KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
nnellie

2019. január 14.

Csodaszer! Nagyon szépen elhalványította a hiperpigmentált foltjaimat. Nagyon sokféle kozmetikumot és gyógyszert próbáltam ki a perioralis dermatitisem miatt, de ez vált be.

nnellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Vanda234

2019. január 14.

Szuper termék! Nagyon-nagyon szeretem, csak jót tudok mondani róla, gyönyörűen rendbe tette a problémás bőrömet. Esténként szoktam használni egy héten kb 5-6 alkalommal, a hidratáló előtt szoktam felvinni. Szépen harcol a pattanások, aknék ellen, sokkal kevesebb van, amióta használom. Külön plusz pont, hogy illat- és színezékmentes. Csodaszer :)

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

vavyana

2019. január 13.

T-vonalban zsíros, miteszeres bőrömre vettem. Csak esténként viszem fel, mert gyakoribb használatnál kicsit szárított. Nekem bevált, szebb lett tőle a bőröm. Teszi, amit ígér.

vavyana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

amazing

2019. január 13.

Reggel és este használom, esténként a TO szalicilsavas hámlasztója után, kombinált bőröm van, t-vonalban zsíros, az orcáim és a szám körül száraz. Nagyon szépen rendbe tette a bőrömet, most éppen várom az új adagot (az üvegcsék júliustól december elejéig bírták). Halványultak a régebbi sebek, hegek az arcomon, és a mitesszereimet is normalizálta a homlokomon és az államon (az orromon lévőkkel sajnos nem tudtak elbírni).

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

margit17

2019. január 12.

T-vonalban zsírosodó, pattanásokra (főleg a nehéz napok előtt) és mitesszerekre (főleg a T-vonalban) hajlamos bőröm van. Bár sokat javult az utóbbi években, ahogy jöttem ki a kamaszkorból, mégis vannak makacsabb pontok, amiknek szükségük van a plusz segítségre. Egy barátnőm ajánlotta ezt a szérumot, mivel ő is hasonló gondokkal küzd. Az ő javaslata és az itteni jó vélemények után rendeltem meg. Esténként használom, az arcápolás utolsó lépéseként. Ez után vagy ezzel együtt már csak egy Baleas krémet használok (ami szintén pattanásos-mitesszeres bőrre lett kifejlesztve). Nekem nagyon bevált, szépen rendbe tette az arcom kritikus pontjait, jönnek ki ugyan még néha pattanások, de sokkal könnyebben gyógyulnak. Nekem könnyen beszívódik, nem kellemetlen érzés a bőrön, szívesen használom és csak ajánlani tudom.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

zsucci93

2019. január 10.

Zsíros, pattanásos bőrre egy áldás. Már a második üveg úton van belőle, annyira bevált. Először az AHA10%-ot kenem föl, aztán jön ez, és zsupp fel is szívja a bőröm. Nagyon nagyon. Szeretem

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

BLili

2019. január 9.

Hiperérzékeny, rosaceas bőrűeknek nem ajánlom, a Skinsmart-on, számos blogon olvastam, hogy lehet használni, de nekem nagyon belobbant tőle a pirosság, ami csak napokkal később múlt el. Jobban csípte a bőröm, mintha egy erősebb hámlasztóval mentem volna rá.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

nyafatka

2019. január 7.

Fél éve használom de nem tudom, hogy szeretem vagy sem. Csak este használom de túl sok a mindennapokban, viszont a nehéz napok előtt 2-3 nappal kúraszerűen használva tőkéletes. Ragacsos és nehezen szívódik be ezért a hidratálóval mindig várok pár percet hogy rákenjem. Nem biztos, hogy újra venném...

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Valentine

2019. január 6.

Sok jót olvastam erről a termékről, ezért gondoltam, hogy ezt is kipróbálom. Sajnos nekem abszolút nem vált be. Esténként használtam. Különbséget nem láttam a bőrömön. Ami viszont nagyon zavaró volt, hogy mást nem nagyon tudtam mellette használni. Próbáltam ezzel együtt más szérumot és arckrémet is, de egyszerűen elkezdett kukacosodni, ha fölé kentem. Annak pedig nem látom értelmét, hogy ezt felteszem, közben pedig pont éjjel nem tudom hidratálni a bőröm. Nem veszem újra.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Afrocska

2019. január 5.

Amikor megvettem nagyon be voltam zsongva, mert annyi jót olvastam róla így este és reggel is kenegettem. Pár nap után rájöttem, hogy igazából reggel nem szeretem használni, mert fura érzés rásminkelni, és nem is szeretem napközben "viselni", úgyhogy maradt az esti rutin része. Nagyon jót tett a bőrömnek, de hosszabb idő után képes voltam elfelejteni használni, és valahogy úgy éreztem nem is hiányolja a bőröm. Összességében jó termék, de nem tudom igazán, hogy csodaszer-e, mindenesetre nem nyűg a használata de már kiesett az esti rutinból. Akkor veszem mostanában elő amikor használom a AHA 30% + BHA 2% peelinget, utána felüdülés a bőrömnek és hamar beszippantja. (ha csak simán este/reggel használtam, úgy éreztem kicsit ragacsos a bőröm.) Picit bizonytalan vagyok benne, hogy újra fogom-e venni, mert nem érzem azt, hogy nekem nagyon nagy változást eredményezett volna. De nem húzok le csak 1 csillagot, mert amíg a mindennapjaim része volt, szerettem használni és jó érzés volt eltekintve a ragacskás érzéstől :)

Afrocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.