KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával együtt , Eladó: Szanszi
Állapot: Pár csepp hiányzik belőle, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalás,posta, Kecskeméten, Tiszakécskén személyesen átvehető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sannabella

2018. április 22.

Esténként használom a salicylic előtt, mert kicsit ragacsos állaga van, nap közben könnyebben fénylik tőle a bőröm. 2,5-3 hetes használat után az orr- és álltájékon lévő mitteszereket halványította, bár úgy gondolom eltűntetni nem fogja őket sajnos.
Minden esetre ebben a trióban, amiben használom (niacinamide-salicylic-hyaluronic acid) nagyon hatásos tág pórusú, fénylő, pattanásra hajalmos bőrre.
Szebb fényű a bőröm, alig kell korrektor, nagyon szépen helyrerakja a salicylic által hámosított pattanásokat és apró pirosságokat.

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

szamira

2018. április 21.

Nekem egyértelműen csodaszer kategória, főleg ezen az áron. Pár hónap használat után rendbehozta a bőröm.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

dorcsigo

2018. április 20.

Csodának nem nevezném, sokkal több reménnyel kezdtem meg a használatát. Az első üvegcse végéig nem is nagyon tapasztaltam semmit, sőt, az elején mintha még több pati jött volna ki. A második üvegcsétől viszont sokkal kevesebbet igényel a bőröm, rendezett a bőröm textúrája. Nagy csodát nem hozott, de tény, hogy valami van benne, ami egyengeti az arcom :)
Reggel és este használom, este a hámlasztó után, reggel a hidratáló előtt. Amúgy ajánlom, mert ár/érték arányban elég faja.

dorcsigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

edwardkiraly

2018. április 19.

Elsősorban a férjem számára rendeltem, mivel lassan 30 éves kora ellenére is olyan problémás a bőre, mint kiskamaszként, nagyjából minden második nap hatalmas gyulladt pattanásokkal az arcán ébredt, amiket persze véresre nyomkodott és el is kapart. Voltunk már bőrgyógyásznál is, aki kb annyit tudott hozzátenni a dologhoz, hogy ne egyen csokoládét... Nemrég azonban rátaláltam erre a termékre, kis utánaolvasás után meg is rendeltem a Skinsmarttól. A hatása már az első használat után szembetűnő volt, a hegeket elhalványította, az aktuális pattikról pedig lehúzta a gyulladást. Lassan 3 hete használja, minden második este, és nagyon meg van vele elégedve, nagyon valószínűleg újravevős lesz. Én is használom minden harmadik este, akkor kihagyom a c vitaminos szuszpenziót, és egységesebbé tette az arcbőrömet, sokkal üdébbnek tűnik. Remek termék :)

edwardkiraly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Gina1031

2018. április 17.

