január 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
TO Niacinamide 10% + Zinc 1%
Ár: 3600Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz
The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% - 60 ml
Ár: 5950 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata, v postán maradó

Spiritcat78

2021. február 25.

Nagyon óvatosan kell nekikezdeni! Valóban lehet allergiás reakciója bőrünknek a niacinamidra, de akik égető érzés nélkül "csupán" azt tapasztalják, hogy kipattognak tőle, vagy redukálják le a használatát vagy csak estére vagy csak kúraszerűen. Ezeket a hatóanyagokat nem szabad rögtön napi kétszer magunkra kenni, óvatosan kell bevezetni arcápolási rutinunkba. Nekem csupán egy napot kellett kihagynom az első héten, pihent a bőröm, azóta pedig tökéletesen működik, gyönyörű bőrképet csinál. Ki kell tapasztalni, nem szabad elkapkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

szucsnikky

2021. február 24.

Sajnos én is azok táborát erősítem, akik kipattognak tőle. Ezen kívül 2-3 használat után más hatását észre sem vettem, abba is hagytam a használatát. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

DorinaS

2021. február 20.

UPDATE:
Az említett másik niának számomra jobb az állaga de nagyon csúnya pattanások jöttek ki tőle úgyhogy nem kísérletezgetek, hanem maradok ennél, mert ez tényleg nagyon szépen rendbe tette a bőrömet:)

Szereti a bőröm a niát és ez a termék is jól működött. Egy csillagot viszont levonok, mivel az állaga nem igazán jött be és mindegy volt mivel mostam arcot egy picit habzott is. Egy másik niát próbálgatok most aminek az állaga ezerszebb jobb,így egy ideje már azt használom de ezt leszámítva jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

UPDATE:

Csengu888

2021. február 19.

Naponta egyszer használom este, utána retinoiddal, egyelőre hatásosnak ítélem.
Az állaga olyan, mint egy gél, kicsit nehezen terül, nem elég belőle egy csepp, mint pl a G&G HA 5 Light-ból, amiből tényleg konkrétan egy csepp kell. De ez nem akkora probléma, simán megéri a hatása miatt. A rosaceám megszűnt, a pattanás nyomkodás utáni hegek és hiperpigmentáció elhalványult. A nyomkodást még mindig nem tudom megállni, de ez segít levinni a gyulladást, így hamarabb eltűnik a folt. Egy pont mínusz amiért 3 csepp sem elég néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Naponta egyszer használom este, utána retinoiddal, egyelőre hatásosnak ítélem.

indiigo

2021. február 18.

Ami ellene szól: nagyon sűrű, nehéz vékony rétegben eloszlatni, gyorsan fogy. Valamiért tényleg "habzik", lassan szívódik be, hosszan ragad.
Viszont! Tényleg segít a pattikkal, csinálja, amit ígér, meg hát mindenmentes, cruelty free, és jó áron lehet hozzájutni.
Nem rossz, nem rossz, de nálam marad a B-bomb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Nem rossz, nem rossz, de nálam marad a B-bomb.

Moncherrys

2021. február 16.

Szuper én T-vonalban használom már egy hónapja és azt kell mondjam,hogy imádja a bőröm a pórusok méretét csökkentette, kevésbé zsíros az arcom és egyszerűen nagyszerű ez a termék. Irritációt nem okozott pedig féltem tőle,hiszen majdnem mindentől kipattog meg ott a rosacea... szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

baloghantonia

2021. február 15.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket egytől-egyig, de ez a legkedvesebb számomra. Minden nap használok niát az esti rutinom harmadik részeként, a duplatisztítás utáni első lépésem ez. Kipróbáltam már a gg-t, a revoxot is, amit zárójelben meg is jegyeznék, hogy a revox is nagyon hatásos és könnyebben elérhető, de ebben az ordinary-ban van valami plusz, ami miatt 5 plusz 1 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

bbeb

2021. február 14.

eleinte nehéz volt használni, kukacosodott, de aztán valahogy megbarátkoztunk, többször újravettem már, szereti a bőröm, más szérumokkal egyszerre is jól tudom használni. nekem sokat javított a túlzott faggyútermelésen és pattanásokra is bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

sdorcii

2021. február 14.

Nekem alapból kombinált a bőröm, sajnos a homlokom és gyakran az orrom is nagyon kifényesedik, zsírosodik napközben. Számomra a niacinamide igazi csodaszer:D Sokkal szebb lett a bőröm, amióta használom, kevésbé lesz fényes nap végére és az is inkább csak egy természetes csillogás, mintsem zsíros, olajos bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Bragatta

2021. február 13.

Nekem sokat javított a bőröm állapotán pont azt teszi amire való, nem mondom hogy feszesen sima, láthatatlan pórusú lett a bőröm de ahhoz képest amilyen volt sokkal sokkal jobb. Láthatóan kisebbek a pórusok, nem zsírosodik annyira a bőröm kB. 3 hete használom. Nekem nem okozott semmiféle irritációt, pedig rosaceás bőröm van. Előtte használtam a Medinatural 5%os niacinamidos szérumát, azzal gondolom hozzászoktattam a bőrömhöz. Nem lett tőle több pattanasom, ami jön a nehezebb napok előtt nagyon szépen lehúzza. Szeretném újra venni mert bevált, de állandóan készlet hiány van belőle Skinsmarton, ha valakinek már volt tapasztalata közvetlenül a Deciem oldaláról való rendeléssel megköszönöm ha megosztja velem hogy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.