KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

gothmarypoppins

2018. január 18.

Előrebocsájtom, hogy amikor használni kezdtem, pocsék állapotban volt a bőröm, amin csak javítani lehetett. Ki volt száradva, kipirult, és mellé több pattanásom is volt, amik szép piros hegeket hagytak maguk után.
Krémbe keverve használom, rövid idő alatt látványost változást okozott, kevesebb a gyulladt/piros terület, újabb pattanások nem jöttek elő, a hegek halványodtak. Mitesszerekből mintha több lenne, de lehet, hogy a súlyosabb problémák elmúlása miatt feltűnőbbek.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

derienart

2018. január 18.

Nagyon szépen egységesíti és felüdíti a bőröm. A pórusaimon sajnos nem veszek észre változást, de szeretem. Én este krémbe kenve használom, maradéktalanul felszívódik.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

czetterjuli

2018. január 12.

Május óta használom esténként, most kezdem meg a második üveget. Együtt kezdtem el használni a Buffet-vel és a hidratáló krémmel (este mind a hármat használom, reggel csak a másik kettőt). Meg vagyok elégedve a bőrömmel, mióta ez a rutinom. A faggyútermelés kiegyenlítődött, a pattanások száma drasztikusan lecsökkent, a bőrkép egységesebb, egészségesen ragyog. Persze nem tökéletes, de nagy a változás, még az állam körüli pattanáshegek is halványodnak. Hogy teljesen őszinte legyek, nem tudtam pontosan, mit köszönhetek ennek a terméknek, egészen addig, amíg véletlenül otthon nem hagytam, amikor az ünnepekkor két hétre a szüleimhez utaztunk. A két hét végére három pattanással lettem gazdagabb. Négy napja használom megint, azóta a pórusaim szemmel láthatóan tisztábbak és kisebbek, a bőrkép egyenletesebb.
Csak azért kap négy csillagot, mert most télen szívesen használok este arcolajat, és ezt nehezen tudom eloszlatni rajta, mert a masszírozástól kis gömböket képez (ezt hidratáló krém használata esetén nem tapasztalom, csak olaj, de ezért nem is lehet rá jól sminkelni, úgyhogy esténként használom).

czetterjuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

evelyn92127

2018. január 5.

Pontosan egy hete használom, este és reggel (ilyenkor kicsit kevesebbet viszek fel). Alapból mindig van rajtam pattanás, lényegtelen, hogy a hónapnak abban a napjaiban vagyok e vagy sem. Ehhez a termékhez úgy álltam hozzá, hogy csodát nem várok el tőle, de remélem, hogy több pattanásom sem jön ki, mert olvastam, hogy valakinek ilyen téren problémái voltak vele. Szerencsére és lekopogom, de eddig nem jött elő tőle semmilyen gyulladt patti az arcomon.
Sőt azt vettem észre, mintha kicsit egységesebb lenne a bőröm és az orrom környékén a pórusaim kisebbek lennének.
Remélem a továbbiakban is jól fog viselkedni és eddig úgy vagyok vele, hogy újra fogom venni.

evelyn92127
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

hevero12

2018. január 4.

Nagyon nem jött be :( az alapvetően tiszta bőröre jó kis keléseket hozott ki. Kb 3-szor használtam, de ennyi is elég volt belőle. Hálistennek el tudtam ajándékozni egy kedves lánynak.

hevero12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

szilvike94

2018. január 3.

2018/01/03

Jó bevallom..újravettem, meg mellé rendeltem egy Salicylic Acid 2%-os szérumot is. Az új fel állás, hogy a Niacinamide-t használom reggel, a Salicylic-ot pedig este. Így váltogatva nagyon szépen rendben tartják a bőröm sokkal finomabbak a pórusaim. Nem tudom, hogy a téli hideg miatt, vagy miattuk, de most viszonylag kevésbe zsíros a bőröm is, inkább most szárazba hajlónak mondanám és igényli a hidratálást.

2017/10/29
Már nagyon kevés van az aljába, talán még egy heti használatra való. Erősen gondolkozok rajta, hogy újravegyem e. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatba, akkor működik nagyon jól ha kicsit szárazabb, vízhiányosabb a bőröm, máskülönben eszméletlen mód ragad és nehezen szívódik be. Van olyan időszak amikor az államon okoz pár pattanást, akkor nagyon mérges leszek rá, hanyagolom eltűnnek. A hegekkel és bármilyen pirossággal nagyon jól megküzd szerencsére ezt szeretem benne. Szerintem újra körülnézek skinsmart-on és ha nem találok jobb alternatívát újra megrendelem tőlük őt.

