The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Azaleeh

2020. január 18.

Egy rosszul sikerült IPL kezelés után pigment foltos lett a lábam és ez csodákat tett vele! Nekem ez bizonyította mennyi mindenre képes. Az arcomra is használtam egy ideig és most újra kezdem szépen kontrollálta a zsíros bőrömet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

rafi

2020. január 8.

Most már hosszabb ideje az arcápolási rutinom része. Esténként szoktam használni hidratáló alá. Érdekes állaga van, kicsit sűrűbb, ha túl sokat rakok belőle, fehéren "felhabzik" mielőtt beszívja a bőröm, sokszor nem sikerül eltalálnom a megfelelő mennyiséget belőle (de még így is maradéktalanul beszívja az egész mennyiséget). Viszont közel fél éve (majdnem) minden este használva még nem tartok az üvegcse felénél. Sokáig kitartóan használgattam, nem vettem észre különösebb változást, de amikor egy ideig elhagytam, akkor vettem észre igazán a különbséget, és azt kell, hogy mondjam, tényleg használ! Sőt! A pattanásaim gyorsabban gyógyulnak vele, egységesebbnek látom a bőrképemet, szerintem a mitteszereimen is segített (bár azt lehet, hogy a kémiai hámlasztásnak köszönhetem). Én egyáltalán nem érzem illatosnak/büdösnek, irritációt abszolút nem okozott, de érdemes figyelni rá, hogy a frissen kinyomkodott pattikat vagy kisebb sérüléseket hajlamos csípni. Illetve eléggé fényes lesz tőle az ember arca, ezért érdemesebb este használni, mint sminkelés előtt. (Nem olyan zsírosan fényes tőle a bőr, inkább mintha egy átlátszó lehúzható maszkot kent volna az ember a bőrére). A hidratálómmal is jól működik.
Nem is tudom kiemelni egyesével a hatásait, de a rutinom részeként nagyon jól működik, nagyon szeretem, és ahhoz képest, hogy mennyi ideig elég, nagyon jó áron van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Koosg19

2020. január 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Egy igazi csodaszer! Lassan egy hónapja használom és láthatóan kevesebb a pattanásom!

Cyntia

2020. január 5.

Rengeteget javított a boromon es Mar Új pattanasaim sincsenek. A porusok is kissebek, rá kell azert hidratalni mert picit szarit de jar až 5 csillag. Ennyi penzert egy csoda.Tobbet ertem vele mint a laroche duo kremjevel, pedig z is nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Szar

2020. január 5.

Kb 1 hete jött meg, a hidratalokremmel és hámlasztoval... Hát a 3 közül valamelyiket nagyon nem birja a bőröm.. És erre gyanakszom.. Igazábol soha nem voltam pattan@sos,h@t most?? Annyi ragya lett rajtam.. Hogy megijedtem. Nem hogy segitett volna, még rosszabb lett. Most ezt a szert elhagyom, és megl@tom,a másik 2 mit tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

arizona07

2020. január 4.

Kb. 1 hónapja használom, reggel-este. Mivel tél van így könnyebb dolga van, de nekem abszolút hatásos! Sokkal egészségesebbnek tűnik tőle a bőröm (bár használom mellé a C-vitaminos szuszpenziót, illetve hidratáló krémet is). Kevesebb a mitesszerem, pattanások szinte nincsennek azóta, és bár csodákat nem tesz, de a pórusaim is kisebbnek tűnnek. A legfontosabb hogy nem allergizál tőle a bőröm, pedig aztán nekem elég komplexen problémás, illetve hamar beszívódik és nincs utána kellemetlen érzet. Nem tudom hogy ennek köszönhető-e de az apró piros foltjaimat is szépen visszahúzta, amire eddig semmi nem volt képes. Az árához mértem szerintem verhetetlen. Kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

hdori23

2020. január 3.

Kettős érzésem van vele kapcsolatban. 1 hónapja használom és az első két hétben szinte tökéletesen hozta amit ígér. Mattít,csökkentette a faggyútermelést és szépen összehúzta a pórusaim..igen két hétig. Utána mintha elvágták volna pedig napi egyszer használtam. Semmit nem használt,sőt rosszabb lett. Eldöntöttem hogy inkább mellőzöm a használatát és lám..1 hete abbahagytam és egyből romlott a bőröm minősége. Tele lettem mitesszerrel apró pattanással és fénylett a T vonalam ..visszakiabálta a bőröm a terméket. Nem 100% os a hatása de ez az egy hét után biztos vagyok benne hogy mégis többet használt mint az eddigi hasonló TO termékek. Valószínűleg venni fogok egy PC BHA terméket és a kettőt együtt fogom használni hátha eredményesebb :) Ár érték arányban és az összetevő listája ettől függetlenül verhetetlen szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

zabszalma

2020. január 2.

Az első és sokáig utolsó the ordinary termékem a peptide serum volt, ami semmit nem csinált a bőrömmel, mintha nem is használtam volna. Ezért nem is foglalkoztam a márkával. A lányom viszont elkezdte ezt használni és amikor kipróbáltam, már az első alkalommal felcsillant a szemem. Azóta már vettem magamnak is és naponta használom, van, hogy kétszer is, mert annyira imádom. Faggyútermelés csökkentésére ajánlják, de nekem olyan szép, egyenletes, kipihent bőrt csinál, hogy csak ámulok. Drága krémeket és szérumokat használok, de ez lepipálta szinte mindet, ráadásul fillérekbe kerül. A felkenéskor enyhe csipő érzést okoz, ami rögtön el is múlik és gyönyörűen beszívódik. Olyan a bőröm azóta, mintha minden nap rengeteget aludnék, pihennék. Megvettem mellé a Niod multi molecular hyaluronic complexet is, ami lenyűgözően puhítja, hidratálja a bőröm. Nagy meglepetés mindkettő, csak ámulok! Ritka, hogy ilyen széleskörűen kielégíti az igényeimet egy arcápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

sackoka

2020. január 2.

Semmi jótékony hatása nincs a bőrömre, nem húzza össze a pórusokat, sőt mintha még pattanásokat is okozna nekem! Nem szeretem, pedig nagyon szerettem volna, hogy beválljon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

HCHB11Cl11

2019. december 28.

Tág pórusaim vannak a T-vonalban, az orrom mellett is, az orrom mitesszeres, de én olyan hű de nagy változást nem tapasztaltam, szerintem ezekre a problémákra egy BHA hámlasztó a jobb, de ezt is használom. Biztos segít (önmagában szerintem kevés lenne), nem mondom hogy nem, és tetszik az állaga, hogy kicsit sűrűbb, géles, jobban el lehet dolgozni, nem folyik mint a vízszerű szérumok és gyorsan beszívódik. Fogom használni mindenképpen, mert bizonyított hatóanyagok vannak benne, gondolom még kell idő mire látványosabb javulást tapasztaltok. Az ára nagyon kedvező.
Ami nagy negatívum, hogy bár beszívódik, de marad vissza egy réteg, ami felett minden kukacosodik és pereg, a hidratáló, fényvédő, másik szérum. Sőt, ha nem kenek fölé semmit, csak úgy magában is össze tudom sodorni ezt a réteget. Ez nagyon zavaró és kellemetlen, arcot szoktam utána mosni, hogy pl. reggel a fényvédőt felkenhessem... Persze nem kell belőle sok egyszerre, akkor a legrosszabb a helyzet, de ha a minimális mennyiséget is kenem fel, ez van. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.