The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
mucubebu

2019. június 2.

Nem lett volna rossz, talán az összképen javított is, de göbök jelentek meg tőle az arcomon amiket azóta sem tudok eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

lndnmvlszl

2019. június 2.

Aprilis 22-en kezdtem el hasznalni, ma fejeztem be :)
Nagyon jo, megeri az arat! Nagyon jol osszehuzza a porusokat, de tenyleg. Sajnos +2 termeket hasznaltam mellette, igy az akne ellen nem tudom mennyit segitett, de a tag porusu embereknek mindenkepp ajanlom, nagyon sokat segitett. Biztos ujraveszem osszel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Aprilis 22-en kezdtem el hasznalni, ma fejeztem be :)

brigcsu

2019. május 30.

Egyszerűen csodákat művelt az arcbőrömmel. Reggel-este szoktam használni egyéb arcápolási termékekkel együtt. Látványos pórusösszehúzó hatása van, a pattanásokat hamar eltünteti, anélkül, hogy szárítana. Sajnos a napi két használat mellett hamar kifogy az üveg, de ezen kívül semmi rosszat nem tudnék elmondani a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

blank

2019. május 29.

Első használat után már eldöntöttem hány csillagot kap, de még várni akartam, hátha mégsem olyan jó ez a szérum. De már kb. 2 hónapja használom és egyszerűen csodálatos. Ha elő akar bújni egy nagy,fájdalmas pattanás és felkenem este a szérumot, reggelre elkezd visszabújni anélkül,hogy kiszárítana. Az alapvetően tág pórusú bőrömön is rengeteget segített, nem beszélve arról, amikor rámtör az arcgyilkolászós énem és ezzel piros foltokat hagyok magam után,felkenem este és reggelre nyoma sincs a foltoknak. Egyetlen dolgok sajnálok, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, hiszen a reggeli-esti használattal nagyon hamar kifogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

nkltt

2019. május 29.

Ezer éve használom, nem is tudom miért nem írtam róla még véleményt...
Dióhéjban: Én reggel-este használom egyéb bőrápolási kencékkel együtt. Előtte annyira durván mitesszeres voltam , hogy pl az orromon 3 naponta nyomni kellett, mert undorító volt. A tág pólusok csökkentek ugyan, teljesen nem szűntek meg, de így elég egy héten egyszer tisztíanom a pólusaimat. Másnál olvastam hogy kukacosodik a termék, velem is előfordult párszor, tudni kell mivel együtt használni. Pl. én úgy vettem észre magamon, hogy ha olajosabb állagú cuccot kenek rá, az térdemesebb ütögető mozdulatokkal tennem, mert máshogy tényleg kukacosodik.
Nálam alap darab a neszeszerben , 5 csillagtól is többet adnék ,ha tudnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Ezer éve használom, nem is tudom miért nem írtam róla még véleményt...
Nálam alap darab a neszeszerben , 5 csillagtól is többet adnék ,ha tudnék

edsze

2019. május 27.

Nagyon szuper termék, látványos a pórusösszehúzó hatása.
Esténként használom csak, utána kell egy erősebb hidratáló, mert eléggé szárit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon szuper termék, látványos a pórusösszehúzó hatása.
Esténként használom csak, utána kell egy erősebb hidratáló, mert eléggé szárit

tamasbalazs01

2019. május 27.

Az én kombinált bőrőm nagyon szereti. Majdnem fél éve használom már, igaz nem rendszeresen, de amikor próblémásabb a bőröm jól szokott jönni. A pattanásokat néhány nap alatt eltünteti, anélkül hogy kiszárítaná a bőrömet, vagy valamilyen allergiás reakciót váltana ki belőle. A T zónára szoktam felvinni, ha úgy érzem szükségem van rá, de csak a problémás területeken használva is jól működik. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, de ez elmondható az Ordinary szinte minden termékére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

bernadettu

2019. május 25.

Az aPAD bevezetése után kezdtem el használni a rutinomban kb 3 hónapja, most tartok az üvegcse felénél, este szoktam felkenni, hogy ne okozzon gondot a sminkkel (nem is próbáltam soha smink alá, szerintem nem is fogom).
Az itteni vélemények alapján sokat vártam tőle, egyébként ez az első Ordinary termékem.
Az első náhány alkalom után szemmel láthatóan halványította a pattanások után maradt hegeimet, de mostanában már nem látható változás, hiába használom miden este.
Általában a Calm down hámlasztót használom, időnként a Cheer upot, ezekkel jól együttműködik.
A csomagolását valahogy nehezebb kicsavarni szérumos kézzel (előtte egy másik márka hialuron szérumát is használom), jobban szeretem azokat, amiket a a G&G használ a pipettás termékeihez.
A faggyútermelésem az aPAD hozta rendbe, ha választanom kellene, inkább azt venném újra illetve szeretném kipróbálni a G&G új termékét mint alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

mrsnora

2019. május 23.

Kb. 3 hónapja használom. Összességében elégedett vagyok vele, felkenés után várok kicsit, majd hialuronsavas szérum + hidratáló, így reggelre nem tocsog az arcom. A TO szalicilsavval együtt nagyon szépen kordában tartják az amúgy igencsak problémás arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

GlamiKitty

2019. május 20.

Nagyon szeretem! Amióta használom, nem jöttek elő nagy pattanások, tiszta és egyenletes az arcbőröm. Reggel és este is lemosás után csak ezt kenem fel, eléggé hidratál ahhoz, hogy ne kelljen fölé krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.