KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reka0122

2018. október 17.

Számomra ez a termék jelentte a megmentést az arcom számára, a kémiai hámlasztók mellett. Nekem csodát tett az arcommal. A hegeim nyomai rengeteget halványultak és az esetlegesen előjövő pattanásaim sokkal hamarabb, szinte hegmentesen gyógyulnak. Nem szárítja az arcomat, nem igényel utána külön hidratálást pedig hajlamos rá az arcom. Az állaga nekem ennek a TO terméknek sem jön be, viszont a hatása miatt ezt teljesen el tudom neki engedni. Egy kicsit furcsa érzetet hagy az arcomon, ezért csak estére használom, reggel hideg vízzel pedig lemosom. Összeségében nálam a tényleges hatása mindent visz, sokat szépített a bőrömönön, csökkentek a pórusaim méretei, kevesebb a pattanás az arcomon és non plusz ultra benne az, hogy a hegeim nyomait olyan 30%os mértékben halványította.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Evelin18

2018. október 16.

Kombinált a bőröm, és így nyár végével elszaporodtak rajta a mitesszerek a T vonalban. Iszonyatosan zavart, hiszen ez eddig nem volt jellemző. Sok jót olvastam erről a szérumról, az ára is igazán kedvező, ezért gondoltam adok neki egy próbát.
Lassan 1 hete használom, de a tág pórusaim és a mitesszereim kezdenek visszahúzódni.
Nekem nagyon bevált, lehet kipróbálok egy magasabb árkategóriás niacinamide szérumot is, a PAULA'S CHOICE RESIST 10% NIACINAMIDE BOOSTER az amivel még kacérkodtam ,bár lehet hogy felesleges lesz, ez annyira hozza a színvonalat.

Evelin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Nyrenata

2018. október 15.

Na erre mondom Én , hogy Csodaszer !!! Nagyon szuper . Nekem nagyon kellet már egy ilyet kis szer, ami végre helyre teszi a bőrömet ! minden eddig használt krémet száműztem és próbálom kialakítani számomra a megfelelő napi kis rutinomat ( és jól haladok )

Nyrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

beeleaf

2018. október 10.

Nemrég kezdtem el használni, hamar eltünteti a kisebb pattanásokat, és feltételezem abban is segít, hogy ne gyulladjanak be. Szerencsére mostanában nem volt nagyobb, cisztás pattanásom így ezeken nem tudom mennyire segít, de a többivel jól megbirkózik. Ha mégis begyullad egy pati, akkor kicsit több idő kell neki, de szépen leviszi azt is. Nem irritál, de kicsit ragacsos az állaga, és nehéz volt megszoknom mennyit rakjak fel belőle. Nem kell sok, így hosszú ideig elég, mindenképpen jó, ha van ilyen a kenceficék között, főleg pattanásos bőrnél. :)

beeleaf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

SophieHarmon

2018. október 10.

Egyértelműen segít a gyulladt pattanásokon, főleg amit már be kell gyógyítani. :D Ejj, de szép magyar mondat volt! :D Nah, tehát. Örülök neki, hogy végre találtam valamit, ami segít. Így a 30 küszöbén azt hiszem ezt meg is érdemlem, hogy végre valami látványos javulást érjen el a ragyás bőrömön. Arra gyanakszom, hogy a legnagyobb probléma belülről fakad, a hormon háztartásom miatt, de azért erősen próbálkozom. A teljes képalkotás végett le kell írnom, hogy kb. egyszerre kezdtem el használni a következőket: The Ordinary-tól ezt (éjszakára), és az azelainsavas krémet (nappalra), Geek & Gorgeus Cheer Up-ját pár naponta éjszakára, belülről pedig Maca kapszulával küzdök a felmerülő problémák ellen :) Más arckrémeket nem használok, lehet, hogy kellene, de egyenlőre nem tudom mit használjak, sok mindent kipróbáltam, várom ezektől a csodát, és eddig - 1 hónapos használat után- egyértelműen jó irányba haladunk. Úgyhogy csak ajánlani tudom. Bár állítólag most beláthatatlan ideig nem lesz elérhető?

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Gabica28

2018. szeptember 25.