Négy terméket szeretnék véleményezni egyszerre, ezért ugyanez fog megjelenni mind a négy lapján. Tehát a négy termék: The Ordinary: Niacinamide, The Ordinary: Vitamin C Suspension 30% in Silicone, és Geek & Gorgeous Cheer Up és Geek & Gorgeous Smooth Out. Lassan három hónapja használom őket felváltva. Egymás utáni két napon nem használom ugyanazt a két terméket. Illetve a hámlasztókból megesik, hogy ugyanazon az estén: az AHA megy a homlokomra (pigmentfoltok és ráncok), a BHA az arcom két oldalára, az orromra és az államra (pattanások, mitesszerek) De már az is előfordult, hogy a C-vitamint toltam a homlokomra, miközben az orromra, arcomra, államra Nia ment. El kell mondjam, hogy az, hogy napokon át a Nia-t vagy a C-vitamint használjam egymás után, az nem működik. Nem tolerálja a bőröm. De úgy, hogy hetente, kb.háromszor kap Nia-t, háromszor C-vitamint és egyszer hámlasztok, így remek. Természetesen hidratálok becsülettel. Illetve a reggeli rutinomba sem a C-vitamint sem a Nia-t nem sikerült beillesztenem. Marad a hidratálás és a fényvédő reggelente. Az eredmény: sokkal egységesebb bőrfelszín. Ami az esetemben még bőven messze áll a tökéletestől, de persze ha készült volna előtte-utána fotó, akkor értenétek mire gondolok. Pl. tavaly ilyenkor elképzelhetetlen lett volna, hogy Paula színezett fényvédőjével és egy kis korrektorral lépjek ki az utcára, ma viszont ez történt, elmaradt az alapozó a végén. Nem, nem tökéletes az arcbőröm, de arról én már le is mondtam - a cél: a vállalható arcbőr, nem a tökéletes. Van mitesszerem sajnos, előfordul pár pattanás, de: halványodtak a pattanás utáni foltok, világosodtak a pigmentfoltjaim, határozottan szebb az összkép. A Nia után csoda pihepuha a bőröm reggel. A C-vitamin csíp egy kicsit, de ha a homlokomra nézek - ahová a legtöbbet teszem belőle, egyértelmű a változás. Azt viszont el kell áruljam, hogy a kezemet "kicsinálta" a fenti kombináció. Mivel a hámlasztókat sem vattára löttyintem, és persze a C-vitaminos krém és a Nia is a jobb kezemmel eloszlatva kerül fel a fejemre. Nos: szörnyen néz ki a jobb tenyeremen a bőr. Tehát az, hogy minden nap érintkezik valamelyik hatóanyaggal a fentiek közül ugyanaz a bőrfelület - nem járható út. :) Most keresnem kell egy megbízható kézkrémet. :)) A négy kencének pedig egyelőre négy csillagot adok. HA netán tovább javulna az összhatás (tényleg csak ez a célom), akkor megadom az ötödik csillagot is.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Szanszi

2018. április 14.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. 3 napig használtam, csúnya, gyulladt pattanásokat okozott! Sajnos nem merem tovább használni.Persze ez nem jelenti azt, hogy másnak sem válik majd be, de szörnyen csalódott vagyok!
Kidobni nem fogom, pár csepp hiányzik beleőle. Felteszem eladni ide, ha esetleg valakit érdekelne.
Puszi ;)

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Puszi ;)

Rekaki

2018. április 12.

Másodjára sikerült megrendelnem, elsőre a megrendelés beérkezésekor volt még, de mire feldolgozták elfogyott készletről :D Nekem bevált, szérumként használom, utána hidratáló. Ha érzékenyebb szakasza van a bőrömnek, lehúzza a gyulladást, nekem ezért 5 csillag :)

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

KissMicu

2018. április 5.

nekem semmi sem segített még ennyire a pattanásaimon. Egyszerűen nem jönnek ki újak tőle. Ami mégis, cikulusom bizonyos időszakaiban, azt ugyan nem tünteti el, de nem is az a dolga, tökéletesen elégedett vagyok attól is hogy mióta használom szinte alig jelentkeznek. Ha néha elfelejtem használni rögtön meglátszik hogy nem annyira szép a bőrképem.

KissMicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

mllelondres

2018. április 4.

Már két tubuson túl vagyok, de azt kell, hogy mondjam, nem túl sok mindent csinál. Nem nagyon értem, miért, hiszen a kevésbé koncentrált Effaclar Duo csodát tesz a bőrömmel. Ha néha az alá teszek pluszba, talán ér valamit, de önmagában szinte semmit. Pedig nagyon akartam szeretni...

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

niki123

2018. április 4.

Nagyon akartam szeretni. Egyszerűen tökéletes szérum lehetne, de sajnos nekem borzasztó, fájdalmas, kinyomhatatlan, bőr alatti puklikat okozott. Már az első használatnál éreztem, de nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan reagál a bőröm, h már 2 nap múlva kijön egy ilyen pukli. 2 hete nem használom. Azóta megszűnt a probléma. Félig van, ha valaki szeretné kipróbálni és hajalndó érte eljönni a XIII. kerületbe, neki ajándékozom ingyen. :) Hátha másnak bejön.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.