2017/09/04
Okozott pár hatalmas begyulladós mélyről jövő pattanást a közelmúltban. Most járok hááát kicsit kevesebb, mint a felénél. A bőröm zsírosodását eleinte nagyon szépen orvosolta, de amint 1 napot nem használtam rögtön vissaztért, ráadásul már rég volt egyszerre ennyi aktív patanásom.. Nem tudom..lehet ez is hozzá tartozik a hatásához. Mindezek ellenére, mától újra napi használatba veszem és az üveg végén jövök újra update-elni és akkor már el tudom dönteni érdemes lesz-e újrarendelni. Addig is leveszek egy csillagot.

2017/07/17
A május legje krémmániás blogposzt alapján találtam rá. Két hete használom, az esti rutinomba illesztettem bele. Az akneroxid krémet szeretném lecserélni erre. Felkenés után hagy egy minimális ragacsos érzést, de ez 1-2 órán belül elmúlik. Nekem viszonylag egységes a bőrképem, és már csak -lekopogom- néha jön ki 1-2 pattanás. Viszont a pórusaim elég tágak, és olajosodásra hajlamos a bőröm aminek a kezelésében hosszú idő után ezzel a termékkel tudtam elérni eredményeket. Jelenleg már csak egy egészséges fénylést tapasztalok, és a pórusaim is rengeteget finomodtak. Amivel nem nagyon tud mit kezdeni, azok az államon levő mitteszerek. Ha mégis ki akarna jönni egy pattanás azt is hatékonyan és gyorsan eltünteti, és szépen kezeli az esetleges utána maradó piros foltokat. Számomra csodaszer, ha a vége felé járok jövök update-elni. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

2018/01/03

2017/10/29

2017/09/04

2017/07/17

Fruzsi

2017. december 29.

Sajnos az én bőröm is mitesszeres lett tőle :( Viszont bízom benne, hogy hosszú távon jó lesz, mert puhább is a bőröm, és kevésbé zsíros. Egyelőre megelolegezek 4 csillagot.

Update: ha nem használom is mitesszeres leszek :( viszont 1 honapja reggel és este is haszbálom és egyetlen gyulladt pattanásom sem lett. Reggel bha-val kombinálom. El fogom használni, az ára is tök jó, újra nem biztos, hogy veszem.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

timcho03

2017. december 28.

Szerintem ő a leginkább felelős azért, hogy szinte teljesen megszűntek a pattanásaim és mára már csak néhány jön ki. Másfél hónapja használom 4 márkatesójával együtt, de ő és az AHA-s hámlasztó voltak azok szerintem, akik 3 nap alatt!! teljesen átformálták az arcbőröm. Levitték a gyulladást, összehúzták a pórusaim, halványították a foltjaim, megszüntették a bőröm zsírosodását. Este használom a glikolsavas tonik után, aloe verás hidratálóm előtt. Az utóbbi 2 hétben észrevettem, hogy mint ahogy mások is írták, kis fekete mitesszerek jelentek meg főleg az orromon és környékén, aminek eddig nem tudtam rájönni az okára, de akkor ezek szerint ő a bűnös :( Mindezek ellenére megérdemli az 5*-ot, mert bár idegesítenek a mitesszerek, de az, amit a bőrömmel művelt, az mindent überel. Ha kijön néhány csúnyaság, szépen mérsékli a gyulladást, nyugtatja, egyenletesebbé teszi a bőrt. Szeretem!

timcho03
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Hybriss

2017. december 25.

Nagyon megszerettem az elmúlt egy hétben ezt a cuccot. Nekem sokkal egyenletesebb lett a bőröm, az orromon mintha kevésbé látszanának a mitesszerek, és könnyebben is kinyomhatóak. Nekem nagyon tetszik. Néha napi 1x este, néha napi 2x használom. Sebes bőrre nem tenném (pl. pattanás utáni seb), mert volt az arcomon egy, amire rátettem, hát nem tett neki jót. Csípett is és jobban be is gyulladt. De ezt leszámítva amíg lesz, venni fogom. Attól mondjuk szívesen eltekintenék, hogy ha felkenem, elég sokáig érzem azt a réteget az arcomon, de elvagyok vele, nem akadályoz semmiben, szóval emiatt nem fogok csillagot levonni. A zsírosodásról még majd később írok, egyelőre nem tudnám megmondani, hogy ilyen szempontból használ-e.

Hybriss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

hixux

2017. december 23.

Szeretem, de nálam akkor működik a legjobban, ha a Judit mandulasavával használom és még véletlen sem használom utána az Azelaic acid suspension-t. Fogalmam sincs miért, de ez a kettő összeveszik nálam, konkréten az utóbbi lepereg rólam, ha előtte a niacinamide-ot használom.
Hatását tekintve egyetértek másokkal abban, hogy akkor érzed, ha már nem használod... Sokáig elég, az ára pedig baráti. Ajánlom, szebb bőrképet eredményez.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.