Totál vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban, zsíros és tág pórusú bőröm van, van amikor problémás is.. kozmetikus ajánlotta, hogy ez tuti jó lesz. Az első pár használat után, azt hittem elsírom magam, mikor a homlokomon ezer darab apró kis gübics lett. Úgy voltam vele, hogy jó az én arcomon már semmi nem változtat, hogy egy kicsit egyenletesebb és szebb bőröm legyen. Kitartó voltam, pár napig hagytam a használatát és újra visszatértem. Kicsitt jobb lett az eredmény, bár nagyon húzódott a bőröm, rendesen fájt már. Kb a fele elfogyott, és most érzem, hogy egyre jobb. Hagy egy pici réteget, ami engem egyáltalán nem zavar. Ha kijön egy apró pattanás, bekenem vele és egy éjszaka alatt el is tűnik teljesen. Valamennyire össze is húzza a pórusaimat. Viszont nem érzékelem, hogy sokkal kevesebb miteszerem lenne..Annyira nem gázos a bőröm állapota, csak tényleg szeretném ha kicsit simább, egyenletesebb bőröm lenne, amire még alapozó sem kellene annyira. Az állaga nagyon tetszik, hogy ilyen kis géles. Egyelőre 4*-ot adok, ha elfogyott az egész üveg kiderül mik történnek még.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lauraaaa

2018. szeptember 24.

Úgy sajnálom, hogy nem találtam rá az Ordinary márkára előbb.
Ez egy kisebb csodaszer!
Felkenve olyan mint egy hígabb gél, kb 5mp alatt beszívódik. Egyáltalán nem zavaró a bőrön.
Nem csíp, nem lesz tőle piros a bőr, olyan mintha vizet tennék rá.
Viszont a hatás nagyon szuper, egyből simább és puhább bőr.
3 nap használat után látható az eredmény, szinte eltűntek a kisebb pattanások, reggelre mindig leszárítja őket, és úgy egyben is sokkal szebb a bőrképem.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, sőt, életem egyik legjobb döntése volt, biztos újraveszem, ha elfogy.

lauraaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Úgy sajnálom, hogy nem találtam rá az Ordinary márkára előbb.
Ez egy kisebb csodaszer!
Nem csíp, nem lesz tőle piros a bőr, olyan mintha vizet tennék rá.
Viszont a hatás nagyon szuper, egyből simább és puhább bőr.

dunaimano

2018. szeptember 23.

Nincs több mitesszerem :) Közel egy hónapja használom. Az első néhány használat után is jelentősen összehúzta a pórusaimat. Zselészerű, áttetsző krém, könnyen eloszlatható az arcon, a pipettával egyszerűen adagolható. Kell egy pár percet hagyni a felszívódásnak, hogy ne hagyjon ragacsos érzetet. Minden reggel használom, heti 4x este egy PC BHA hámlasztóját használom még. Nagyon bevált! Legutóbbi mitesszernyomkodás után BHA, majd a szokásos rutin szerint naponta ez a csodaszer. Eltűntek a mitesszereim, összehúzódtak a pórusok az arcomon, a bőrképem napról napra szebb. Az arcaim pirosságát is hatásosan halványítja. Kombinált vagy zsíros arcra bátran ajánlom mindenkinek!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

sztinke

2018. szeptember 17.

Sajnos nekem nem csodaszer, viszont árban sokkal jobb, mint pl. a PC Resist hasonló hatóanyagú kozmetikuma. Már a 3. flakonnal használom, de igazán látványos hatása nincs. Mikor egy alapos gőzölős-nyomkodásos tortúra után használom, tényleg jobban összehúzza a pórusokat, de sajnos nem tartós a hatása. Nekem a foltokra/gyulladásokra sincs különösebb hatással, viszont a zsírosodást talán tényleg visszafogja valamennyire, így őt nappalra használom.
Kellemes egyébként használni, illatmentes, áttetsző zselé, ami hamar beszívódik, és nem irritál. Egyelőre marad a rutinomban.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

gabiba

2018. szeptember 16.

Messze az egyik legjobb folthalványitó. Sajna nálam csúnya allergiát okozott ezért a minusz egy csillag. Azóta is siratom, mert ez hozta a legnagyobb változást a legrövidebb idö alatt.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.