The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: yxcv
Állapot: párszor használt, szinte teli, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy előre utalással fizetés és posta/foxpost
bugeyes

2019. április 18.

Nagyon őszintén nem tudom, hogyha kivenném a bőrápolási rutinomból egyáltalán feltűnne-e, de nézzük a száraz tényeket: Összességében a bőröm faggyútermelése nem igazán változott, illetve az is biztos, hogy amikor épp nem felejtek el hámlasztani, akkor utána sokkal szebb lesz a bőrképem, ő egyedül kevés a bőrhibákra, mitesszerekre, eltömődött pórusokra, ez biztos. Számomra az állaga nem annyira kellemes, de az ára miatt meg tudom bocsátani. Eddig jóindulatúan egy gyenge közepes, mert még van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Anna1009

2019. április 16.

Minden este hidratálás előtt használom. A pattanásaim gyorsabban meggyógyulnak illetve kevesebb is van mióta ez a termék is a rutinom része lett, igaz más the ordinarys termékeket is használok mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

ankapanka000

2019. április 12.

Aknéra hajlamos, azonban nagyon száraz bőrömet csípte és csak mégtöbb pattanásról okozott. A bőrömet rettenetesen kiszárította, de ez valószínűleg kevésbé száraz bőrtípusnál nem fog megtörténni. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Csucsi08

2019. április 12.

Juditék ajánlására az esti rutinomban használom a Retinol előtt. Ez a fajta alkalmazás nálam nagyon bevált. Sok terméket kezdtem el használni ettől az évtől, fokozatosan bevezetve, így én az összhatásnak tudom be, hogy nagyon szép a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Audrey80

2019. április 11.

Esténként használom, nagyon jó az állaga, krémezni sem kell utána. A fényesedést nem fogta vissza, de szebb tőle a bőrképem, gyorsabban gyógyulnak a sebek is szerintem tőle. Igaz, használok más termékeket is. Jó sokáig elég, lassan fogy. Vettem még egy üveggel, nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kriszta180222

2019. április 10.

Használgatom már egy ideje retinollal kombinálva. Olyan egetverő nagy változást nem tapasztaltam. Talán minimálisan összehúzza az orcákon levő pórusaim, a miteszerekkel semmit nem csinál, viszont hagy egy vékony réteget a bőrömön ami még reggel is ott van, ez nekem nagyon fura. A másik negatívum, hogy mióta használom rendszeresen előjön egy-egy kisebb gyulladás az arcomon, pattanásnak nem nevezném őket csak pirosságok, de ott vannak.

Update: Kb az üveg felénél járok, de le kell pontozzam. Húzódik tőle a bőröm, és ahol kicsit érzékenyebb ott r*hadtul csípi. El fogom használni nagyon óvatosan, de még egyszer biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

katonabianka

2019. április 9.

Szeretem, visoznt azt érzékeltem, hogy egy idő után hozzászokott a bőröm.... (üveg felénél). Az arcom kevésbé zsírosodik, de nem tudom, hogy kizárólag ennek a terméknek a hatása, vagy nem. Maradt a rutinomban, de már nem használom minden nap (kétnaponta, esténként).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

kremmed

2019. április 8.

Szárazzá, viasz szerűvé, fényessé és húzódóvá tette az arcbőrömet, ezért nem használom többet. Egy próbát megért, mert nem volt vészes az ára, de nem veszem újra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Paloma

2019. április 7.

A 3.üvegnél járok.:) a bőrápolási rutinom alapja. Este használom a Salicilsavval együtt kb egész arcra elosztva egy cseppnyit. Csodálatos*-* Sminkelni számomra lehetetlen alá, nem is próbálok, csak este használom, akkor nem zavar a ragacsos réteg amit hagy. Úgy érzem, hogy úgy összességében jobbá teszi a bőröm, de a legfeltűnőbben a pórusaimat tűnteti el. Ha nem használom egy hétig, akkor azt nagyon észreveszi az arcom és gyorsan visszaesik. Hétvégente azért sokszor elmarad és az nem tűnt problémának. Több termékem van a The Ordinary-től, de ez a kedvenc és az amit valszeg mindig újrafogok venni. Ha valaki csak egy dolgot próbál ki tőlük kombinált bőrre akkor ez legyen az:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

gittagal

2019. április 3.

Több mint 1 éve megvan, és kb a negyede fogyott el.. ha ki akar jönni egy pattanás, este lekenem vele és reggelre nyoma sincsen. Tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.